Rio Ave – Belenenses 1:2 (kon.) | Arouca – Moreirense 1:2 (kon.) | Nacional – Braga 2:3 (kon.)
Guimarães – Porto 1:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:0 (1:0)
FC Porto
Neděle 17.01.2016, 21:30Portugalská Primeira Liga • 18. kolo

Zápas je u konce a domácí Vitória SC Guimaraes nakonec poráží FC Porto 1:0 a získává cenné tři body. Druhý poločas skončil bez branek, což zajistilo domácím výhru. Porto se sice snažilo o vyrovnání, ale obrana Vitórie byla bezchybná a navíc domácí nejen výborně bránili, ale také nebezpečně útočili. Porto dnes na vstřelení branky nemělo a domácí zaslouženě zvítězili. Aboubakar se nechal zcela zbytečně vyloučit, když viděl dvě žluté karty za hru rukou. Ode mě je to dneska vše, loučím se s vámi a na shledanou. (23:28:09)

90+4

90+3
    Aboubakar vidí za své počínání druhou žlutou kartu a je vyloučený! Podruhé zahrál zcela zbytečně rukou!

90+1
    Nastaveny jsou čtyři minuty.

90
    Vitória se zavřela v obraně a pouze betonuje.

87
    Sergio Oliveira obdržel hned po svém příchodu na trávník žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází André André, přichází Sergio Oliveira.

86
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Bouba Saré, přichází Joao Afonso.

85
    Do konce základní hrací doby zbývá pět minut. Dokáže Porto s výsledkem ještě něco udělat?