GFC Ajaccio – Guingamp 2:2 (nedohr.) | Dijon – Remeš 2:1 (kon.) | Lille – Troyes 2:1 (kon.)
Caen – Nice 1:2 (kon.) | Lorient – Montpellier 3:2 (kon.) | Toulouse – Auxerre 3:3 (2:1 po pen.)
FBBP 01 – Nantes 3:2 (po pr.)
SM Caen
1:2 (1:0)
OGC Nice
Středa 28.10.2015, 21:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzský Ligový pohár • 3. kolo

Neuvěřitelná bitva je za námi! Po necelé hodině hry vyrovnal hostující Mendy a s přibývajícími minutami se zdálo, že půjde zápas do prodloužení. Caenu ale za stavu v 91. minutě pro milimetrový ofsajd neuznali gól (což se stalo už podruhé v zápase) a hned na to se zničehonic opět prosadil hrdina Les Aiglons Alexandre Mendy. Nice tak po infarktovém závěru postupuje dál. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (22:54:35)

90+4
    90+2. Alexandre MENDY - 1:2

90+2
    Nice právě vstřelilo branku!
    Že jsem druhý neuznaný gól Caenu prohlásil za něco neskutečného? Beru zpět, Nice totiž vzápětí z ojedinělého útoku udeřilo a zřejmě si zajistili postup! Hrdinou Les Aiglons se stal ALEXANDRE MENDY, který vypálil nechytatelně pod břevno!

90+2
    Neskutečné! Ben Youssef vstřelil gól, ani ten ale nebyl pro ofsajd uznán – dnes už podruhé!

90+1
    Rodelin to opět ošklivě schytal, tentokrát pro Baysseho, jehož neminulo žluté napomenutí.

90+1
    Oba týmy mají na rozhodnutí tři minuty, přesně tolik totiž sudí Jochem nastavil!

90
    V poslední minutě základní hrací doby byl v pokutovém území poslán k zemi domácí kapitán Féret, ale sudího píšťalka mlčí!

89
    Od Alexandra Mendyho se balon odrazil do zámezí, následovat tak bude odkop od svatyně Stade Malherbe.

88
    Nic tomu nyní nenasvědčuje, Delaplaceův centr totiž za nic nestál.

87
    Aktivní Bazile vybojoval pro svůj tým rohový kop, udeří ještě jeden z celků před vypršením základní hrací doby?

86
    Právě Genevois byl nyní stažen ze hřiště, místo něj nastupuje Pied.

85
    To nebylo hezké. Romain Genevois ošklivě zajel do Rodelina a může být rád, že to bylo jen za žlutou...

84
    Cardinale vytáhl další jistý zákrok a Stade Malherbe mělo k dispozici rohový kop, z něj ale domácí nevytěžili vůbec nic.

82
    Publikum poněkud utichlo, hráči Nice si totiž vyměňují přihrávky na útočné polovině a domácí nevědí, kam dřív skočit.