Kazaň – Sion 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Dortmund 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Plzeň 1:0 (kon.)
Lazio – Dněpropetrovsk 3:1 (kon.) | Rosenborg – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Sporting 2:4 (kon.)
Besiktas – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Basilej – Fiorentina 2:2 (kon.) | Belenenses – Lech Poznaň 0:0 (kon.)
Monaco – Anderlecht 0:2 (kon.) | Karabach – Tottenham 0:1 (kon.) | Schalke – APOEL 1:0 (kon.)
Sparta – Asteras 1:0 (kon.) | Alkmaar – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.) | Augsburg – Ath. Bilbao 2:3 (kon.)
Molde – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Celtic – Ajax 1:2 (kon.) | Liverpool – Bordeaux 2:1 (kon.)
PAOK – Qäbälä 0:0 (kon.) | Legia – Midtjylland 1:0 (kon.) | Club Brugge – Neapol 0:1 (kon.)
Villarreal – Rapid 1:0 (kon.) | Braga – Liberec 2:1 (kon.) | Marseille – Groningen 2:1 (kon.)
SC Braga
2:1 (1:1)
FC Slovan Liberec
Čtvrtek 26.11.2015, 21:05 • Estádio Municipal de Braga (Portugalsko) • Evropská liga • Skupina F

Braga ukázala ve druhém poločase velkou kvalitu a zaslouženě zvítězila. O zisku třech bodů nakonec rozhodla až v nastaveném čase, kdy se trefil Crislan.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u dalších on-line přenosů brzy na počtenou. (23:08:55)

90+9

90+9
    Hlavní rozhodčí se v závěru utkání rozhodně nenudí. Ještě jednou musel sáhnout do kapsičky a ukázat žlutou kartu domácímu Eduardovi.

90+8
    Kulbakov ukázal žluté napomenutí také Ferreirovi.

90+6
    Dalším karetním hříšníkem je také gólman Koubek.

90+6
    Vypadá to, že Liberec už toho příliš nestihne. Na trávníku totiž polehává domácí Santos.

90+5
    V samotném závěru vidí ještě žlutou kartu záložník Slovanu Folprecht.

90+4
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ahmed Hassan, přichází Wilson Eduardo.
    90+3. CRISLAN - 2:1

90+3
    Braga právě vstřelila branku!
    Braga se nakonec dostává do vedení a v nastaveném čase zřejmě rozhoduje o svém vítěství! Silva ideálně uvolnil CRISLANA, který balon poslal přesně k tyči – 2:1.

90+2
    Centr do šestnáctky naštěstí v poklidu sebral Koubek, který nebude s rozehrávkou nikterak pospíchat.

90+1
    Čeká nás tak ještě pořádná porce minut, která zřejmě nepotěší liberecké fotbalisty.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

89
    Slovan je na útočné polovině. Jenže bez balonu, ten mají na kopačkách hráči v červeném.

88
    Bakoš inkasoval úder někam do oblasti hlavy a chvilku podržel čas poleháváním na zemi.

87
    Závěrečné minuty budou pro Liberec zřejmě hodně náročné. Hosté jsou velmi nebezpeční a nehodlají se s remízovým výsledkem smířit.

86
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Alan, přichází Pedro Santos.

86
    Braga v posledních chvílích okupuje útočné území a k dispozici bude mít i rohový kop.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vladimír Coufal, přichází Jan Sýkora.

Jakub Martínek

Branky: 42. Ferreira (R. Silva), 90+3. Crislan (R. Silva) – 35. Jefremov (Pokorný)

Karty:   54. Ah. Hassan (BRG), 90+8. Ferreira (BRG), 90+9. Eduardo (BRG) – 25. Kerbr (LIB), 64. Bartošák (LIB), 76. Pokorný (LIB), 90+5. Folprecht (LIB), 90+6. Koubek (LIB)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:17.
    SC Braga: Magalhães – Goiano, Ferreira, Boly, Djavan – Alan (C) (86. Santos), N. Vukčević, Carlos, R. Silva – Ah. Hassan (90+4. Eduardo), Fonte (59. Crislan).
    Náhradníci: Kricjuk – Baiano, Augusto, Crislan, Eduardo, Pinto, Santos.

FC Slovan Liberec: Koubek – Coufal (85. Sýkora), Pokorný, Hovorka, Bartošák – Švejdík, Folprecht – Kerbr (76. Mudra), Shala, Jefremov (62. Rabušic) – Bakoš (C).
    Náhradníci: Hladký – Knejzlík, Luckassen, Mudra, Rabušic, Sýkora.

Rozhodčí: Kulbakov – Malyutin, Maslyanko (všichni Bělorusko)