Havířov – Přerov 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 0:3 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 3:0 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 0:4 (kon.)
PZ Kladno
0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 25.10.2015, 13:30 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 12. kolo

58:00
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Přesně dvě minuty před koncem třetí části si Karlovy Vary berou třígólový náskok využitou početní výhodou. Puk putoval z hole Proška do předbrankového prostoru, kde číhal FILIP BERNÁTH. Ten si udělal rychlou forhendovou kličku, čímž položil Altrichtera, poté zavěsil puk přímo pod břevno. Asistence: Radek Prošek.

57:51
    Klejna od modré trefuje tyč domácí klece!

56:49
    Beneš (KLP) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

55:54
    I poslední jiskřička naděje na body u Pézetky pohasla. Bernáth čistým zákrokem vybojoval puk, jehož se ujmul Šťastný. Ten přihrál za branku na DAVIDA NOVOTNÉHO, který dokázal zasunout puk do domácí klece. Asitence: Patrik Šťastný, Filip Bernáth.

53:19
    Routa našel přihrávkou z otočky před brankou zcela volného Jelínka, jehož bekhendové zakončení stihl Radosta vykopnout špičkou levého betonu!

48:47
    Klejna (KVA) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

47:20
    Prošek obral ve středním pásmu Vokurku o puk a uháněl z pravého křídla sám na Altrichtera, jehož nedokázal střelou zápěstím překonat!

46:46
    Čermák spěchal za kotouček, který následně v přečíslení 2 na 1 předával svému spoluhráči. Přihrávka ovšem neprošla, protože se po puku obětavě vrhl jeden z hostů!

43:45
    Domácí si vytvořili dobrý tlak, jenže Matěj Čermák mířil z mezikruží pouze do ramene hostujícího brankáře!

42:25
    Domácí přes svoji aktivitu na začátku třetí třetiny inkasují. Doubek předal puk FILIPU BERNÁTHOVI, který se nemýlil a čistě prostřelil domácího gólmana. Asistence: Maritn Doubek.

37:28
    Prošek (KVA) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

36:25
    David Novotný přebral na modré čáře velmi sporně puk, následně vystřelil zápěstím jen do brankové konstrukce. Jeho svižná střela z pravého křídla orazítkovala břevno domácí klece!

32:35
    Beneš (KLP) je vyloučen na 2 minuty za podražení. Energii se nabízí velmi krátká přesilovka 5 na 3!

30:45
    Čermák (KLP) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

29:56
    Před Runzou zívala zcela odkrytá brána, jenže kladenský hokejista kotouč vůbec netrefil!

29:49

29:06
    Jelínek v přečíslení 3 na 1 našel Haška, tomu ovšem v rozhodující chvíli puk sklouzl z čepele!

27:47
    Ptáček (KVA) je vyloučen na 2 minuty za podražení + inkasuje 10minutový osobní trest za nesportovní chování.

27:24
    Jelínek si krásně prohodil posledního hostujícího obránce, ale následně v samostatném úniku podklouzl!

25:16
    Volráb (KLP) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

18:17
    Klejna (KVA) je vyloučen na 2 minuty za faul kolenem.

11:07
    Prošek (KVA) je vyloučen na 2 minuty za sekání

06:48
    Pokorný se doslova prodral mezi dvěma obránci, jenže sám proti Radostovi neuspěl – mířil pouze do chráničů hostujícího brankáře!

04:45
    Klejna se teď blýskl skvělou individuální akcí ve vlastním oslabení. Karlovarský obránce si obešel hned čtyři domácí hráče, ale bekhendem se mu nepodařilo skórovat!

03:56
    D. Novotný (KVA) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

00:20
    To je velmi smolný začátek pro domácí tým. Ihned po ubráněné kladenské akci se hosté vrhli do útoku a hned je z toho úvodní branka. Prošek našel u pravého mantinelu OTAKARA ŠIKA, jehož střela překvapila kladenského brankáře. Asistence: Radek Prošek.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 1. Šik (Prošek), 43. Bernáth (Doubek), 56. Novotný (Šťastný, Bernáth), 58. Bernáth (Prošek)

PZ Kladno: Altrichter (L. Novotný) – Vokurka, Volráb, Teinitzer, Beneš, Šmatlák, Pelant – Neiss, Šimáček, Runza, Ploch, Pokorný, Routa, Čermák, Jelínek, Miška, Hašek, Rendla
    HC Energie Karlovy Vary: Radosta (Horák) – Poizl, Doubek, Kořán, Klejna, Stejskal, Ptáček, Bernáth – Maydl, Černý, Šťastný, Pištěk, Šik, Tamáš, Jiskra, Prošek, D. Novotný

Rozhodčí: Hornáček – Buček, Holý