Club Bruggy – Leuven 2:0 (kon.) | Standard – Mechelen 2:1 (kon.) | Waregem – Sint-Truiden 4:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Charleroi 0:1 (kon.)
Club Bruggy KV
2:0 (1:0)
Oud-Heverlee Leuven
Středa 28.10.2015, 20:30Belgická Jupiler Pro League • 13. kolo

Zápas mezi Clubem a Leuvenem je u konce a domácí zvítězili 2:0. Začátek druhé půle byl od domácích velmi aktivní, zamkl Leuven v jejich šestnáctce. To se po chvíli uklidnilo, ale Leuven na vyrovnání neměl. V 69. minutě navíc Diaby přidal druhý gól domácích a bylo hotovo. Club si své vedení hlídal a Leuvenu nedovolil takřka nic. Zaslouženě došel až do vítězství a získal tak tři body. Leuven se musí smířit s prázdnou. Ode mě je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a někdy zase na shledanou. (22:25:11)

90+3

90
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Claudemir, přichází De Fauw.

88
    Vossen se prosmykl do šestnáctky a vystřelil, jeho pokus byl sražený.
    85. Reynaud (Leuven) zabránil gólu na brankové čáře.

85
    Reynaud vykopl balón z brankové čáry! Dierckx našel na druhé straně Vossena, který pumelicí prostřelil Rioua. Za ním ale byl ještě Reynaud, který se do tvrdé rány postavil!

83
    Leuven se konečně dostal do hry a zaměstnává Bruzese, teď vyrážel pouze na roh.

80
    Dierckx se dostal do slibné pozice, ale do rány mu skočil vracející se obránce.

79
    De Bock dostává za svůj zákrok žlutou kartu.

77
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Diaby, přichází Dierckx.

76
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Houdret, přichází Azevedo.

73
    Leuven se snaží, ale na obranu Clubu je krátký. Domácí naopak chodí rychle dopředu a dělají hostům velké problémy.
    69. Abdoulay DIABY - 2:0

69
    Bruggy právě vstřelily branku!
    ABDOULAY DIABY si seběhl z pravé strany do středu a levačkou tvrdě vystřelil. Jeho sražená rána propadla Riouovi a skončila až v síti. Stav 2:0!

68
    V 68. minutě je stav stále 1:0 a domácí mají převahu. Dokáže Leuven ještě něco s vývojem zápasu udělat?
    64. De Bock (Club Brugge) hlavičkoval z blízkosti do brankáře.

64
    De Bock hlavičkoval z těsné blízkosti, ale trefil pouze dnes výborně chytajícího gólmana Leuvenu!