K. Vary – Plzeň 0:6 (kon.) | Zlín – Litvínov 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Sparta 1:3 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 5:1 (kon.) | Chomutov – Třinec 4:5 (po pr.) | Liberec – Kometa Brno 3:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
Berani Zlín
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 25.10.2015, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 14. kolo

64:06
    Teď bude zažívat krušné chvilky litvínovská trojice, protože hosté jdou do čtyř. Robin Hanzl (LIT) je potrestán na dvě minuty za hákování.

58:51
    Zlínští nabízejí v závěru utkání přesilovou hru litvínovským. Oldřich Horák (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

43:46
    Výhoda přesilové hry pro Litvínov. Martin Cibák (ZLN) 2 minuty za sekání.

40:34
    Hned z kraje třetí třetiny si zahrají domácí přesilovku. František Lukeš (LIT) 2 minuty za vysokou hůl.

36:44
    Přesilovka pro domácí. Kamil Piroš (LIT) 2 minuty nedovolené bránění.

26:31
    Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za podražení.

25:00
    Výhoda přesilové hry pro Zlín. Viktor Hübl (LIT) dvě minuty za hákování.

22:39
    Oldrich Kotvan (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

21:20
    Tomáš Frolo (LIT) 2 minuty za hru vysokou holí.

7:52
    Sotva se hosté ubránili, jdou opět do čtyř. Petr Chaloupka (LIT) je potrestán dvěma minutami za podražení.

5:46
    První početní výhoda pro domácí. Zbyněk Sklenička (LIT) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

2:55
    První přesilová hra pro hokejisty Litvínova. Potrestán je Tomáš Žižka (ZLN) na dvě minuty za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 3. Kubiš, 33. Ondráček (Vlach, Marušák), rozh. náj. Čech – 6. Smolka (Gerhát, Kubát), 19. Frolo (Hübl, Lukeš)