Motor ČB – Most 8:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:2 (po pr.) | Havířov – Kadaň 4:0 (kon.)
Litoměřice – Slavia 1:2 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 2:1 (po pr.) | Přerov – Kladno 4:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
8:2 (2:1, 2:0, 4:1)
HC Most
Středa 30.12.2015, 17:30 • Budvar Arena • Chance liga • 36. kolo

56:42
    V rohu obranné třetiny Mostu se strhla mela. Pustili se do sebe Vítězslav Nedrda (MST) a Josef Mikyska (CEB). Rozhodčí je ale brzy roztrhli. Za domácí rychle přispěchal také ranař Michal Švihálek, ale ze situace jsou pouze dvouminutové tresty pro hlavní aktéry konfliktu.

50:54
    Hosté už nemohli jinak, než faulovat. Domácí tlak se stupňoval a držením Pajiče se provinil Vojtěch Kubinčák (MST).

46:42
    Hostující brankář znovu neudržel nervy a při svém vlastním vyloučení znovu fauluje! Tentokrát podrazil hráče Motoru a oslabí opět svůj celek.

45:38
    Brankář Mostu Lukáš Horák dostává za své představení osobní desetiminutový trest.

43:50
    Další přesilovka pro Most. Jihočeši jsou již podruhé vyloučeni za špatné střídání a znovu trest odpyká Josef Mikyska.

41:19
    Početní výhodu si zkusí také Most. Jakub Suchánek (CEB) se provinil krosčekem.

38:00
    Vítězslav Nedrda (MST) je potrestán menším trestem a jeho tým tak bude hrát dvě minuty ve čtyřech.

33:02
    Domácí hráli v šesti a budou za to pykat. Dvouminutový trest odsedí Josef Mikyska (CEB).

21:25
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Ondřej Havlíček (MST) fauloval a odsedí si dvě minuty za sekání.

17:13
    Sestřelil jej čistým hitem Jan Strejček. Roba ale jel pomstít spoluhráč Jakub Babka (CEB), který se provinil faulem a oslabil svůj tým na dvě minuty.

04:48
    Motor si zahraje v početní výhodě. Jan Alinč (MST) dostává menší trest za nedovolené bránění.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 12. Rob (Babka, Zíb), 13. Květoň (Chovan, Pajič), 26. Švihálek, 40. Vráblík (Straka, Kuchejda), 46. Straka (Nouza), 49. Vráblík (Straka, Nouza), 52. Nouza (Straka, Vráblík), 56. Nouza (Kuchejda, Žovinec) – 9. Havlíček (Kubinčák, Smolka), 60. Rod (Hora, Havlíček)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Kříž, Vráblík, Suchánek, Zíb, Bohunický, Žovinec, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, Kuchejda – Marek, Rob, Babka – Guman, Mikyska, Švihálek – Žálčík
    HC Most: Horák (47. Mouček) – Hora, Cvrk, Zeman, Strejček, Kokeš, Havelka, Pokorný, Vacek – Kubinčák, Havlíček, Smolka – Tauš, Alinč, Slavíček – Rod, Hanzl, Písařík – Mical, Rindoš, Nedrda

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Coubal

Diváci: 6421 (vyprodáno)