Besiktas – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Karabach – Monaco 1:1 (kon.) | Celtic – Molde 1:2 (kon.)
Ajax – Fenerbahce 0:0 (kon.) | Kazaň – Liverpool 0:1 (kon.) | Sion – Bordeaux 1:1 (kon.)
FK Krasnodar – PAOK 2:1 (kon.) | Dortmund – Qäbälä 4:0 (kon.) | Club Bruggy – Legia 1:0 (kon.)
Neapol – Midtjylland 5:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Villarreal 1:2 (kon.) | Plzeň – Rapid 1:2 (kon.)
Marseille – Braga 1:0 (kon.) | Groningen – Liberec 0:1 (kon.) | Rosenborg – Lazio 0:2 (kon.)
Saint-Étienne – Dněpropetrovsk 3:0 (kon.) | Skënderbeu – Sporting 3:0 (kon.) | Belenenses – Basilej 0:2 (kon.)
Lech Poznaň – Fiorentina 0:2 (kon.) | Tottenham – Anderlecht 2:1 (kon.) | Sparta – Schalke 1:1 (kon.)
Asteras – APOEL 2:0 (kon.) | Augsburg – Alkmaar 4:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Partizan Bělehrad 5:1 (kon.)
Club Bruggy KV
1:0 (1:0)
Legia Varšava
Čtvrtek 05.11.2015, 19:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy (kapacita: 29.062) • Evropská liga • Skupina D

Ode mě je to k tomuto zápasu vše, ale už za pár minut se na vás budu těšit u utkání mezi Lechem Poznań a Fiorentinou. S některými se tedy loučím, ale na zbytek z vás se těším u zmíněného on-line přenosu. Napočtenou! (20:57:05)

Utkání čtvrtého kola základních skupin Evropské ligy je tedy minulostí a tři body si do tabulky skupiny D připisuje domácí tým Club Brugge. Ten byl především v první půli o něco lepším týmem a díky brance Thomase Meuniera rozhodl o bodovém zisku již ve 38. minutě. Legia si sice v závěru vypracovala několik dobrých šancí, ale všechny ztroskotaly na skvělé obraně soupeře. Polský tým tak má pouze jeden bod a postupové ambice jsou zřejmě v troskách.

90+4

90+4
    Ondrej Duda si ještě na konci nastavení vypracoval střeleckou pozici, avšak hradbu těl před sebou už prostřelit nedokázal! To je konce nadějí na vyrovnání!

90+3
    Aktivní Kucharczyk byl znovu u míče, ale znovu nedokázal najít spoluhráče v pokutovém území. Po dobré práci Guilhermeho ale hosté zůstanou u míče.

90+2
    Guilherme dokázal dostat míč na Kucharczyka, který parádně odcentroval, ale Prijović mezi dvěma hráči zakončit nedokázal a dělovka Tričkovského mířila vysoko nad!

90+1
    Výborný centr z levé strany znovu mířil na hlavu Vranješe, ale těsně před hostujícím hráčem ještě míč hlavou odvracel jeden z beků Brugg. Ten to udělal tak šikovně, že z toho není ani rohový kop polského týmu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

90
    V devadesáté minutě dochází k taktickému střídání. Víctor Vázquez si jde odpočinout o něco rychleji než jeho spoluhráči ze hřiště a na jeho místo přichází Hans Vanaken.

89
    Tričkovski byl příliš dotěrný a nakonec fauloval Claudemira. Legia už na takovéto zákroky opravdu nemá čas!

88
    Kuciak se ocitl ve velkých trablích, když nemohl hrát rukami a napadal ho Vossen. Slovenský brankář však prokázal své zkušenosti, míč jen tak lehce poslal do napadajícího hráče a poté ho už mohl schovat v náruči.

87
    Díky dvěma důrazným skluzům Lewczuk vybojoval míč pro hostující tým, ale následná kombinace mezi Guilhermem a Kucharczykem k přesnější finální přihrávce nevedla.

86
    Prijović nedokázal zpracovat prudkou přihrávku svého spoluhráče, ale díky napadání ještě dokázal donutit Bruzzeseho k odkopu do autu. Polskému týmu se ale hodně krátí čas na vyrovnání.

85
    Obléhání Bruzzeseho brány zakončoval střelou Vranješ, nicméně jeho střela byla těžce nepovedená a belgický brankář si mohl oddechnout. Před námi jsou poslední minuty řádné hrací doby druhého poločasu.

83
    Domácím se sice nepodařilo pořádně odvrátit trochu krkolomnou útočnou akci Legie, avšak nakonec si míč výborně pohlídal Bolingoli-Mbombo a Guilherme ho poslal k zemi, za což Brazilec vidí kartónek žluté barvy.

82
    Na závěrečné minuty přichází na trávník Boli Bolingoli-Mbombo, jenž nahrazuje Diabyho.

81
    Legia je stále blíž a blíže k vyrovnání, nicméně pokus o technickou střelu v podání Tričkovského zády zastavil Simons.

79
    Jenže Legia se dopustila velké chyby a nepřesnou přihrávkou vrátila míč domácím. Ti hru okamžitě přesunuli k šestnáctce před Kuciakem, ale Vázquezovo zakončení šlo z nebezpečného prostoru vedle.

79
    Z rohového ani následného volného kopu si domácí střeleckou pozici nevypracovali a po útočném faulu je míč přisouzen Legii Varšava.