Ústí n/L – Slavia 1:11 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:11 (0:3, 1:3, 0:5)
HC Slavia Praha
Sobota 31.10.2015, 14:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 14. kolo

59:40
    Nic na tomto faktu nezmění ani vyloučení Filipa Macka (SLA) na dvě minuty za faul loktem.

48:02
    Tentokrát už ale na lavici trestů usedá ústecký hráč. Pavel Vidlička (UNL) se provinil vysokou holí, za což mu byl udělen dvouminutový trest.

42:01
    Slavia Praha si zahraje opět v početní nevýhodě. Jiří Vaniš (SLA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

38:19
    Dominik Kučera (SLA) už zřejmě do děje druhé třetiny nezasáhne, je totiž vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

32:55
    Znovu se vylučuje. Za vražení na hrazení si odpyká svůj trest Jakub Herák (UNL).

29:23
    O chvíli později usedá na trestnou lavici také Jakub Zderadička (SLA), který se provinil faulem kolenem. Odsedí si dvě trestné minuty.

29:04
    Jakub Herák (UNL) usedá na trestnou lavici. Rozhodčí jeho hákování ocenil dvěma trestnými minutami.

16:52
    Slavia má další možnost ke vstřelení branky. Matěj Harkabus (UNL) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

11:10
    Slavia má k dispozici devíti sekundovou přesilovou hru 5 na 3. Dalším vyloučeným z řad domácích se stává Jakub Štochl (UNL) za hákování.

09:19
    Hosté oslabení přežili a o pár sekund na to jsou vylučováni také domácí. Vít Šindelář (UNL) se provinil proti pravidlům podražením.

06:55
    Prvním vyloučeným v tomto utkání se stává Martin Petrák (SLA), který obdržel od hlavního rozhodčího dvě trestné minuty za hákování.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 36. Klepáček (Stuchlý) – 1. A. Klapka (Janča, Všetečka), 14. A. Klapka (Všetečka, Janča), 16. A. Klapka, 23. Brož (Hradil), 32. Vaniš (Zderadička), 37. Vaniš (Zderadička, Brož), 43. A. Klapka, 52. A. Klapka (Všetečka), 53. Vaniš (Brož), 58. Brož (Vaniš, Štibingr), 60. Brož (Janča)

HC Slovan Ústí nad Labem: Brňák (Volke) – Štochl, Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Machulda, Harkabus, Batryn, Čermák, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček
    HC Slavia Praha: Pánek (33. Dusil) – Střeštík, Štibingr, T. Klapka, Zderadička, Macek, Kučera, Srdínko – Brož, Vojinovič, Všetečka, Kižlin, Hradil, Petrák, Vlček, Havrda, Vaniš, Janča, A. Klapka

Rozhodčí: Plachý – Střelka, Blumel