Barcelona – BATE 3:0 (kon.) | AS Řím – Leverkusen 3:2 (kon.) | Bayern – Arsenal 5:1 (kon.)
Olympiakos – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Porto 1:3 (kon.) | Chelsea – Dynamo Kyjev 2:1 (kon.)
Lyon – Zenit 0:2 (kon.) | Gent – Valencia 1:0 (kon.)
Olympiakos Pireus
2:1 (0:1)
GNK Dinamo Záhřeb
Středa 04.11.2015, 20:45 • Stadio Georgios Karaiskáki, Pireus • Liga mistrů • Skupina F
    90. Felipe PARDO - 2:1

90
    Olympiacos právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto! V poslední minutě se dostal po přesném centru od Fortounise k míči FELIPE PARDO, který svým druhým gólem v utkání nejspíše rozhoduje o vítězství domácího celku. Jestli předtím v Aténách propukla obrovská euforie, co teprve teď... – 2:1!
    65. Felipe PARDO - 1:1

65
    Máme vyrovnáno! Lodivodovi Olympiacosu se toto střídání opravdu povedlo, jelikož FELIPE PARDO minutu po vystřídání vyrovnává! Kolumbijský záložník obdržel přesný pas do šestnáctky od Browna Ideyeho, který zužitkoval náramně. Trefil přesně dolní roh klece a Stadio Georgios Karaiskáki vybuchlo radostí – 1:1!
    21. Armin HODŽIĆ - 0:1

21
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou z nenápadné akce do vedení! Toto domácí rozhodně nečekali, Pivarić si naběhl po křídle do vhodné pozice pro centr. Tak se rozhodl centrovat. Jeho dalekonosný centrovaný míč se vznesl na hlavu ARMINA HODŽIĆE, který přesnou hlavičkou rozjásal chorvatský celek – 0:1!

Karel Janeba

Branky: 65. Pardo, 90. Pardo (Fortunis) – 21. Hodžić (Pivarić)

Karty:   13. Rog (ZAG), 29. Pivarić (ZAG), 53. dos Santos (ZAG), 70. Machado (ZAG)   79. Pivarić (ZAG)

Neproměněná penalta: 54. Fortunis (OLY), brankář Eduardo zneškodnil

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 18:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:17.
    Olympiakos Pireus: Roberto (C) – Elabdellaoui, Siovas, Botía (52. M. da Costa), Masuaku – Milivojević, Kasami (81. Finnbogason) – F. Hernâni (64. Pardo), Fortunis, Couto Sebá – Brown.
    Náhradníci: Kapino – M. da Costa, Salino, Cambiasso, Finnbogason, Pulido, Pardo.

GNK Dinamo Záhřeb: Eduardo – Măţel, dos Santos, Taravel, Pivarić – Machado, Rog, Antolić (C) – Fernándes (88. M. Musa), Hodžić (57. Henríquez), Pjaca (80. Sigali).
    Náhradníci: Ježina – Sigali, M. Musa, Šovšić, Pavičić, Ćorić, Henríquez.

Rozhodčí: Antonio Mateu – Pau Cebrián, Roberto Díaz, Miguel Martínez (všichni Španělsko)