Kazaň – Sion 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Dortmund 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Plzeň 1:0 (kon.)
Lazio – Dněpropetrovsk 3:1 (kon.) | Rosenborg – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Sporting 2:4 (kon.)
Besiktas – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Basilej – Fiorentina 2:2 (kon.) | Belenenses – Lech Poznaň 0:0 (kon.)
Monaco – Anderlecht 0:2 (kon.) | Karabach – Tottenham 0:1 (kon.) | Schalke – APOEL 1:0 (kon.)
Sparta – Asteras 1:0 (kon.) | Alkmaar – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.) | Augsburg – Ath. Bilbao 2:3 (kon.)
Molde – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Celtic – Ajax 1:2 (kon.) | Liverpool – Bordeaux 2:1 (kon.)
PAOK – Qäbälä 0:0 (kon.) | Legia – Midtjylland 1:0 (kon.) | Club Brugge – Neapol 0:1 (kon.)
Villarreal – Rapid 1:0 (kon.) | Braga – Liberec 2:1 (kon.) | Marseille – Groningen 2:1 (kon.)

Červené karty: 1 – 0 (20:56:53)

O triumfu Letenských rozhodl přesnou hlavičkou ve třiatřicáté minutě Jakub Brabec. Úvodní dějství zápasu přineslo o poznání zajímavější fotbalovou podívanou než druhá půlka, nakonec se ale sparťané mohou radovat z cenné výhry i postupu do jarní fáze Evropské ligy, neboť v souběžně hraném zápase Schalke zdolalo APOEL Nikósii rovněž 1:0.

90+4

90+4
    Sparťané se ale ubránili a vítězí 1:0!

90+4
    V úvodu čtvrté nastavené minuty hosté budou zahrávat ještě jeden rohový kop.

90+2
    Lafata si vynutil faul ve středu pole a Sparta získává další cenné desítky sekund klidu.

90+2
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Martin Frýdek, přichází Lukáš Juliš.

90+1
    Hosté se usadili u pokutového území Sparty, ovšem velmi nepovedený centr Lanzaroteho dopadl až za domácí brankou.

90+1
    Sudí Oliver oddaluje postupové oslavy na Letné o tři nastavené minuty.

90
    Lanzarote se pokusil překvapit Bičíka ránou takřka od středové čáry, ovšem se sparťanským brankářem překopl i jeho bránu, Bičík tak bude moci rozehrávat od své svatyně.

89
    Další krátká rozehrávka Konatého s Marečkem už končí ofsajdem křídelníka z Pobřeží Slonoviny a hostující brankář Theodoropoulos rychle posílá míč do hloubi pole.

88
    Konaté s Marečkem tak rozehráli nakrátko a první jmenovaný k aplausu v hledišti dokázal získat také rohový kop.

88
    Aktivní Konaté vybojoval faul průnikem tentokrát po pravém křídle, v pokutovém území ale je ze sparťanů osamocený Lafata.

87
    Dalším žlutě potrestaným fotbalistou je Elini Dimoutsos.

86
    Schalke čtyři minuty před koncem utkání s APOEL Nikósia dokázalo zužitkovat výraznou převahu, Choupo-Moting v závěru zápasu otevřel skóre zápasu a pokud Sparta udrží své vedení, postoupí do jarní fáze už dnes.

85
    Právě Dočkal je následně stažen ze hřiště a sparťanský kouč Ščasný vyztuží defenzivu Mariem Holkem.

85
    Konaté po rychlém průniku na levém křídle vybojoval rohový kop, ten ale Dočkalovi nevyšel a jeho rohové kopy v druhém poločasu začínají domácí fanoušci doprovázet pískotem.

84
    Po následné standardní situaci zůstal hostující stoper Sankaré na hrotu a další Lanzaroteho centr jej nalezl v ofsajdu, což neuniklo pozornosti pomezního arbitra Beswicka.
    82. Červená karta po 2. žluté

Tomáš Kohlmann

Branky: 33. Brabec (Dočkal)

Karty:   56. Frýdek (SPA), 76. Krejčí (SPA) – 55. Iglesias (TRP), 87. Dimoutsos (TRP)   82. Krejčí (SPA)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:14. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 22:11.
    AC Sparta Praha: Bičík – Mareček, Brabec, Nhamoinesu, Hybš – Dočkal (85. Mario Holek), Vácha, Frýdek (90+2. Juliš) – Fatai (81. Konaté), Lafata (C), Krejčí.
    Náhradníci: Štěch – Mario Holek, Hušbauer, Breznaník, Steinhöfer, Konaté, Juliš.

Asteras Tripolis: Theodoropoulos – Lluy, Sankaré (C), Zisopoulos, Giannoulis – Iglesias (81. Panteliadis), Kourbelis (66. Dimoutsos) – Fountas (78. Lanzarote), Fernández, Mazza – Giannou.
    Náhradníci: Košický – Goian, Panteliadis, Dimoutsos, Lanzarote, Tsokanis, Hamdani.

Rozhodčí: Oliver – Burt, Beswick (vš. Anglie)

Diváci: 10 140