Buffalo – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Montreal – Ottawa 3:1 (kon.) | Tampa – Washington 1:2 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | St. Louis – Dallas 3:0 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (kon.)
Arizona – Carolina 4:5 (po pr.) | Calgary – NY Rangers 5:4 (po pr.) | San Jose – Minnesota 0:2 (kon.)
NY Islanders – New Jersey 4:0 (kon.)
Montreal Canadiens
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Ottawa Senators
Neděle 13.12.2015, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

55:02
    Bell Centre na nohou! Plekanec ztratil hůl a tak se Habs bránili prakticky ve třech obrovskému tlaku Senátorů. Vše končí vyloučením Marka Stonea za nedovolené bránění brankáři!

53:14
    Domácí jdou do tří! Max Paciorrety zahákoval pronikajícího Ryana, který byl tak obětí druhého faulu během krátkého rozmezí. Přichází možná klíčový moment utkání, necelou půlminutku budou mít hosté možnost přesilovky 5/3.

51:48
    Tlak Sens nakonec přinesl první přesilovku pro hosty v zápase, dvě minuty za sekání mimo hru dostává Tomáš Plekanec.

36:27
    Další přesilovka pro Canadiens, dvě minuty za krosček dostává Chris Wideman.

10:38
    Habs si navíc zahrají první přesilovku zápasu, na dvě minuty odchází za katr kapitán Sens Erik Karlsson.

Michal Muška

Branky a nahrávky: 3. Flynn (Beaulieu, Hudon), 20. Pacioretty (Plekanec, Weise), 26. Petry (Weise, Galchenyuk) – 32. Pageau (Chiasson, Dziurzynski)

Montreal Canadiens: Tokarski (Condon) – Markov, Subban – Jemelin, Petry – Beaulieu, Gilbert – Pacioretty, Plekanec, Byron – Eller, Galchenyuk, Weise – Fleischmann, Desharnais, Carr – Hudon, Flynn, Andrighetto. Trenér: Michel Therrien.
    Ottawa Senators: Anderson (27. Driedger) – Methot, Karlsson – Wiercioch, Ceci – Cowen, Wideman – Hoffman, Turris, Ryan – Smith, Zibanejad, Stone – Dziurzynski, Pageau, Chiasson – Borowiecki, Lazar, Neil. Trenér: Dave Cameron.

Rozhodčí: Hanson, Rooney – Nansen, Shewchyk