Havlíčkův Brod – Tábor 5:2 (kon.) | Písek – Vrchlabí 7:3 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 2:1 (kon.)
Nový Jičín – SK Karviná 1:5 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 5:4 (po pr.)
Opava – Břeclav 3:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Bílina – Řisuty 1:2 (0:2 po s.n.)
Klatovy – Nymburk 3:4 (po pr.) | Vsetín – Frýdek-M. 3:4 (kon.) | Trutnov – Děčín 4:5 (po pr.)
Jindř. Hradec – Kobra 2:6 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Kolín 3:2 (kon.)
HC Klatovy
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
NED Hockey Nymburk
Sobota 30.01.2016, 17:30 • Zimní stadion Klatovy • 2. liga skupina Západ • 31. kolo

Konec zápasu. (19:43:44)

61:01
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Obraně ujel po pravém křídle ALEŠ KNESL, který vystřelil Nymburku bonusový bod. Bez asistence

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli branku na obou stranách. Po krátké přestávce tak bude následovat prodloužení.

60:00

50:15
    Autorem branky je JAKUB LOUČKA. Asistence: Marek Novák.

44:24
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Přikryl našel zpoza branky před brankou stojícího VOJTĚCHA TULAČKU, který poslal domácí do vedení. Asistence: Roman Přikryl a Michal Špaček

40:01

Druhá třetina nabídla pěknou podívanou, stav je 2:2.

40:00
    Něco starého, něco nového :)

Something retro. Something new. #MadeOfHockey #RetroFlex

Zveřejnil(a) CCM Hockey dne 2. leden 2016

31:38
    Autorem branky je STANISLAV EIS. Asistence: Jaroslav Rittig.

31:07
    Sklenička vyslal do samostatného úniku DAVIDA MICHELA, který prostřelil Matouška mezi betony. Asistence: David Sklenička a Roman Přikryl

27:34
    Autorem branky je TOMÁŠ PACANDA. Asistence: Jan Topinka a David Sklenička.

20:01

Skončila první třetina, ve které byli aktivnější domácí, kteří ale po brance Karla Bičiště prohrávají 0:1.

20:00

14:29
    Chybu v domácí rozehrávce potrestal KAREL BIČIŠTĚ. Asistence: Dominik Barbora

13:00
    Utkání se zatím hraje bez branek, mírnou převahu mají domácí hráči.

Václav Plánička

Branky a nahrávky: 28. Pacanda (Topinka, Sklenička), 32. Michel (Sklenička, Přikryl), 45. Tulačka (Přikryl, Špaček) – 15. Bičiště (Barbora), 32. Eis (Rittig), 51. Loučka (Novák), 62. Knesl

HC Klatovy: Kukin (Lejsek) – Sklenička, Holý, Špaček, Slavík, Marcel, Kubík, Houfek – Přikryl, Michel, Beneš – Tulačka, Andrašovský, Váchal – Topinka, Pacanda, Němec
    NED Hockey Nymburk: Matoušek (Špaček) – Kříž, Loučka, Novák, Knesl, Rittig, Pýcha, Eis, Stehlík, Protivný, Bičiště, Jindra, Barbora, Smejkal, Brzák, Čapek

Rozhodčí: Horňáček – Vavruška, Oudes