Dolný Kubín – Vídeň 4:1 (kon.) | Zlín sledge – Č.Budějovice 8:1 (kon.) | Studénka Sledge – SOHO Olomouc 5:1 (kon.)
SHK Mustangové – Litvínov 7:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Sparta Praha Sledge
2:3 (0:1, 0:0, 2:1)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 22.11.2015, 13:30 • Neratovice • Česká para hokejová liga • 8. kolo

43:04
    Sparta má šanci na otočení zápasu. Vyloučen hráč hostů Forgo na 2 minuty za ''téčko''.

35:42
    Po souboji u mantinelu se bude vylučovat na straně hostů vyloučen hráč Hrbek na 2 minuty za nedovolené bránění.

22:06
    Druhá přesilovka pro domácí vyloučen Geier na 2 minuty za ''téčko''

16:27
    16 vteřin se bude hrát 4 proti 4 vyloučen hráč domácích Zapletal 2 minuty za ''téčko''.

14:43
    Domácí si zahrají první přesilovou hru vyloučen hráč Karlových Varů Wágner na 2 minuty za napadení.

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 37. Z.Krupička (Zapletal), 38. Z. Krupička (Frolík) – 5. Geier (Berger, Wágner), 32. Geier (Berger), rozh. náj. Geier