Opava – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 3:4 (kon.)
Břeclav – Technika Brno 2:3 (po pr.) | Kopřivnice – SK Karviná 18:5 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 12:3 (kon.)
Klášterec nO – Kolín 4:6 (kon.) | Písek – Žďár n/S 0:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 6:3 (kon.)
Klatovy – Tábor 5:4 (2:1 po s.n.) | Bílina – Děčín 1:4 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 6:3 (kon.)
Pelhřimov – Sokolov 7:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Trutnov – Nymburk 3:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
7:4 (1:0, 3:3, 3:1)
HC Baník Sokolov
Sobota 14.11.2015, 18:00 • Zimní stadion Pelhřimov • 2. liga skupina Západ • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Brunát) – Kubát (C), Kůrka, Kasalý D., Šaur, Wasserbauer, Jelínek, Adam, Kopic, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Beneš, Bezděk, Bonnel, Kasalý F., Baldwin, Vysloužil, Vylíčil, Votápek

HC Baník Sokolov: Fečo (Francisko) – Říha, Truhlář, Gombár, Priškin, Binias, Kuběna (C), Račanský, Jurušek, Sýkora, Tvrdek, Kukla, Pfister, Sus, Dimitrov

Rozhodčí: Hornáček – Klouda, Štětina.

Máme krátce před úvodním buly. Zdravím skupinku fanoušků ze Sokolova, kteří neváhali cestovat za svým týmem do Pelhřimova.

00:01

00:36
    Bezděk nevyužil pas od Adama, Fečo zasahuje.

01:27
    Další závar před brankou Sokolova, Baldwin nezakončil ideálně, skóre se nemění.

02:41
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Máme tu první branku utkání. Střelu Martina Hadravy sice Fečo vyrazil, na dorážku FILIPA KASALÉHO nestačil. Asistence Martin Hadrava.

03:38
    Příliš prostoru dostal před Černým kanonýr Sokolova Kukla, ale nezakončil přesně.

04:27
    Kopic pálí, Fečo kryje.

05:10
    Martin Hadrava hledal výhodně postavené spoluhráče před brankou Sokolova, nikoho však nenašel. Na druhé straně zasahuje Černý svým pravým betonem.

06:22
    Domácí obrana neutralizovala útočné nápady hostů.

06:59
    Kopic a krátce poté ani Dominik Kasalý nenašli puku cestu mezi tři tyče.

07:30
    Kuběna hledal zpoza brány Račanského, ten pro změnu našel Černého, který Pelhřimov podržel.

08:01
    Bezděk pálí, Fečo vytasil svojí lapačku.

08:17
    Podražení a dvě minuty pro Filipa Kasalého.

10:07
    Hákování a dvě minuty pro hostujícího Pavla Kuběnu.

10:17

10:37
    Zámek...

11:30
    Obléhání sokolovské brány končí Bezděk střelou do Feča.

11:38
    Zámek...

11:54
    Hosté vyhazují.

12:07

12:30
    Domácí jsou zatím aktivnějším týmem, nicméně jednobrankové vedení bývá zrádné.

13:18
    Marek Hadrava v dobré příležitosti netrefil ideálně skákající puk.

13:56
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Tomáše Pfistera.

14:35
    Zámek...

14:52
    Hosté jdou do tří. Dvě minuty pro Jakuba Truhláře za krosček.

15:16
    Zámek...ale hosté vyhazují.

15:32
    Další trest pro Sokolov – dvě minuty pro Petra Kuklu za hákování.

18:50
    Závar před Černým málem potrestal Jurušek, střela mu ale nesedla.

19:45
    Sýkora v tísni nezakončil svůj nájezd, Černý chytá.

20:00

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, ve které domácí zhodnotili své šance pouze jedinou brankou. Mrzet domácí celek může zejména nevyužitá dvojnásobná přesilovka. Uvidíme, s čím přijdou oba týmy do druhé třetiny, která začne cca v 18:44.

20:01

20:30
    Pelhřimov se nastěhoval před Feča, ten drží svůj tým.

21:47
    CHARLES BALDWIN se přihnal do pásma jako velká voda, první pokus ještě Fečo kryl, ale puk vyrazil před sebe a americký útočník byl s dorážkou bleskurychlý.

22:44
    Dvě minuty pro hostujícího Tomáše Pfistera za hákování.

22:56
    Zámek...

23:16
    Bezděk našel svojí střelou dobře postaveného Feča.

23:31
    Zámek...

23:47
    Baldwin svojí střelou řádně prověřil Feča, ale PETR VOTÁPEK byl na pravém místě a dorazil puk do patřičných míst. Asistence Charles Baldwin a Jakub Šaur.

24:07
    Sekání a dvě minuty pro Miroslava Kopice.

Baník právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a snižují. Mezi kruhy se prosadil TOMÁŠ SÝKORA. Asistence Kamil Tvrdek a Petr Kukla.

26:40
    Hosté ožili a snaží se vymyslet situaci, která by vyústila v kontaktní branku.

27:08
    Kopic mířil se svým zakončením až moc nahoru...

28:28
    Hákování a dvě minuty pro Richarda Adama.

28:38
    Zámek...

28:51
    Vysoká hůl, vhazuje se před Černým.

29:00
    Černý mnoho neviděl, přesto vyrazil tvrdou střelu Kukly.

29:26
    Tvrdek měl před sebou prázdnou klec, neposedný puk ale nedokázal zkrotit.

30:03

30:28

31:05
    Bezděk a před ním i Martin Hadrava nevyzráli na Feča.

31:26
    Fečo efektivně vytáhl semafor proti střele Martina Hadravy.

32:28
    MIROSLAV JURUŠEK se chopil puku a efektivně zakončil. Asistence Petr Račanský.

33:10
    Puk klouzal jen několik centimetrů od svatyně domácích.

34:13
    Tlak hostů končí vyrovnáním. O to se zasloužil TOMÁŠ SÝKORA. Asistence Ivan Říha. A začínáme znovu...

34:22
    Faul kolenem a dvě minuty pro Ivana Říhu.

37:03
    Bezděkovu střelu vyráží Fečo vyrážečkou.

37:47
    Vedení domácímu celku vrací LIBOR BEZDĚK. Asistence Richard Adam a Martin Hadrava.

39:11
    Hosté se ale nevzdávají a nastěhovali se před Černého. Z následné skrumáže si vykoledovali tresty hostující Petr Kukla za držení a na domácí straně Dominik Kasalý za hrubost. Hraje se 4 na 4.

39:21
    Černý vyráží další tvrdý pokus hostujícího celku a pomáhá mu i branková konstrukce.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli hned šest branek, po třech na každé straně. Nejprve domácí odskočili svému soupeři na rozdíl tří branek, ale Sokolov to nezabalil a postupně vyrovnal stav utkání. Lední Medvědi ale přeci jen po čtyřiceti minutách odchází do kabin s jednobrankovým náskokem. Třetí třetina zajímavého duelu začne cca v 19:36.

40:01

40:50
    Domácí se snažili založit útok, selhala rozehrávka.

41:15
    Obě mužstva v plném počtu.

42:31
    Černý s vypětím všech sil vytlačil šanci Sokolova na vnější tyč.

43:12
    Račanský s Adamem si vyměnili pár peprných slov. Začátek třetí třetiny zastihl domácí v mírném útlumu a hosté se snaží o vyrovnání.

43:46
    Kombinace Martina Hadravy s Bezděkem nepřinesla další gól v síti Sokolova.

43:53
    Dvě minuty pro Jakuba Truhláře za podražení.

44:22
    Zámek...

44:31
    Brankoviště, respektive noha pelhřimovského útočníka uvnitř tohoto území končí domácí snahu o další brankový úspěch.

44:55

45:20
    Domácím se nedaří založit útok.

45:53

46:27
    Kukla se hnal směrem k Černému, domácí obrana ho zneutralizovala.

47:27
    Martin Hadrava našel beton Feča.

48:24
    Útok domácích slaví úspěch, zblízka se prosadil ADAM VYLÍČIL. Bez asistence.

48:56
    Kopic pálí do helmy brankáře Feča.

49:08
    Domácí tým převzal taktovku a tlačí hosty do defenzivy.

50:22
    Kostrbatá rozehrávka nyní kazí útok domácích.