New Jersey – Boston 1:4 (kon.) | Carolina – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 3:1 (kon.)
Colorado – Nashville 5:3 (kon.) | Edmonton – Tampa 2:3 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Rangers – Washington 3:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 4:0 (kon.)
Colorado Avalanche
5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
Nashville Predators
Sobota 09.01.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL
    Povedená Forsbergova trefa na body nestačila.

Dnešní utkání navštívilo 17680 diváků. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a u dalších on-line přenosů se těším na počtenou! (05:47:44)

1. Tyson Barrie (COL) 1+0
    2. Jack Skille (COL) 1+0
    3. Blake Comeau (COL) 0+2

Hokejisté Avalanche si připisují třetí vítězství v řadě! Tentokrát přehráli Nashville Predators 5:3 a v tabulce se na svého dnešního soupeře bodově dotáhli. Domácí zápas rozhodli ve třetí třetině, do které se nastupovalo za nerozhodného stavu 3:3. Přesně devět minut před koncem se v přesilovce trefil Tyson Barrie a v úplném závěru Lavinám pojistil dva body trefou do prázdné branky Jack Skille.

Střely na branku ve 3. třetině – 8:5, celkem – 27:22.

Jack SKILLE - 5:3

59:58
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! V úplném závěru utkání trefil JACK SKILLE opuštěnou branku Predátorů a Laviny tak vítězí 5:3. Asistence: Nick Holden.

59:43
    Söderberg odehrál puk do středního pásma a ušetřil svému týmu cenné sekundy!

59:34
    Icing Lavin. Buly před Varlamovem.

59:12
    Johansen hledal na zadní tyči spoluhráče, který promáchl. Poté pálil od modré Weber, ale ten netrefil branku.

59:01
    Poslední minuta!

58:29
    Vyhození Beauchemina jen těsně minulo opuštěnou branku hostí! Zakázané uvolnění.

58:12
    Hosté rozjíždějí akci od začátku, tedy ze svého obranného pásma.

58:01
    Branka Predátorů zůstává prázdná, na ledě je šest hráčů do pole!

58:01
    Dvě minuty do konce třetí třetiny. Hosté si berou oddechový čas!

57:43
    Tanguay jen nahodil puk az branku soupeře, domácí se už soustředí hlavně na defenzivu.

56:54
    Hosté v postavení mimo hru. Je tu poslední reklamní přestávka.

56:12
    Tečovaný pokus Neala vyrážel na poslední chvíli Varlamov!

55:50
    Čas pomalu utíká, hosté musejí pospíchat směrem dopředu.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 15. Iginla (Söderberg, MacKinnon), 18. McLeod (Skille), 28. Landeskog (Söderberg, Comeau), 51. Barrie (Holden, Comeau), 60. Skille (Holden) – 3. Johansen (Ekholm, Ribeiro), 23. Ellis (Ekholm, Wilson), 37. Forsberg (Josi, Johansen)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Beauchemin, Bodnarchuk, Barrie, Holden, Redmond, Guenin – Duchene, MacKinnon, Tanguay – Iginla (A), Grigorenko, Martinsen – Comeau, Söderberg, Landeskog (C) – Skille, Mitchell, McLeod (A). Trenér: Patrick Roy
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Neal (A), Johansen, Wilson – Järnkrok, Ribeiro, Forsberg – Smith, Fisher (A), Salomäki – Watson, Gaustad, Nystrom. Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Kimmerly, Morton – Cormier, Knorr

Diváci: 17680