Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 4:3 (kon.)
Columbus – San Jose 3:5 (kon.)
Pittsburgh Penguins
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
San Jose Sharks
Neděle 22.11.2015, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

Pro dnešek je to ode mne vše, přeji hezkou neděli a Vám co jdete spát krásnou dobrou noc. (03:57:39)

1. Brent Burns (SJS) 2+0
    2. Paul Martin (SJS) 1+1
    3. Patrick Marleau (SJS) 0+2

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:31

Je za námi utkání mezi Pittsburghem Penguins a San Jose Sharks. V utkání zvítězil celek, který svého soka nějak výrazně nepřehrával, spíše naopak, ale dokázal na rozdíl od domácích proměňovat šance. Co se týče dění ve třetí třetině, tak do té, podobně jako do první, vstoupili aktivně domácí, ale jejich aktivitu zadrhnul svým vyloučením Perron, po jeho vyloučení začali hrát hosté, tlak hostí zúročil Paul Martin, když jeho střelu "dotlačil" za Fleuryho domácí Lovejoy, tak to vypadalo s Penguins hodně bledě, ale mohlo být hůř! O dvě minuty později se na Fleuryho hnal osamocený Marleau, ale neproměnil. Nic zásadního jsme poté ve třetí periodě neviděli a utkání tak skončilo poměrem 1:3 pro San Jose Sharks.

59:59
    Šest desetin sekundy před koncem utkání tu máme zakázané uvolnění Sharks.

59:54
    Perron se dostal k puku na hranici brankoviětě, ale Jones opět perfektní!

59:43
    Kunitzova střela byla pro Jonese viditelná a ten přikrývá kotouč.

59:32
    Bennett se dostal k puku, ale nepřekonal Jonese!