Lorient – Monaco 0:2 (kon.) | Caen – Marseille 1:3 (kon.) | Saint-Étienne – Lyon 1:0 (kon.)
FC Lorient
0:2 (0:0)
AS Monaco
Neděle 17.01.2016, 14:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a budu se na vás těšit u večerního zápasu francouzské ligy. (15:53:56)

V utkání jsme byli svědky dvou rozdílných poločasů! Ten první ovládal Lorient, jenž z několika slibných šancí nedokázal vsítit branku. Ovšem do toho druhého nastoupilo AS velice dobře, dalo dvě branky a zodpovědně duel dobránilo. Suma sumárum byl zápas hodně pohledný a musel každého nezaujatého fanouška bavit.

90+5

90+4
    Před vypršením nastaveného času si hosté kopnou ještě jeden rohový kop, který opět s přehledem odvrátila obrana soupeře a nic zásadního se již nestane.

90+3
    Monaco se snaží zápas dohrát s míčem na kopačkách, což se mu daří a je s ním na polovině domácího celku.

90+2
    AS se dostane ještě k jedné standardní situaci, kterou rozehrálo na krátko a i když mělo šanci odcentrovat, tak drží míč u lajny.

90
    K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí dnešního utkání, který na tabuli ukazuje, že se bude hrát o čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Vypadá to, že duel se bude pouze dohrávat. Monaco se nikam netlačí a domácí hráči nemohou najít na dobře pracující obranu soupeře.

87
    Utkání mělo dva rozdílné poločasy! V prvním ovládal hru domácí tým, který nevyužil hned několik dobrých příležitostí. Ten druhý po dvou brankách a zlepšené obraně patřil Monacu.

86
    Lorientu se opravdu ve druhém poločase nedaří ofenzivní hra a jeho útok podél levé postranní čáry je opět zasatavený.

85
    Po delší době registrujeme zakončení na jedné či druhé straně. K tomuto se dostalo Monaco, ale pokus mířil do středu branky, kde stál připravený Lecomte.

83
    Fofana se drzou kličkou na pravé straně dostal přes dva bránící hráče, ale opět pokazil centr, pro který si došel hostující gólman.

82
    Hosté jsou na jednou i obětaví a zastavují jeden útok za druhým. Domácí se nemohou dostat k centru a když náhodou přijde, tak je nepovedený!

81
    Rozběhla se poslední desetiminutovka! Lorient potřebuje nutně rychle snížit, aby mohl pomýšlet ještě alespoň na bodík. Naopak Monaco se už bude soustředit výhradně na defenzivu.

80
    Gassama tělem odtavil rozběhnutého Costu, jenž už chtěl jít do vápna a následně ještě získal faul pro svůj celek.

78
    Domácí kapitán ještě před střídáním předal pásku Bellugouovi, takže ten nyní povede svůj celek k obratu. Zda se to podaří, uvidíme v následujících minutách.

78
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Yann Jouffre, přichází Maxime Barthelme.

77
    Dlouhý vysoký pas vymyslel domácí kapitán, jenž hledal Jeannot, ale před ním se do vzduchu dostal brankář, který celou situaci přerušil.

76
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Hélder Costa.