Linz – Znojmo 3:2 (po pr.)
Steinbach Black Wings Linz
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 09.01.2016, 17:50 • Keine Sorgen Eisarena Linz • Erste Bank Young Stars League • 29. kolo

Orlům se sice dvakrát podařilo dotáhnout náskok, který si domácí celek vytvořil, v prodloužení už se k nim ale štěstí otočilo zády.
    Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:07:02)

64:47
    Linz právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Domácí nervy drásající utkání nakonec dovedli do vítězného konce. Autorem třetího gólu je MARTIN SAGI.
    Bez asistence.

60:01

Závěrečná třetinesla přinesla vyrovnávací branku z hole Tomáše Račického. Utkání se tak přehoupne do prodloužení, které začne již za malou chvilku.

60:00

54:39
    Orli právě vstřelili branku!
    Hosté se rozhodně ještě nevzdávají a zásluhou TOMÁŠE RAČICKÉHO srovnávají stav utkání na 2:2!
    Asistence: Matěj Porzer, Michal Musil.

40:01

Domácí se v páté minutě druhé třetiny opět ujali vedení. Orli ale mají v závěrečném dějství ještě dostatek času na vyrovnání. Buďte u toho, začínáme již za chvíli.

40:00

24:44
    Domácí se znovu ujímají vedení v zápase. MATE GASPAR využívá přesilovou hru a posílá za Paclova záda už druhý kotouč.
    Asistence: Laurens Ober.

23:33
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kiss - 2 min., hákování).

20:01

První dějství přineslo jednu přesnou střelu na obou stranách. Domácí se sice ujali vedení, Orli ale ještě před odchodem do kabin stačili poslat za Lehnerova záda vyrovnávací branku. Rozhodne o vítězi druhá dvacetiminutovka?

Střely na bránu po první třetině – 14:6.

20:00

19:33
    Vyloučení v týmu EHC Black Wings Linz (Ober - 2 min., nedovolené bránění).

18:02
    Znojemští junioři si pro svého soupeře ale připravili rychlou odpověď. Autorem vyrovnávací branky je FILIP JEŘÁBEK.
    Asistence: Michal Musil, Tomáš Račický.

14:36
    A máme tu první branku dnešního utkání. MARK MARTON našel způsob, kterým překonal hostujícího brankáře, a domácí se tak ujímají vedení v zápase.
    Asistence: Niclas Maurer, Martin Sagi.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 15. Marton (Maurer, Sagi), 25. Gaspar (Ober), 65. Sagi – 19. Jeřábek (Musil, Račický), 55. Račický (Porzer, Musil)

Steinbach Black Wings Linz: Lehner L. (Divis) – Wolfshofer, Rosenthaler, Roth, Moidl, Kögl – Sagi, Marton, Maurer – Ober, Schwab, Gaspar – Freunslag, Lehner M., Haurer.
    HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Vávra) – Švanda, Pucher, Porzer, Štuk, Kruckovyč, Kiss – Beran, Lander, Svatuška – Jeřábek, Musil, Račický – Hačecký, Jambor, Niederhafner.

Rozhodčí: Hofer, Legat – Tschrepitsch