Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 4:3 (kon.)
Columbus – San Jose 3:5 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:5 (0:1, 2:0, 1:4)
San Jose Sharks
Neděle 22.11.2015, 23:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

58:44
    Hartnell (CBJ) inkasuje 2 + 10 minut osobního trestu za nesportovní chování.
    Joe PAVELSKI - 3:5

58:44
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Tak to se domácím vůbec nevyvedlo. Bobrovskij ještě ani nedojel na střídačku, když jeden ze zadáků Columbusu si dovolil kličku hostujícího kapitána. JOE PAVELSKI mu ovšem vypíchl puk a neomylně trefil prázdnou branku. Bez asistence.

58:41
    Bobrovskij odjíždí na střídačku, domácí hrají v šesti!
    Brenden DILLON - 3:4

53:15
    Sharks senzačně otáčejí dnešní zápas. Jen chvíli po vyrovnávací brance trestají hosté znovu. BRENDEN DILLON jen nahodil puk od modré čáry a dál už se o vše postarala paní štěstěna. Puk se od jednoho z domácích hráčů odrazil do protipohybu domácího brankáře. Asistence: Chris Tierney.
    Brent BURNS - 3:3

51:25
    Bleskově využitá početní výhoda znamená vyrovnání. Po buly se puku ujal Joel Ward, jehož křižná přihrávka našla na levé straně volného BRENTA BURNSE. Zarostlý zadák hostí vystřelil z první a trefil se do černého. Asistence: Joel Ward, Patrick Marleau.

51:18
    Tlak Sharks přinesl početní výhodu pro kalifornský celek. Joel Ward byl zahákován, takže si Prout (CBJ) musí 2 minuty posedět na trestné lavici.
    Joe PAVELSKI - 3:2

46:13
    Žraloci reagují na inkasovanou branku tím nejlepším způsobem. Po buly putoval puk na modrou čáru, odkud nahazoval Braun. Jeho pokus ještě v letu stihl tečovat hostující kapitán JOE PAVELSKI, na což už Bobrovskij nedokázal zareagovat. Asistence: Justin Braun, Marc-Edouard Vlasic.
    Cam ATKINSON - 3:1

41:23
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté přes velmi dobrý vstup do třetiny inkasují. Foligno po objetí branky vystřelil do betonu hostujícího brankáře, od kterého se puk odrazil na hokejku CAMA ATKINSONA, jemuž nedělalo žádnou práci poslat puk do odkryté části brány. Hosté ještě žádali o přezkoumání situace na videu, to ovšem ukázalo, že Stalockovi nebylo zabráněno v zákroku. Asistence: Nick Foligno, Scott Hartnell.

34:31
    Další šanci na vyrovnání mají hosté. Prout (CBJ) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

30:29
    Columbus si nakonec ještě zahraje přesilovku 4 na 3. Braun (SJS) inkasuje 2 minuty za držení protihráče.

29:54
    Poměr sil na ledě se srovná. Burns (SJS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

28:58
    Bourque (CBJ) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
    Boone JENNER - 2:1

26:48
    Během několika minut domácí otáčejí tento duel. Krásnou kombinaci předvedli domácí hokejisté. Na levé křídlo dostal puk W. Karlsson, jehož přihrávka našla přesně hůl BOONEHO JENNERA. Ten jen uklidil kotouč do odkryté branky. Asistence: William Karlsson, Brandon Saad.
    Ryan JOHANSEN - 1:1

25:30
    Domácí po závaru v hostujícím brankovišti vyrovnávají. Střelu Andersona ještě Rychel dorážel do betonů Stalocka, jenže v brankovišti ukázal velký důraz RYAN JOHANSEN, který dostal puk za záda hostujícího brankáře. Asistence: Kerby Rychel, Josh Anderson.
    16:27 Patrick MARLEAU - 0:1

16:27
    Hosté se ještě před první sirénou ujímají vedení. Z klubka hráčů před brankou vypadl puk jen na hůl Donskoie, jehož střelu ještě ruský brankář zastavil, avšak dorážka PATRICKA MARLEAUA už rozvlnila síť v brance Columbusu. Asistence: Joonas Donskoi, Joel Ward.

10:03
    Následuje další vyloučení, tentokrát si přesilovku zahrají domácí. Wingels (SJS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

09:54
    Campbell (CBJ) a Brown (SJS) inkasují 5 minut za rvačku.

09:50
    Prout (CBJ) a Haley (SJS) inkasují 5 minut za rvačku.

06:11
    První přesilovku si zahraje San Jose. Útočným faulem se provinil Rychel (CBJ), který si odpyká 2 minuty za podražení.

00:49
    Calvert přebruslil domácí obranu a nebezpečně se natlačil před Stalocka, ten ovšem puk za brankovou čáru nepustil!

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 26. Johansen (Rychel, Anderson), 27. Jenner (W. Karlsson, Saad), 42. Atkinson (Foligno, Hartnell) – 17. Marleau (Donskoi, Ward), 47. Pavelski (Braun, Vlasic), 52. Burns (Ward, Marleau), 54. Dillon (Tierney), 59. Pavelski

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Connauton, Prout, Bodnarchuk, Murray – Saad, Johansen, Jenner (A) – Atkinson, Foligno (C), Hartnell (A) – Bourque, W. Karlsson, Calvert – Anderson, Campbell, Rychel
    San Jose Sharks: Stalock (Jones) – Braun, Vlasic (A), Burns, Martin, Tennyson, Dillon – Pavelski (C), Thornton (A), M. Karlsson – Ward, Marleau, Nieto – Wingels, Hertl, Donskoi – Brown, Tierney, Haley