Motorfans – Fan Klub HC Kometa Brno 2:2 (kon.) | Fan Club HC Pardubice – Fanklub BK Ml. Boleslav 7:2 (kon.) | HC Pilsfans 2009 – Fanklub HC Sparta Praha 2:1 (kon.)
Fan Club Karlovy Vary – HC CHEZA Litvínov 4:4 (kon.) | Fan Klub HC Kometa Brno – Fan Club HC Pardubice 5:4 (kon.) | Fanklub HC Sparta Praha – HC CHEZA Litvínov 1:4 (kon.)
Motorfans – AHC Phantoms Chomutov 0:8 (kon.) | Fan Club Karlovy Vary – HC Pilsfans 2009 5:2 (kon.) | Fanklub BK Ml. Boleslav – Trhači Kadaň 1:11 (kon.)
Fan Klub HC Kometa Brno – Fan Club Karlovy Vary 3:1 (kon.) | HC CHEZA Litvínov – AHC Phantoms Chomutov 1:3 (kon.) | Fan Club Karlovy Vary – HC CHEZA Litvínov 0:1 (2:3 po s.n.)
AHC Phantoms Chomutov – Fan Klub HC Kometa Brno 2:5 (kon.)
po s.n. (2:3)
Fan Club Karlovy Vary
0:1 (0:0, 0:0 - -:-)
HC CHEZA Litvínov
Neděle 14.02.2016, 14:40Turnaj fanoušků • O 3.–4. místo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:40.

Fan Club Karlovy Vary: Kalčík – Vaidiš, Volhánek, Střihavka, Netopilík, Vosecký – Debreceni, Štangl, Štecher, Koblasa, Hanuš, Zikmund, Kocifaj, Jessl

HC CHEZA Litvínov: Seidler (Vlk) – Truhlář, Durin, Goltsch, Hrdý, Klečka – Král, Kunz, Matějovič, Materna, Rejlek, Šulc, Švarc, Dolák, Veverka, Vrána.

00:01

00:03
    Úvodní buly, v zápase o třetí místo, vyhrál tým Karlových Varů, jenže ten po chvíli černý nesmysl ztrácí.

00:37
    Nepřesná přihrávka Karlových Varů míří na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Kalčíkem.

01:06
    Domácí operují v útočném pásmu, ale obrana Chezy předvání dobrou poziční hru, takže svého soupeře do větších šancí nepouští.

01:42
    Máme tu první vyloučení utkání. Na trestnou lavici míří na dvě minuty za podražení Vladislav Střihavka z týmu Karlových Varů.

01:53
    Domácí začínají přesilovou hru vyhranou bulý a vyhozením kotouče za branku Seidlera.

02:15
    Cheza vybojovala útočné pásmo, kde na nápadnou žabku před branku zkoušel vybídnout své spoluhráče Dušan Klečka, ale neúspěšně.

02:53
    Hosté z Litvínova sice dlouho drželi útočné pásmo, ale brankáře Kalčíka ohrozit nedokázali. Karlovy Vary se následně osvobozují a mohou vystřídat.

03:26
    Síly na ledě se na okamžik srovnají, neboť je vyloučen Josef Klečka na dvě minuty.

03:42

03:59
    Karlovy Vary moc dlouho v plném počtu nezůstaly. Na trestnou zamířil Jan Daniel Hanuš na dvě minuty za hákování.

04:09
    Týmy bojují o puk ve střením pásmu, odkud se nemohou dostat.

04:38
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se přesune před Kalčíka.

05:00
    Cheza drží útočné pásmo, ale situaci má stíženou, jelikož Vary dobře napadají.

05:26

05:54

06:24
    Nepřesnosti na domácí straně pokračují – další zakázané uvolnění.

07:00
    Aktivnějším týmem jsou zatím hosté z Litvínova, avšak ani jeden z celků si nedokázal vytvořit větší šanci k otevření skóre utkání.

07:43
    Závar před karlovarskou brankou řeší brankář Kalčík přikrytím kotouče. Vhazovat se bude po jeho pravé straně.

08:07
    Cheza sice na malou chvíli byla nucena opustit útočné pásmo, ale rychle se do něj vrátila a přišla další střela na domácí branku.

09:04
    Nepřesná rozehrávka Chezy míří na zakázané uvolnění. Hra se po delší dobře podívá před brankáře Seidlera.

10:00
    V polovině prvního poločasu se v dobré situaci objevil Michal Král, který stál sám u brankáře Kalčíka, kterého však nedokázal překonat ani na dvakrát.

10:40
    Karlovy Vary se osvobozují výhozem na zakázané uvolnění.

11:10
    Pavel Koblasa vybojoval kotouč v obranném pásmu a ujížděl do protiútoku na brankáře Seidlera, avšak v situaci dva na jednoho si nepočínal nejlépe a dral se do zakončení, které však nezvládl dle svých představ a nechal vyniknout brankáře Chezy.

12:30
    Michal Debreceni fauloval ujíždějícího hráče Litvínova, který se rval do stoprocentní šance, takže do rozhodčích si vysloužil dvouminutový trest – další přesilová hra pro Litvínov.

13:20
    Josef Klečka pokoušel své štěstí od modré čáry, ale trefil pouze předním stojící blok hráčů.

13:44
    Po závaru před brankou Kalčíka zvoní tyč! Litvínov byl kousek od otevření skóre utkání.

14:25
    Chvíli před koncem přesilové hry se domácí osvobozují a střídají.

14:30

15:00
    Domácí příliš dlouho v plném počtu nezůstali. Vyloučen je Pavel Koblasa na dvě minuty za držování hry.

15:30
    Po závaru před brankou Kalčíka se strhla menší šarvátka mezi hráči. Vše řeší rozhodčí pouze domluvou. Hra bude pokračovat bulý v útočném pásmu Litvínova.

16:30
    Václav Materna se pokoušel tečovat střelu před brankářem Kalčíkem, ale karlovarského brankáře nepřekvapil.

17:00
    Domácí v plném počtu, takže ani tato přesilová hra nebyla využita.

17:45
    Blíží se konec prvního poločasu zápasu, ve kterém zatím diktuje tempo litvínovská Cheza.

18:10
    Stanislav Švarc obdržel přihrávku před branku, přímo před brankáře Kalčíka, který už ležel na zemi, ale litvínovský hráč netrefil puk dle svých představ, takže skóre utkání nadále zůstává 0:0.

19:01
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

19:30
    V závěru prvního poločasu se začínají výrazněji projevovat domácí, ale Litvínov vše řeší s nadhledem.

20:00

20:01

20:08
    Vhazování do druhého poločasu vyhráli domácí, kteří ihned nahazují kotouč na Seidlera.

20:38
    Karlovarské nahození ukryl Seidler raději u sebe, takže následovat bude vhazování v útočném pásmu domácích.

21:12
    Nepřesná přihrávka Chezy míří na zakázané uvolnění.

22:15
    Tempo hry opoti prvnímu poločasu docela opadlo. O hlas se začíná i čím dál více ucházet domácí mužstvo.

23:38
    Seidler fantastickým zákrokem podržel svůj tým! Karlovy Vary se usadily v útočném pásmu a poprvé v utkání vážněji ohrozily branku Litvínova, ale Jakub Seidler skvělým zákrokem vychytal před ním stojícího útočníka domácích.

24:48
    Kapitán Chezy Dolák zavezl puk do útočného pásma, kde však o něj přichází, takže domácí mohou postupovat do protiútoku.

26:39
    Jiří Truhlář dostal přihrávku před brankáře Kalčíka, kde stál sám v tvář, ale těsně před zakončením byl faulován Wiliamem Voceskym, který odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty.

27:30
    Cheza operuje v útočném pásmu, ale nedaří se jí vypracovat větší šance.

28:00
    Karlovy Var míří do tří! Na tresnou lavici usedá Tomáš Jessl na dvě minuty za hrubost.

28:09
    Karlovy Vary se osvobozují výhozem do středního pásma.

28:17
    Litvínov si hry pět na tři příliš neužil. Na trestnou usedá. Marek Šulc na dvě minuty hákování.

28:38
    Střelu Kunze vyrazil Kalčík poouze před sebe, kde stál připravený Václav materna, ale ani on nedokázal překonat ležícího brankáře domácích.

30:00

30:17
    A v plném počtu jsou už i hosté z Litvínova.

31:12
    Pavel Koblase se z pukem dostal až k brankáři Seidlerovi, ten však úspěšně zasáhl i proti této střele.

32:23
    Cheza zatlačila svého soka před jejich branku, ale vážnější ohrožení pro Kalčíka nepřichází.

33:27
    Máme tu další šarvátku! Tentokrát před brankou Litvínova, ale ani tentokrát nebudou rozhodčí udělovat tresty.

34:00
    Karlovy Vary přišly o útočné pásmo, ale zvládly vybojovat kotouč zpět ve středním, odkud jej však pouze nahodily zpět a odjely vystřídat.

35:10
    Cheza byla až příliš drvá při přechodu do útočného pásma. Rozhodčí píská ofsajd.

35:10
    Oddechový čas pro hosty.

36:00
    Hosté se usadili v útočném pásma, ale Karlovy Vary předvádějí dobrou a zodpovědnou obranu.

36:25
    Karlovy Vary se dokázaly odvobodit ze zajetí, ale pouze výhozem kotouče do středního pásma.

36:50
    Ofsajd Litvínova. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

37:03
    Karlovy Vary kontrolují kotouč, ale příliš mnoho nespěchají, jakoby chtěly, aby rozhodly nájezdy.

37:53
    Cheza získala kotouč a usadila se v útočném pásmu, kde se k ohrožení branky dostal jeden z litvínovských, ale Kalčík proti jeho střele zasáhl úspěšně.

37:53
    Vyloučen Tomáš Jessl na dvě minuty, takže Cheza si v závěru utkání zahraje přesilovou hru, která může rozhodnout děj utkání!

37:53
    Oddechový čas pro domácí.

38:25
    Karlovy Vary vyhrávají vhazování a posílají kotouč do středního pásma.

39:06
    Litvínov vstřelil branku a na straně Chezy proběhla eufórie, kterou však zastavuje rozhodčí, jenž píská vysokou hůl!

39:12
    Litvínov vyhrál vhazování ve středním pásmu a ihned se vrhl do útočného pásma, kde se tlačí do zakončení.

39:45
    Domácí posílají kotouč na druhou stranu hriště.

40:00
    Druhý poločas skončil.

Utkání nerozhodl ani druhý poločas, takže následovat budou tři série nájezdů! Cheza sice v závěru utkání dokázal vstít branku, ale rozhodčí ji neuznal pro zahrání litvínovského hráče vysokou holí.