Brno – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Liberec – Slavia 2:1 (kon.) | Jihlava – Zlín 2:2 (kon.)
Ostrava – Sparta 0:1 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 3:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:2 (1:1)
FC Zlín
Neděle 06.12.2015, 15:00Synot liga • 16. kolo

16. kolo je v Jihlavě minulostí. Utkání mezi Vysočinou a Zlínem skončilo remízou 2:2, když v každém poločase padly dvě branky. Do vedení šli hosté, z penalty ale domácí srovnali. I ve druhém poločase šli hráči Zlína do vedení. Vysočina stačila srovnat. S bodem budou asi spokojenější hosté ze Zlína. (16:54:13)

90+2

90+1
    Za zdržování hry vidí žlutou kartu gólman Tomáš Holý.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

90
    Šulek z levé strany přihrál na Marka, ten ještě přistrčil na Jánoše, jehož dělovka se mezi tři tyče nevešla.

88
    Za protesty vidí žlutou kartu kapitán Tomáš Marek.

86
    Domácí vstřelenou brankou ožili a ženou se za další, která by jim přinesla tři body, těchto okének by ale mohli využít hosté.
    84. Muris MEŠANOVIĆ - 2:2

84
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Šulek z levé strany odcentroval, na hranici vápna si vyskočil Jakub Fulnek hlavičkou přistrčil na MURISE MEŠANOVIĆE, který dorazil míč do brány.

83
    Akce hostí zastavena, Poznar byl v ofsajdu.

81
    Zlín naposledy střídá, kapitána Lukáše Železníka nahrazuje Michal Malý.

Dnešní utkání sleduje 2789 diváků.

77
    Naopak Zlín posiluje obranu, místo Vukadina Vukadinoviće si zahraje zkušený David Hubáček.

77
    Vysočina posiluje útok, Petra Nerada nahrazuje Pavel Dvořák.

76
    Šulek rozehrál z levé strany rohový kop, ale obrana Zlína si bez problémů poradila.
    74. Štěpán KOREŠ - 1:2

74
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté svojí aktivitu přetavili v branku, Vukadinović utekl po pravé straně přihrál do vápna, kam jako uragán vtrhnul ŠTĚPÁN KOREŠ a svou střelou posílá Zlín do vedení.

71
    Hosté se Zlína přebrali iniciativu utkání, nyní jsou to oni, kdo je častěji na polovině soupeře.

70
    Z pravé strany přišel centr do vápna, vyrazil na něj Hanuš, ale místo aby míč sebral do náruče se jej snažil zpracovat nohou.

Jaroslav Wollmann

Branky: 34. Vaculík (pen.), 84. Mešanović (Fulnek) – 13. Železník (Poznar), 74. Koreš (V. Vukadinovič)

Karty:   60. Nerad (JIH), 88. T. Marek (JIH) – 90+1. Holý (ZLN)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 10:0.
    FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Kryštůfek, Šourek, Tlustý, Šulek – Jánoš, T. Marek (C) – Kukoľ (69. Fulnek), Nerad (77. Dvořák), Vaculík – Mešanović.
    Náhradníci: Rakovan – Opluštil, Jungr, Demeter, Fulnek, Batioja, Dvořák.

FC Zlín: Holý – Pazdera, Hájek, Jugas, Matějov – Živulić, Janíček (68. Holík) – V. Vukadinovič (77. Hubáček), Železník (C) (81. Malý), Koreš – Poznar.
    Náhradníci: Dostál – Malý, Hubáček, Holík, Motal, Kopečný, Bartolomeu.

Rozhodčí: Pechanec – Paták, Ratajová