Rio Ave – Belenenses 1:2 (kon.) | Arouca – Moreirense 1:2 (kon.) | Nacional – Braga 2:3 (kon.)
Guimarães – Porto 1:0 (kon.)
FC Arouca
1:2 (1:1)
Moreirense FC
Neděle 17.01.2016, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca • Portugalská Primeira Liga • 18. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:00:59)

Fauly: 11:19.

Moreirense nakonec porážejí domácí Aroucu, když v poslední možný okamžik proměnil pokutový kop Gomes. V prvním poločase se do vedení dostali domácí, když také Simao proměnil pokutový kop. O sedm minut později vyrovnal Sagna. V druhém poločase jsme žádné brankové příležitosti neviděli. Až v nastaveném čase rozhodl Gomes z penalty po faulu Coelha.

90+5

90+4
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    V úplném závěru utkání se hosté dostávají do vedení po proměněné penaltě VÍTORA GOMESE, který s přehledem překonal Bracalliho.

90+3
    Coelho poslal na zem v vápně Coronase a vidí rovnou červenou kartu.

90+3
    Penalta pro hosty po faulu Coelha!

90+3
    V úplném závěru zápasu se mohli radovat hosté. Lima podskočil míč a ten se dostal k Sagna a poslal střelu podobnou té brankové z prvního poločasu. Nyní byl už Bracalli pozorný a míč vyráží.

90+2
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase čtyři minuty.

90+1
    O centr se postaral Valente. Jeho pokus však odhlavičkoval z nebezpečné pozice Oliveira a uklidňuje hostující tým.

90
    Palhinha fauluje ve středu pole a domácí tak budou mít ještě šanci poslat míč do vápna hostů.

89
    Wlater se dostal zády k bráně hostů. Dokázal se obtočit kolem Danielsona a vystřelit. Jeho pokus však letí těsně vedle pravou tyč.

87
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Schons.

86
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Martins, přichází Coronas.

85
    Při napadání fauluje Boateng a domácí budou míč dostatek času na založení útoku ze své poloviny.

83
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Artur, přichází Zequinha.

82
    Střídající Maurides se dostal k míči na hranici vápna a vypálil tvrdou střelu. Stefanović byl pozorný a chytá jeho pokus.

81
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy, aby vstřelením branky rozhodly zápas pro sebe a tím si i připsaly tři body do tabulky.

Vít Schück

Branky: 18. Simao (pen.) – 25. Sagna, 90+4. Gomes (pen.)

Karty:   38. Simao (ARC), 69. Maurides (ARC) – 78. Martins (MRE)   90+3. Coelho (ARC)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 14:7. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:19.
    FC Arouca: Bracalli – Jailson, Gégé, Velazquez, Lima – Nuno Valente, Nuno Coelho – David Simão (54. Maurides) – Artur (83. Zequinha), Roberto (77. Walter), Ivo Rodrigues.
    Náhradníci: Rui Sacramento, Pintassilgo, Nildo, Nelsinho, Zequinha, Walter, Maurides.

Moreirense FC: Stefanovic – Sagna, Danielson, Marcelo Oliveira, Evaldo – Palhinha, Filipe Gonçalves (87. Schons), Vítor Gomes – Iuri Medeiros (76. Boateng), Rafael Martins (86. Coronas), Ernest.
    Náhradníci: Nilson, André Micael, Schons, Fábio Espinho, Coronas, Fati, Boateng.

Rozhodčí: Godinho – Braga, Rufo