GFC Ajaccio – Guingamp 3:0 (kon.) | Rennes – FBBP 01 1:3 (kon.) | Angers – Bordeaux 1:2 (kon.)
Bastia – Sochaux 1:1 (kon.) | PSG – Toulouse 2:1 (kon.)
Stade Rennes
1:3 (1:0)
FC Bourg-en-Bresse Péronnas 01
Úterý 19.01.2016, 18:00 • Roazhon Park • Francouzský pohár

Máme za sebou dnešní utkání, které bylo poměrně vyrovnané. První poločas vyhráli o jednu branku domácí, ovšem druhý poločas byli o něco lepší hosté. Ve 48. minutě přišlo vyrovnaní, v 80. minutě branka vedoucí a v nastavení pojistka. Hosté si tak odvážejí velmi cenné vítězství v poháru a postupují překvapivě dál. (19:58:25)
    Radost hostujících hráčů z postupu

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:13.

90+4

90+3
    Hosté jsou u míče a vypadá to pro ně už velmi dobře!

90+2
    FBBP 01 právě vstřelil branku! Dámy a pánové, je rozhodnuto. Dnes se tu zrodilo velké překvapení. Pokutový kop proměnil PAPÉ SANE.

90+2
    Pokutový kop pro hostující tým!

90+1
    Již se hraje nastavení, hosté jsou u míče a kombinují. Domácí tým dobře presuje.

90+1
    Střídání v týmu FC Bourg-en-Bresse Péronnas 01: ze hřiště odchází Dimitriou, přichází Sane.

Dnešní utkání sleduje 9 595 diváků.

89
    Domácí teď dávají vše do útoku, hrají prakticky na dva obránce. Hosté však hrají chytře a nikam nepospíchají.

88
    Rennes je stále u míče, jeho hráči kombinují před vápnem hostů. Teď to bude klíčové.

86
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Fernandes, přichází Lamonge.

85
    Schyluje se dost možná k velkému překvapení, hosté vedou o jednu branku. Do konce zápasu nám zbývá zhruba pět minut bez nastavení. Hráči Rennes jsou u míče a kombinují na útočné polovině,

80
    FBBP 01 právě vstřelil branku! Tak hosty nemusí neproměněná penalta až tak mrzet, jelikož se dostávají do vedení nyní! Ke střele se dostal LEKDAR BOUSSAHA, a ten nedal Costilovi žádnou šanci – 1:2!

79
    Hraje se teď atraktivní otevřený fotbal, oba týmy chtějí zvítězit už v základní hrací době.

76
    Dembélé se teď pokoušel vystřeli na bránu technickou střelu. Callamand ji bez většího problému chytá.

74
    Domácí teď neskutečně podržel brankář Costil, který chytil penaltu, a tak drží domácí tým stále při životě.