Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 4:3 (kon.)

3. Cam Atkinson (CBJ) – 1+0 (01:52:53)

Když za domácí zvyšoval na začátku třetí třetiny Cam Atkinson, mohlo se zdát, že se jedná o rozhodnutý zápas. Hosté ale zabrali a senzačně otočili stav zápasu z 1:3 na 5:3. Nejprve snižoval tečí Braunovy střely Joe Pavelski, následně vyrovnával přesilovkovou trefou Brent Burns a nakonec vstřelil vítězný gól Brenden Dillon. Stav zápasu pečetil do prázdné brány svým druhým gólem kapitán hostí Joe Pavelski.

58:44
    Hartnell (CBJ) inkasuje 2 + 10 minut osobního trestu za nesportovní chování.
    Joe PAVELSKI - 3:5

58:44
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Tak to se domácím vůbec nevyvedlo. Bobrovskij ještě ani nedojel na střídačku, když jeden ze zadáků Columbusu si dovolil kličku hostujícího kapitána. JOE PAVELSKI mu ovšem vypíchl puk a neomylně trefil prázdnou branku. Bez asistence.

58:41
    Bobrovskij odjíždí na střídačku, domácí hrají v šesti!

58:25
    Savardova dělovka rovněž nedoletěla k bráně San Jose.

57:54
    Atkinsonova rána z pravého kruhu byla zblokována jedním z hostů.

57:25
    Puk letí na zakázané uvolnění, ale Karlsson ho dostihl první, a tak se nepíská.

56:26
    Tomáše Hertla obrala hostující obrana o puk v rohu hřiště. Blue Jakets se ženou za vyrovnáním.

55:44
    V postavení mimo hru byl přistižen hostující Melker Karlsson.

55:17
    Domácí se ale ještě nevzdávají. Jejich útočnou akci zastavuje ofsajd.
    Brenden DILLON - 3:4

53:15
    Sharks senzačně otáčejí dnešní zápas. Jen chvíli po vyrovnávací brance trestají hosté znovu. BRENDEN DILLON jen nahodil puk od modré čáry a dál už se o vše postarala paní štěstěna. Puk se od jednoho z domácích hráčů odrazil do protipohybu domácího brankáře. Asistence: Chris Tierney.

52:54
    Domácí obrana nyní zablokovala hned několik nebezpečných střel. Nakonec Atkinson vyváží puk z obranného pásma Columbusu.
    Brent BURNS - 3:3

51:25
    Bleskově využitá početní výhoda znamená vyrovnání. Po buly se puku ujal Joel Ward, jehož křižná přihrávka našla na levé straně volného BRENTA BURNSE. Zarostlý zadák hostí vystřelil z první a trefil se do černého. Asistence: Joel Ward, Patrick Marleau.

51:18
    Tlak Sharks přinesl početní výhodu pro kalifornský celek. Joel Ward byl zahákován, takže si Prout (CBJ) musí 2 minuty posedět na trestné lavici.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 26. Johansen (Rychel, Anderson), 27. Jenner (W. Karlsson, Saad), 42. Atkinson (Foligno, Hartnell) – 17. Marleau (Donskoi, Ward), 47. Pavelski (Braun, Vlasic), 52. Burns (Ward, Marleau), 54. Dillon (Tierney), 59. Pavelski

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Connauton, Prout, Bodnarchuk, Murray – Saad, Johansen, Jenner (A) – Atkinson, Foligno (C), Hartnell (A) – Bourque, W. Karlsson, Calvert – Anderson, Campbell, Rychel
    San Jose Sharks: Stalock (Jones) – Braun, Vlasic (A), Burns, Martin, Tennyson, Dillon – Pavelski (C), Thornton (A), M. Karlsson – Ward, Marleau, Nieto – Wingels, Hertl, Donskoi – Brown, Tierney, Haley