Opava – Vsetín 3:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Zlín – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 4:5 (kon.) | Sparta – Kladno 10:6 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:4 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 6:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 6:1 (kon.)
Liberec – Letňany 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Jihlava 3:1 (kon.) | Třinec – Poruba 6:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
HC RT TORAX Poruba
Sobota 14.11.2015, 18:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu • 20. kolo

58:39
    Hned dvakrát se mohl prosadit Kalus, poprvé ale Škodu nepřetlačil a následně pak před odkrytou brankou netrefil prudkou přihrávku svého spoluhráče.

57:10
    Holub mohl dorážet do odkryté klece, naštěstí pro Ovčařího si ale kotouče všiml až příliš pozdě.

55:38
    Poruba vytvořila závar před Ovčařím, nakonec z této šance ale nic nebylo a kotouč vyváží Vochozka.

53:44
    Třinec právě vstřelil branku!
    MICHAL KVASNICA prostřelil Škodu a kompletuje tak hattrick.

53:44
    Kvasnica se dostal do brejku, po kterém skončil díky faulu Prokeše v brance a celou situaci si tak zopakuje z trestného střílení.

51:45
    Do brejku se dostal Vospálek, z něj ale Ovčařího nepřekonal.

50:04
    Oceláři nakonec přesilovou hru využívají. Po přihrávce Kvasnicy pálil DOMINIK MOLIN, který trefil prostor nad rameny Škody. Asistence: Michal Kvasnica.

48:42
    Hosté jdou znovu do čtyř. Prokeš si míří odpykat dvě minuty za podražení.

46:00
    Kaukič se mohl se svým spoluhráčem dostat do přečíslení, místo toho se ale třinecký útočník proletěl vzduchem po faulu Prepsla, který si odpyká dvě minuty za podražení.

44:00
    RENÉ NAJSAR se dostal ke kotouči na vrcholku pravého kruhu, okamžitě vypálil a puk z jeho hole skončil v porubské brance. Bez asistence.

38:43
    Zbytečným faulem se provinil Klíma. Porubský hráč podrazil v útočném pásmu Stuchlíka a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty.

34:57
    V zajímavé šanci byl před brankou Kalus, po jeho zakončení ale končí v brance pouze porubský gólman.

32:42
    Z ničeho nic přidávají domácí třetí branku. Po přihrávce Kaukiče byl sám před brankou MICHAL KVASNICA a po odrazu o tyč končí kotouč v síti. Asistence: Lukáš Kaukič, Ondřej Hrachovský.

25:01
    Najsar byl v brejku stažen k zemi, i přesto se ale třineckému útočníkovi podařilo zakončit, kotouč ale do sítě neprošel.

19:48
    Oceláři se dostali do přečíslení dva na jednoho, GRZEGORZ RADZIENCIAK v něm přihrál Machovi, ten mu puk těsně před gólmanem vrátil a třinecký bek už neměl problém se zakončením do odkryté sítě. Asistence: Matěj Mach.

17:49
    Papaj toho příliš nevymýšlel, pokusil se překonat Škodu střelou mezi betony, porubský brankář je ale sklapl včas.

17:49
    Papaj byl v brejku zastaven Vondálem pouze za cenu faulu a následuje trestné střílení.

13:41
    Ovšem ne na dlouho. Najsar míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za podražení.

12:24
    Oceláři se prosazují ve vlastním oslabení. Domácí se dostali do přečíslení, Kaukiče sice dokázal obránce Poruby zastavit, kotouč se ale dostal na hůl MICHALA KVASNICY, který jel sám na Škodu a svů brejk proměnil. Asistence: Lukáš Kaukič, Ondřej Imrich.

12:07
    Rána Vondála od modré mířila do sítě, Ovčaří se ale dokázal rychle přesunout a zasáhnout lapačkou.

10:45
    Hrachovský vyhodil puk mimo hřiště a na trestné lavici si tak domácí kapitán odpyká dvě minuty za zdržování hry.

10:15
    Po ráně Střondaly z mezikruží skončil puk na spojnici tyčí.

06:04
    V takřka totožné pozici byl na druhé straně Stuchlík, který branku přestřelil.

05:39
    Sám před Ovčařím byl Havránek, který ovšem na třineckého gólmana vyzrát nedokázal.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 13. Kvasnica (Kaukič, Imrich), 20. G. Radzienciak (Mach), 33. Kvasnica (Kaukič, Hrachovský), 44. Najsar, 51. Molin (Kvasnica), 54. Kvasnica (TS)

HC Oceláři Třinec: Ovčaří (Loubal) – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Klocek, Brabec, Timotej Marguš, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Plitko, Vochozka, Mach, Przybyla, Kvasnica, Kalus, Papaj, Najsar, Molin
    HC RT TORAX Poruba: Škoda (Bayer) – Skokan, Dobeš, Prokeš, Bijota, Prepsl – Holub, Dlouhý, Havránek, Malát, Timura, Stach, Střondala, Žídek, Vospálek, Klíma, Voznička, Irgl, Vondál

Rozhodčí: Mrkva – Gančarčík, Lederer