Real Sociedad – Eibar 2:1 (kon.) | Villarreal – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Gijón – Las Palmas 3:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Malaga 0:0 (kon.)
Sporting Gijón
3:1 (1:1)
UD Las Palmas
Neděle 06.12.2015, 18:15 • Estadio Municipal El Molinón, Gijón • Španělská LaLiga • 14. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:16:35)

Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 14:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 9:10.

Zápas je u konce a body zůstávají domácímu Gijónu. Důležitý okamžik zápasu přišel v 71. minutě, kdy dostal Aythami Artiles druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Přesilovku pak domácí využili o sem minut později, kdy se hlavou prosadil Sanabria a dal vítěznou branku. Ten samý hráč pak v 84. minutě přidal ještě jednu trefu a dovršil hattrick.Gijón je po této výhře na 14. místě s 15 body, Las Palmas je devatenácté s deseti body.

90+3

90+3
    Míč je u Cuéllara, ten s rozehrávkou nepospíchá.

90+2
    Hosté vhazují na útočné polovině, o jednu z posledních akcí se pokouší Valerón.

90+1
    Vierova střela zpoza vápna skončila u Cuéllara, ten rozehrává.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Hraje se kolem středové čáry, domácí fanoušci tleskají, jsou s výkonem svých oblíbenců spokojení.

88
    Poslední střídání domácích, hrdinu dnešního zápasu, Antonia Sanabriu nahradil Pablo Pérez.

87
    Halilović vysunul Menéndeze, ten dostal pas do ofsajdového postavení, zakončení bylo zbytečné.

86
    Stále se hraje na půlce Las Palmas, domácí si k klidu hlídají svůj náskok.

85
    Domácí střídají, končí Jony, zahraje si Álex Menéndez.
    84. Antonio SANABRIA - 3:1

84
    Gijón právě vstřelil branku!
    Asi je rozhodnuto. Domácí se dostali do rychlého kontru, z levé strany nacentroval po zemi Jony a na tuto perfektní přihrávku si mezi dva obránce naběhl ANTONIO SANABRIA a jednoduchým zakončením dovršil hattrick.

83
    Na centr si naběhl Espinosa a u pokusu o zakončení doslova zboural gólmana Varase.

82
    Přímý kop pro domácí, na levé straně je nachystaný Jony.

81
    Na druhé straně se do vápna prodíral Viera a moc nescházelo, aby se dostal i do zakončení.

80
    S Jonyho centrem od rohového praporku si Varas hravě poradil.

Aleš Pur

Branky: 17. A. Sanabria, 78. A. Sanabria (Jony), 84. A. Sanabria (Jony) – 38. El Zhar (Garrido)

Karty:   41. L. Hernández (GIJ), 50. Espinosa (GIJ) – 40. Artiles (LPA), 41. Simón (LPA)   71. Artiles (LPA)

Sporting Gijón: Cuéllar – L. Hernández, Meré, Espinosa (C), Isma López – Mascarell, Cases – Halilović, Ndi (60. C. Castro), Jony (85. Menéndez) – A. Sanabria (88. P. Pérez).
    Náhradníci: Alberto García – Menéndez, Guerrero, Guitián, P. Pérez, Aït-Atmane, C. Castro.

UD Las Palmas: Varas – Simón, Artiles (C), Garrido, D. Castellano – El Zhar, Mesa (64. Culio), V. Gómez, Viera – Tana (68. Valerón (C)) – Araujo (75. Hernán).
    Náhradníci: Lizoain – Hernán, Culio, Valerón (C), José, Padrón, Momo.

Rozhodčí: Alberto Undiano – Roberto Díaz, Jesús Zancada