Real Sociedad – Eibar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Gijón – Las Palmas 3:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Malaga 0:0 (kon.)
Villarreal CF
2:1 (0:1)
Rayo Vallecano
Neděle 06.12.2015, 16:00 • Camp El Madrigal • Španělská LaLiga • 14. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:54:49)

Fauly: 16:14.

Domácí Villarreal poráží na svém stadionu Rayo Vallecano 2:1, když o první branku se ještě v prvním poločase postaral Sánchez. Ten se opřel do míč po autu svého kapitána Tita a poslal míč pod břevno. V druhé půli úřadoval hlavně Bakambu, který dvěma zásahy otočil skóre ve prospěch domácího celku.

Villarreal tak před utkáním v Plzni prokázal hlavně bojovnost a vybojoval výhru s Vallecanem.

90+3

90+3
    I další centr z pravé strany si pohlídal dobře vyběhnutý Aréola a domácí mohou dále šetřit čas na své polovině hřiště. O dlouhý míč se pokusil Bailly a nachází Soldada, který ušetřil další vteřiny.

90+2
    O střelu z velké vzdálenosti se pokusil Baena. Jeho pokus však končí bez kontaktu hráčů daleko od branky.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase tři minuty.

90
    Dlouhý míč na Hernándeze končí jen u dobře postaveného Ruize, který si počkal na pohyb soupeře a bere mu míč.

89
    Domácí šetří čas na polovině soupeře a nepouštějí Vallecano k míči. Další autové vhazování pro domácí vybojoval Soldado.

87
    Quini zastavil taktickým faulem na polovině hřiště unikajícího soupeře a vidí žlutou kartu.
    86. Cédric BAKAMBU - 2:1

86
    Villarreal právě vstřelil branku!
    CEDRIC BAKAMBU znovu překonává Rodrigueze. Po pravé straně se prodral k centr do vápna Marín a útočník domácích už musel jen usměrnit rychlý míč do branky.

85
    Oba týmy mají zhruba osm minut i s nastavením, aby vstřelením branky poslali svůj tým do vedení a odnesli si z dnešního zápasu tři body.

84
    Suaréz si pomohl na polovině hřiště faulem a domácí se musí vracet znovu do obrany. Hosté budou rozehrávat volný přímý kop.

83
    Další centr z pravé strany poslal Tito. Ale i jeho další pokus odvrací z vápna dobře postavený Bailly.

82
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Bébé, přichází Manucho.

81
    Znovu to hosté zkoušeli po levé straně. Tentokrát dokázal vybojovat rohový kop Sánchez.

80
    Střídající Miku zahrál rukou při zpracovaní a dostává žlutou kartu od rozhodčího.

79
    Soldado je zastaven při postupu do útoku rozhodčím, který znovu signalizuje ofsajdové postavení.