Brno – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Liberec – Slavia 2:1 (kon.) | Jihlava – Zlín 2:2 (kon.)
Ostrava – Sparta 0:1 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 3:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:1 (0:1)
SK Slavia Praha
Neděle 06.12.2015, 14:00 • U Nisy • Synot liga • 16. kolo

To je ode mě ze stadionu U Nisy všechno. Těším se s vámi na shledanou u dalších přenosů v jarní části sezony. (15:55:18)

To znamená, že Liberec přezimuje na čtvrté příčce v tabulce pouze o skóre za Mladou Boleslaví, kterou však ve vzájemném utkání porazil. Slavia pak bude prozatím pátá, tři body za zmíněnou dvojicí.

Máme za sebou velmi zajímavé utkání, v němž si nakonec pro tři body dokráčeli domácí. Slavia zásluhou Jaromíra Zmrhala vedla, ale Slovan dokázal během dvou minut ve druhé půli otočit a nakonec se tedy raduje z výhry 2:1.

90+4

90+4
    Hovorka odkopává do bezpečí, Slavia bude muset založit akci ze své vlastní poloviny.

90+3
    Delarge v brejku hledal Rabušice, ale jeho přihrávka nebyla přesná.

90+3
    Šural s Coufalem ušetřili svému týmu opět několik drahocenných sekund.

90+2
    Hovorka si za zády udržel Milana Škodu, Koubek si tak pohodlně mohl dojít pro balon.

90+1
    Hosté se opět nastěhovali na polovinu Slovanu.

90
    Rabušic měl na noze třetí branku domácích! Po špatné rozehrávce Berkovce šli Josef Šural s Rabušicem dva na jednoho obránce, Šural vyslal do úniku svého spoluhráče a před ním už stál jen brankář, se zakončením si však Michael Rabušic počínal lajdácky a vysoko přestřelil.
    SK Slavia Praha dnes přišla o jednu z největších fanynek.

88
    A znovu končí balon pouze u strážce domácí branky. To Libereckým vyhovuje, zato Slavia bude muset přidat.

87
    Míč se nyní dostal ke Koubkovi, který šetří čas.

86
    Slovan se už zaměřuje především na defenzivní úkoly, tlak Slavie roste.

85
    Slovan naposledy střídá, Ondřeje Machuču nahradí na trávníku Josef Šural.

84
    Po dlouhém obléhání branky Slovanu přilétl do vápna centr, který se odrazil až k Zmrhalovi a ten vyslal na bránu střelu, která jistě mířila do růžku branky. Tam by míč také skončil, nebýt úžasného zákroku Tomáše Koubka, který míč vyrazil na roh.