Pardubice – K. Vary 7:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.)
Sparta – Kladno 8:4 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:7 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 13.11.2015, 17:00 • Svijanská aréna, Liberec • DHL Extraliga juniorů • 19. kolo

59:53
    Je rozhodnuto! Hostující kapitán Hohl (JIH) dostal dvě minuty za sekání a zbytek zápasů se tak nejspíš dohraje v obranné třetině Dukly.

59:08
    Interesantní možnost pro Duklu. Rubeš (LIB) vyhodil puk mimo hřiště a hosté si zahrají přesilovku.

52:13
    Přesilovka Tygrů končí. Mečíř (LIB) zbytečně hákoval Bambulu a inkasoval menší trest.

51:19
    Pospíchal (JIH) hákoval a je odeslán na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty.

49:30
    Kadlec (JIH) sekl Hylenu a putuje na dvě minuty pryč z ledu na trestnou lavici.

46:04
    Mečíř (LIB) dostal menší trest za podražení.

38:53
    Hráčská lavice Dukly byla potrestaná menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě.

34:09
    Kolouch (JIH) zasáhl soupeře vysokou holí a odpyká si dvě minuty na trestné lavici.

13:54
    Hylena se před bránou už už hrnul do zakončení, které mu ale znemožnil podražením Balaštík (JIH). Útočník Dukly si tak dvě minuty pobude na trestné lavici.

08:12
    Pospíchal (JIH) si ve vlastní obranné třetině neporadil a vyhodil puk mimo hřiště, za což je oceněn dvouminutovým trestem.

03:49
    Turek (LIB) si vysloužil dvouminutový pobyt na trestné lavici za hákování.

01:17
    Vála (JIH) obdržel menší trest za podražení.

Jan Kousal

Branky a nahrávky: 16. Gecko (Havlas, Král), 29. Hylena (Král), 42. Havlas (Král, Gecko), 47. Zachar (Král), 57. Havlas (Rubeš) – 26. Kolouch (Vala), 35. Kousal (Najman), 57. Dufek (Pospíchal, Kousal)

Bílí Tygři Liberec: Vacek (Petruželka) – Turek, Klinger (C), Arlt, Husa, Mečíř, Divila, Tržický – Pokorný, R. Šír, Kalfiřt, Rubeš, Král, Gecko, Burda, Zachar, Havlas, Chlum, Hylena
    HC Dukla Jihlava: Brož (Kořenář) – Pospíchal, Půža, Pražák, Váňa, Vlček, Kadlec, Hohl (C) – Vála, Dufek, Najman, Balaštík, Dvořák, Kolouch, Bambula, Peschout, Kousal

Rozhodčí: Hrubý – Hejl, Podrazil