Čtvrtek 05.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Kolín • Přípravné zápasy

HC Dynamo Pardubice zvítězilo v přátelském utkání v Kolíně 1:3.
    Nájezdům však kralovali domácí a zvítězili 2:1.

Dnes je to ode mě vše. Loučím se s Vámi a tuto sobotu proti Jablonci zase naviděnou. (19:32:26)

Šestou sérii za Kolín zahájil Jan Veselý, vstřelil druhý nájezdový gól SC Kolína. – 2:1

Lukáš Nahodil (PCE) nedal. – 1:1

Pátou sérii rozjel Dominik Zumr – neuspěl. 1:1

Jiří Půhoný za Pardubice neuspěl. – 1:1.

Čtvrtou sérii začal Jan Hanzl – neuspěl. 1:1

Za Pardubice Karel Nedbal. – neuspěl 1:1.

Třetí sérii zahájil Jakub Semirád, který se do kliček trošku zamotal a nedal.

Za Pardubice Lukáš Nahodil – take uspěl. – 1:1.

Další sérii jel Josef Malý, a uspěl proti Kloučkovi.

Za Pardubice Tyler Redenbach. Nedal.

První nájezd za SC KOLÍN. Petr Morkes. Nedal.

Nyní budou pokračovat exhibiční pozápasové nájezdy.

59:53
    Dynamo právě vstřelilo branku!

Do prázdné branky střílí TOMÁŠ PIPEK, který si dnes zkusil zahrát za oba týmy. Prosadil se až v extraligových Pardubicích.
    Stav utkání 1:3.
    Bez asistence

59:26
    Poslední sekundy třetí třetiny. Kolín to zkouší v 6!

59:02
    Kozák ještě vystřelil od mantinelu na Kloučka. Ten už pohotově vyráží.

57:42
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové se prosazují! Petr Morkes nahodil kotouč před branku, kde už stál DOMINIK ZUMR, který kotouč střelil za Kloučka do branky.
    Stav utkání 1:2.
    Asistence: Petr Morkes

56:23
    Skrumáž před Kloučkovou brankou, však gólem domácích neskončila.

54:46

54:13
    Domácí Hanzl vyhazuje kotouč na druhou stranu hřiště.

53:25
    Hra přerušena, kotouč mimo hřiště.

52:46
    Hosté si zahrají další přesilvou hru. Potrestán Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za držení.

50:43
    Dnešní utkání sleduje 1184 diváků.

49:27
    Karel Nedbal urbánil útok Morkese.

48:07
    Od modré tvrdě pálil Drtina, Sejpal vyráží.

45:04
    Hra jv tuto chvíli je velmi nevýrazná.

43:10
    Hosté zase ostřelují Sejpalovu klec ze všech stran.

41:44
    Domácí ohrozili branku hostí.

40:42
    Hra přerušna hráči se do sebe zaklínili.

40:01

Hráči si vymněnili Tomáše Pipka, ve třetí třetině nastoupí za Pardubice.

Druhá třetina je již u konce. Do vedení se dostali hosté, kterým se povedlo dvakrát prostřelit domácícho gólmana. Prvním střelcem Pardubic se stal Eduard ŠIMUN, který ujel kolínským hráčům ve vlastním oslabení společně s Lukášem Nahodil a mezi nohama prostřelil Sejpala v 32. minutě. O další gól se postaral v přesilové hře v 34. minutě Tomáš KAUT.
    V této třetině se zranil hostující Patrik Poulíček, doufejme a přejeme, že jeho noha bude v pořádku.

40:00

38:56
    Nyní to vypadá jako přesilová hra Pardubic. Ti momentálně obývají svou útočnou třetinu.

37:17
    Hra se na chvíli zklidnila. Hosté pustili ke kotouči domácí celek.

36:25

35:58
    Šimun Eduard před Sejpalem přestřeluje jeho branku!

35:22
    Hosté jsou opět u Sejpala.

35:04
    Petr Morkes zabojoval a kotouč vytáhl z obranného pásma. Od červené vyslal střelu na Kloučka. Ten jeho puk chytil do lapačky.

34:25
    Domácí zamíří opět do 4. Potrestán Jan Veselý (KOL) na 2 minuty za krosček. Předvedou hosté publiku opět skvělou podívanou jako v předchozí přesilovce?

33:07

33:07

Hosté dokázali minutu s přesnými nahrávkami kroužit kolem kolínské klece! Jiří Půhoný si našel voleného TOMÁŠE KAUTA, který se trefuje vynikající střelou do kolínské branky. Tím už navyšuje náskok Pardubického týmu na 0:2!

Asistence: Jiří Půhoný

33:06
    Hosté ukazují domácímu publiku famózní přesilovou hru! Posílají si kotouč rychle na hokejky a přesně.

32:05
    Teď se hosté ukážou i v početní převaze. Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za hákování.

31:41

31:27

Jak jsem již avizovala v předchozích příspěvcích tak se i stalo! Hosté ovládli své oslabení a dokázali ujet do přečíslení. Ve kterém se ocitli Nahodil se Šimunem proti Skokanovi. Lukáš Nahodil přihrál pod hokejkou Lukáše Skokana na EDUARDA ŠIMUNA a ten jen vsunul kotouč mezi Sejpalovy betony! Hosté jsou ve vedení 0:1.

Asistence: Lukáš Nahodil.

30:58
    Zatím rozkládají ve 4 domácí celek jak se dá.

30:44
    Po dobu kolínské přesilovky mají více ze hry hosté.

29:41
    Karel Nedbal (PCE) dal hit kolínskému Kadlecovi ml. Ten to neustál a sudí to posoudil jako faul loket a proto mu uděluje 2 minuty za faul loktem.

29:18
    Pardubice střídají golmany, do branky nastupuje Milan Klouček.

29:18
    Za pomocí kustoda Pardubic míří na střídačku. Nevypadá to s ním dobře, zřejmě se jedná o zranění nohy.

29:18
    Hra přerušena. Patrik Poulíček zůstává ležet na zemi.

29:12
    Voženílka střela končí vedle branky hostů.

28:38

26:53
    Domácím se podařilo na chvilku usídlit se u Červeného, ale chybnou rozehrávkou obrany třetí formace domácích byli opět ve středu.

25:52
    Domácí mají velký problém se umístit v útočném pásmu hostů. Hosté hrají jakoby to bylo 5 na 5.

25:03
    Na domácí čeká další přesilová hra. Vyloučen Tomáš Kaut (PCE), který byl potrestán za držení protihráče. Povede se už tentokrát domácím předvést přesilová hra jako při včerejším mistrovském utkání?

24:04
    Semirád se dostal ke kotouči, ale modrá čára mu podrazila nohy. V pozici olympijského sáňkaře dojel až k brance Červeného.

23:07
    Kadlec na druhé straně v šanci také, ale jeho kotouč Červený vyrzil do ochranné sítě. Hra se na moment přerušuje a vhazuje se po Červeného levici.

22:41
    Martin Sejpal byl v nejistotě, chvíli nevěděl kde je puk. Zatímco Poulíček s nahodilem se snažili kotouč dostrčit do branky.

21:42
    Velká šance domácích! Tomáš Pipek si rozumněl s Petrem Morkesem, ale překonat Červeného se jim nepodařilo.

21:21
    Dominik Zumr projel od středního pásma až k Červenému, kde už obranu Pardubic zaměstnal u mantinelu.

20:49
    Patrik Poulíček trefuje Sejpalovo rameno. Ten to vyrazil až nad sebe do ochranné sítě.

20:07
    Hosté rozerháli druhou třetinu rovnou k Sejpalovi, kde se usídlili.

20:01

První třetina je již minulostí. Na ledě byl vidět značný rozdíl, Pardubice byly jednoznačně lepším týmem. Kozlovése však také dostali k nějakým těm šancím.
    Domácí celek jistojistě drží opora v brance Martin Sejpal.
    Hosté po odpískání byli ještě reklamovat neuznaný gól, ale pan rozhodčí Kubeš jen zakroutil hlavou a odmítal se bavit.

O první přestávce je pro místní diváky pestrý program. V dolní části probíhá autogramiáda s Vladimírem Moravcem, Bohuslavem Šťastným a Brandnem Maxwellem. K tomu atmosféru zpříjemňuje kolínský DJ Prochy `em se světelnými efekty.

Další část exhibice začíná cca 18:12. Tak buďte u toho s námi!

20:00

19:32
    Hra přerušena. Kotouč ve středním pásmu byl vy\ražen ven z ledové plochy.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:49
    Hosté se už radovali z gólu, ale sudí z nezjištných důvodů branku neuznal. Hra pokračuje před Sejpalem.

18:03
    Redenbach nahrál najíždějícímu Pannovi, ten se snažil tečovat kotouč do branky Sejpala, ale kotouč Sejpal vyrazil.

17:07
    Pardubičtí střílejí ze všech stran. Sejpal zatím pevná zeď v kolínské bráně.

15:58
    Jiří Kadlec st. zahájil protiútok se svou formací. Zadovku vyslal na Ježka, který vystřelil na Červeného. Ten kotouč podržel a hru přerušil.

15:43
    Redenbach to zkouší z pravé strany u mantinelu. Jeho střelu Sejpal vyráží.

14:38
    Nahodil poslal kotouč na Šedu, který backhandovou stranou hole branku přestřelil.

13:58
    Pardubičtí jezdí po celém hřišti a ukazují divákům přesné nahrávky.

12:42
    Nedbal si s kotoučem najel do volného prostoru v mezikruží a nahrával Pannovi, jenže kolínský obránce Barták stihl zasáhnout.

11:51
    Na druhé straně u Sejpala střílel Šimun. Ovšem jeho střelu zblokoval Voženílek a střela mířila vedle Sejpalovy branky.

11:28
    Skokan od modré trefuje boční tyč Červeného branky.

10:44
    Hosté si zatím dávají přihrávky kolem Sejpala, domácí pečlivě brání.

10:27
    Zakázané uvolnění Kolína.

10:14
    První kolínská formace se dostala do několika pěkných šancí! Však Červeného neprostřelila.

09:31
    Malý rozjížděl kolínský útok. Ale obrana Pardubic byla připravena a kotouč mu vzala.

08:26
    Pavel Hlavatý ubránil tlaku hostů a ze svého obranného pásma kotouč posouvá do středního.

07:59
    Hra se přemístila právě k níže uvedenému Sejpalovi, připisuje si zákrok za zákrokem.

07:48
    Šedova tvrdá rána jen rozdunila Sejpalovi betony. Domácí gólman zatím kolínský celek svkěle drží.

07:31
    Domácí velkou přesilovku 5 na 3 nedokázali zužitkovat. Nyní je hra opět 5 proti 5.

07:26

07:12
    Hosté se ve třech dokázali ubránit, sebrali kotouč a vyhazují na druhou stranu hřiště.

06:34
    V šanci opět Jan Veselý, ale trefuje tyč Červeného branky. Pěkně cinkla stadionem.

06:05
    Domácí se usídlili v útočném pásmu. Malý zamířil poslední přihrávku na Veselého, ten však trefil Červeného beton.

05:26
    Domácí mají právě šanci otevřít skóre dnešního zápasu. Potrestán Jan Zdráhal (PCE) na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku.
    Jak si s touto velkou skoro 2 minutovou přesilovkou poradí Kozlové?

05:20
    Pozor, pozor začíná první přesilová hra domácích! Vyloučen Jiří Půhoný (PCE) na 2 minuty za hákování.

04:35
    Další šance pardubického Redenbacha, ten si objel všechny kolínské hráče, položil si golmana, ale kotouč mířil těsně vedle branky domácích.

04:13
    Panna zahájil rychlý útok, objel branku a ve finále přihrál volnému Redenbachovi. Ten svojí prudkou střelou neprostřelil Sejpala betony.

03:10
    První střelu Kolína zaznamenal před modrou kolínský obránce Barták, který trefuje Červeného beton.

01:52
    Domácí se dostali do útočného pásma. Hosté skvělou obranou, však Kozly ke střele nepustili.

01:12
    Kolínští se ubránili tlaku Pardubic. Došlo k boji ve středním pásmu o kotouč.

00:41
    Hra přerušena, kotouč se dostan mimo z hřiště. Hra bude pokračuovat bulí ve středním pásmu.

00:15
    K první šanci se dostal Patrik Poulíček, který z mezikruží vystřelil na Sejpala, jeho kotouč však lehce branku minul a pokračuje se v jejich útočném pásmu.

00:01

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Březina, Barták, Kulhánek, Horyna – Veselý, Semirád, Malý "C" – Zumr, Kozák, Morkes – Kadlec ml., Kadlec st., "A", Ježek – Jelínek, Hlavatý, Pipek
    Trenéři: Jiří Seidl

HC Dynamo Pardubice: Červený (Klouček) – Šeda, Havlík, Nedbal, Drtina, Roupec, Zdráhal – Poulíček, Nahodil, Šimun – Moučka, Redenbach, Panna – Půhoný, Krajňák, Kaut.
    Trenéři: Richard Král a Marek Zadina..

Zdravím všechny hokejové fandy!
    Dnes na kolínském ledě proběhne velká exhibice. Kozlové v přátelském utkání vyzvou extraligový tým HC Dynamo Pardubice.

Představení týmu:

SC KOLÍN
    Kolínští Kozlové hrají 2.ligu skupinu Západ, kde jsou na samotném vrcholu tabulky z 18.týmů.
    Z 13. zápasů prohráli pouze 1 s HC Kobra Praha. Začátek sezóny se jim velmi povedl a zahájili ho šňůrou 8 výher. Kolínským hráčům se velmi daří. Například prvoligová HC Slavia Praha se ujala kolínského kapitána DAVIDA ŠAFRÁNKA, který v prvních 4 zápasech dokázal nasbírat 10 kanadských bodů (8+2).
    Svůj sen si splnil také kolíňák KAREL NEDBAL, který podepsat 3 letou profesionální smlouvu právě s dnešním soupeřem HC Dynamo Pardubice. Karel jako kapitán Pardubické juniorky, nyní nastupuje za pardubický "A" tým, kde odehrál už 6 zápasů v řadě. V 5ti zápasech se objevil ve druhé formaci po boku zkušeného obránce PETRA ČÁSLAVI, který pochází rovněž z Kolína. Oběma výše uvedených pardubických obráncům předal své zkušenosti expardubický TOMÁŠ PÁCAL, který ve svých 43 letech nastupuje za SC Kolín a patří stále k nejlepším obráncům 2.ligy. Své hokejové kroky v Kolíně také zahájili Tomáš Mojžíš, nebo úspěšní junioři, kteří jsou momentálně v zahraničí Jan Košťálek, Dominik Mašín. V extralize se také chytli kolínští hráči jako Pavel Musil (BK Mladá Boleslav) , Dominik Lakatoš (HC Bílí Tygři)
    Před zápasem dojde ke slavnostními momentu...
    Dynamo před dnešním tréninkem absolvovalo kruhový trénink na ledě

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 58. Zumr (Morkes) – 32. Šimun (Nahodil), 34. Kaut (Půhoný), 60. Pipek

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Březina, Barták, Kulhánek, Horyna – Veselý, Semirád, Malý "C" – Zumr, Kozák, Morkes – Kadlec ml., Kadlec st., "A", Ježek – Jelínek, Hlavatý, Pipek

Trenéři: Richard Král a Marek Zadina.