Zlín – Kometa Brno | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Liberec | 2:7 (kon.) | | | Vítkovice – Litvínov | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Olomouc – Třinec | 1:2 (po pr.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 0:2 (kon.) |
San Jose – Minnesota | 4:3 (kon.) | | | Florida – Tampa | 5:2 (kon.) | | | Winnipeg – New Jersey | 1:3 (kon.) |
Boston – Columbus | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Detroit – Anaheim | 3:4 (kon.) | | | Toronto – Montreal | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Dallas – Colorado | 1:3 (kon.) | | | Arizona – Los Angeles | 3:2 (kon.) | | | Edmonton – Nashville | 1:4 (kon.) |
Ottawa – NY Rangers | 3:0 (kon.) |
Dornbirn – Znojmo | 3:2 (po pr.) |
Jihlava – Žďár n/S | 0:1 (po s.n.) | | | Olomouc – HK MD Šumperk | 5:2 (kon.) | | | Chomutov – Písek | 13:2 (kon.) |
Kometa Brno – Havlíčkův Brod | 3:2 (po pr.) | | | Třinec – Mountfield HK | 4:0 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta | 2:1 (kon.) |
Havířov – Opava | 4:0 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Kladno – Slavia | 3:1 (kon.) |
Letňany – Ústí n/L | 0:2 (kon.) | | | Motor ČB – Mladá Boleslav | 3:4 (po pr.) |
Tým Škoda – Tým Slovnaft | 8:6 (kon.) | | | Tým WSM – Tým Tipsport | 10:12 (kon.) | | | Tým Škoda – Tým Tipsport | 8:7 (kon.) |
Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 18:9 (kon.) | | | Kobra Praha B – Louny | 3:6 (kon.) | | | David Servis – Veselí nLuž. | 11:1 (kon.) |
Tábor B – Radomyšl | 11:5 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Varnsdorf | 8:2 (kon.) | | | Humpolec – Č. Krumlov | 4:3 (kon.) |
Hluboká n.V. – Milevsko | 3:5 (kon.) | | | Břeclav B – Uh.Ostroh | 3:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Třebechovice p. O. | 6:2 (kon.) |
Nová Paka – Náchod | 1:3 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 3:4 (kon.) | | | N. Město n. M. – HC Jičín | 2:5 (kon.) |
Poděbrady – Jesenice | 4:7 (kon.) | | | Slaný – Mladá Boleslav B | 7:3 (kon.) | | | Rakovník – Černošice | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 9:3 (kon.) |
Vsetín – Warriors Brno | 5:0 (kon.) |
SOHO Olomouc – Dolný Kubín | 1:11 (kon.) | | | Litvínov – Vídeň | 1:2 (kon.) | | | Studénka Sledge – Zlín sledge | 2:3 (kon.) |
Karlovy Vary – Č.Budějovice | 9:1 (kon.) |
Moravská Třebová – Choceň | 7:5 (kon.) | | | Česká Třebová – Hlinsko | 8:0 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Polička | 0:0 (odl.) |
Světlá nS – Chotěboř | 10:0 (kon.) | | | Chrudim – Litomyšl | 4:5 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 6:3 (kon.) |
Prostějov – Přerov | 4:10 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Tábor | 3:2 (kon.) | | | Litoměřice – Klášterec nO | 2:4 (kon.) |
Havířov – SK Karviná | 5:3 (kon.) |
konec
Tým Škoda
8:6
(8:6)
Tým Slovnaft
Lukáš Rastislav Ovšonka
Branky a nahrávky:
5. Krejčí, 12. Gašparovič, 14. Rosandič, 15. Bartánus, 16. Bartánus, 17. Stupka, rozh. náj. Rosandič – 1. Stümpel, 3. Hlinka, 10. Hlinka, 15. Hlinka, 17. Kroták, 19. Rapáč
Rozhodčí: J. Konc – Gajan, Šefčík
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Jakub Gašparovič (T1)
1:1 Lukáš Hvila (T2)
2. série:
2:1 Mislav Rosandič (T1)
2:1 Jozef Stümpel (T2)
3. série:
2:1 Tibor Varga (T1)
2:1 Štěpán Novotný (T2)
Tým Škoda:
Petrovický (C), Rybár, Bartánus, Rosandič, Gašparovič, Tabaček, Krejčí, Stupka, Varga, Zigo, Dudáš
Tréner: Vladimír Országh
Náhradníci:
Trenér:
Tým Slovnaft: Stümpel (C), Dzubina, Kroták, Puliš, Hvila, Hlinka, Majdan, Novotný, Rapáč, Sloboda
Tréner: Pavol Paukovček
Náhradníci:
Trenér:
Tréner: Vladimír Országh
Náhradníci:
Trenér:
Tým Slovnaft: Stümpel (C), Dzubina, Kroták, Puliš, Hvila, Hlinka, Majdan, Novotný, Rapáč, Sloboda
Tréner: Pavol Paukovček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: J. Konc – Gajan, Šefčík
Diváci:
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Tím 1 (Škoda): Petrovický (C), Rybár, Bartánus, Rosandič, Gašparovič, Tabaček, Krejčí, Stupka, Varga, Zigo, Dudáš
Tréner: Vladimír Országh
Tím 2 (Slovnaft): Stümpel (C), Dzubina, Kroták, Puliš, Hvila, Hlinka, Majdan, Novotný, Rapáč, Sloboda
Tréner: Pavol Paukovček.
Zloženie tímov pre All-Star
Tím Ľuboša Bartečka (Tipsport): brankár Michal Valent (HK Nitra); obrancovia Radoslav Suchý (HK Poprad), Jamie Milam (HK Nitra); útočníci Kamil Brabenec (HKM Zvolen), Judd Blackwater (HK Nitra), Daniel Rzavský (MHC Martin), Jakub Ručkay (ŠHK 37 Piešťany), Marián Studenič (HK 36 Skalica), Marcel Holovič (ŠHK 37 Piešťany). Tréner: Antonín Stavjaňa.
Tím Jozefa Stümpela (Slovnaft): brankár Michal Dzubina (MHC Martin); obranca Adrián Sloboda (HK Orange 20/HKM Zvolen); útočníci Arne Kroták (HK Poprad), Radovan Puliš (HKM Zvolen), Lukáš Hvila (HC'05 Banská Bystrica), Michal Hlinka (Dukla Trenčín), Štěpán Novotný (MsHK DOXXbet Žiliny), Richard Rapáč (HK Poprad), Juraj Majdan (HC'05 Banská Bystrica). Tréner: Pavol Paukovček.
Tím Michala Handzuša (WSM): brankár Ján Chábera (Dukla Trenčín); obrancovia Eduard Šedivý (HC Košice), Emil Bagin (HKM Zvolen), Frederik Sandgren (HC'05 Banská Bystrica); útočníci Jiří Bicek (HC Košice), Peter Bartoš (HC Košice), David Laliberté (HK Nitra), Jan Semorád (HKM Zvolen), Tibor Melichárek (Dukla Trenčín), Dominik Briestenský (HK Orange 20/HC Slovan Bratislava). Tréner: Ján Kobezda.
Tím Róberta Petrovického (Škoda): brankár Patrik Rybár (ŠHK 37 Piešťany); obrancovia Mislav Rosandič (HC'05 Banská Bystrica), Ján Tabaček (MHC Martin), Daniel Krejčí (HKM Zvolen), Martin Dudáš (HC Košice); útočníci Marek Bartánus (HC Košice), Jakub Gašparovič (Dukla Trenčín), Václav Stupka (MsHK DOXXbet Žilina), Tibor Varga (HC Košice), Tomáš Zigo (HC'05 Banská Bystrica). Tréner: Vladimír Országh.
Formát
Zápas hviezd Tipsport Ligy sa uskutoční podľa vzoru predĺženia v zámorskej NHL. Spomínané štyri tímy odohrajú proti sebe dva zápasy s hracím časom 20 minút a formátom traja na troch. Víťazi sa stretnú vo finále. Každý jeden tím má desať členov vrátane kapitána, trénera a generálneho manažéra. Po každom dvadsaťminútovom stretnutí budú na programe tradičné súťaže zručností – samostatné nájazdy, tvrdosť či presnosť streľby a rýchlosť korčuľovania.
Sledujte s nami túto výnimočnú hokejovú udalosť prostredníctvom on-line prenosu na webe Onlajny.eu. Pekný zážitok!