Besiktas – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Karabach – Monaco 1:1 (kon.) | Celtic – Molde 1:2 (kon.)
Ajax – Fenerbahce 0:0 (kon.) | Kazaň – Liverpool 0:1 (kon.) | Sion – Bordeaux 1:1 (kon.)
FK Krasnodar – PAOK 2:1 (kon.) | Dortmund – Qäbälä 4:0 (kon.) | Club Bruggy – Legia 1:0 (kon.)
Neapol – Midtjylland 5:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Villarreal 1:2 (kon.) | Plzeň – Rapid 1:2 (kon.)
Marseille – Braga 1:0 (kon.) | Groningen – Liberec 0:1 (kon.) | Rosenborg – Lazio 0:2 (kon.)
Saint-Étienne – Dněpropetrovsk 3:0 (kon.) | Skënderbeu – Sporting 3:0 (kon.) | Belenenses – Basilej 0:2 (kon.)
Lech Poznaň – Fiorentina 0:2 (kon.) | Tottenham – Anderlecht 2:1 (kon.) | Sparta – Schalke 1:1 (kon.)
Asteras – APOEL 2:0 (kon.) | Augsburg – Alkmaar 4:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Partizan Bělehrad 5:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:0 (1:0)
FC Dněpr Dněpropetrovsk
Čtvrtek 05.11.2015, 21:05Evropská liga • Skupina G

Zápas je za námi. Hosté do druhé půle nepřišli s ničím novým a dá se říct, že pokračovali ve své poměrně nezáživné hře, což se jim také vyplatilo a dnes na skvěle hrající AS jedním slovem neměli. Domácí v druhé půli přidali ještě dva góly a to zásluhou Beriče a střídajícího Hamouma, což znamená jediné – tři body a druhé, tedy i postupové místo v tabulce. Hosté dnes odcházejí s prázdnou a patří jim aktuálně třetí příčka v tabulce. (23:02:16)

90+4

90+4
    Domácí drží míč na svých kopačkách a vyčkávají závěrečného hvizdu.

90+2
    Fedeckij fauloval při útočném snažení bránícího Hamoumu a následně vidí žlutou kartu.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Zápas se již dohrává... ani jeden z týmu se již nikam nežene.

88
    Hamouma se dsotal k balonu a ihned napřáhl ke střele. Jeho rána nebyla vůbec špatná, ale chybělo ji špetka přesnosti k tomu, aby ohrozila soupeřovu branku.
    86.

86
    Bezus prošel přes dva obránce a následně z hranice malého vápna vypálil, jeho pokus však nebyl příliš razantní, a tak Ruffier chytá.

84
    Ruslan Rotan fauloval soupeře za což si také vykoledoval žlutou kartu.

83
    Clement se ocitl v ofsajdovém postavení a šance domácích je tak pomezním sudím zastavena.

81
    Chvilkami to vypadá jako exhibice domácích. Hosté prakticky již rezignovali a s výsledkem snad ani nechtějí něco dělat.

80
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Corgnet, kterého nahradí Eysseric.

78
    Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Selezňov, kterého nahradí Gama.

75
    Selezňov leží na zemi a drží se za postižené místo. No, doufejme, že to nic není.

73
    Roux byl v opravdu dobré pozici, čehož si také všiml jeho spoluhráč Lemoine, jenž poslal do šestnáctky výborný balon. Ten ještě před připraveným Rouxem sbírá Bojkov.

72
    Roux vyslal jedovatou ránu z velké vzdálenosti, ale jeho pokus končí jen těsně nad břevnem soupeřovy branky.

71
    Hamouma se dostal k balonu a už už se řítil na branku soupeře, pomezní rozhodčí jeho akci zastavuje, protože domácí borec stál v ofsajdovém postavení.

Jan Franek

Branky: 38. Monnet-Paquet (Berić), 53. Berić (Roux), 66. Hamouma

Karty:   24. Perrin (SET), 51. Pajot (SET) – 17. Selezňov (DNP), 19. Matos (DNP), 37. Edmar (DNP), 84. Rotaň (DNP), 90+2. Fedeckij (DNP)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:0. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 7:21.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Perrin, F. Pogba, Assou-Ekotto – Monnet-Paquet (61. Hamouma), Lemoine, Pajot (70. Clément), Eysseric (80. Corgnet) – Roux, Berić.
    Náhradníci: Moulin – Brison, Clément, Corgnet, Hamouma, Maupay, Polomat.

FC Dněpr Dněpropetrovsk: Bojko – Douglas, Fedeckij, Gueye, Matos – Edmar, Čeberjačko (46. Bezus) – Tomečak (63. Lučkevič), Rotaň, Matheus – Selezňov (78. Gama).
    Náhradníci: Laštůvka – Anderson Pico, Bezus, Gama, Lučkevič, J. J. Ruiz, Danilo.