GFC Ajaccio – Guingamp 2:2 (nedohr.) | Dijon – Remeš 2:1 (kon.) | Lille – Troyes 2:1 (kon.)
Caen – Nice 1:2 (kon.) | Lorient – Montpellier 3:2 (kon.) | Toulouse – Auxerre 3:3 (2:1 po pen.)
FBBP 01 – Nantes 3:2 (po pr.)
Lille OSC
2:1 (0:1)
ESTAC Troyes
Středa 28.10.2015, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy (Villeneuve d'Ascq) [Kapacita: 50 157] • Francouzský Ligový pohár • 3. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:56:33)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1 a zajistili si postup do další fáze Coupe de la Ligue. Na první branku jsme si museli počkat do 29. minuty, když se dokázal prosadit hostující Perea. Domácí se nadechli k obratu až ve druhém poločase, když se nejdřív ve 49. minutě prosadil po rohovém kopu Sunzu a následně v 57. minutě otočil vývoj utkání aktivní Guirassy.

90+4

90+4
    Právě se nám rozběhla poslední minutka nastaveného času a rozhodčí tak za malou chvilku ukončí zápas.

90+3
    Jeden z hostujících hráčů nyní napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však končí daleko vedle pravé tyče.

90+2
    Hosté nyní svého soupeře tlačí, domácí však skvěle bránějí a svého soupeře prakticky nepouštějí ke střele.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

88
    Nangis nyní dostal skvělou přihrávku za obránce, jeho následný střelecký pokus z hranice vápna však končí daleko vedle levé tyče.

86
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se už příliš neženou.

84
    Domácí střídají. Hřiště opouští Guirassy a místo něj nastupuje Guillaume.

84
    Jeden z hostujících hráčů nyní dostal příliš nepřesný pas za obránce a k míči se tak dostávají domácí.