Pittsburgh – Detroit 6:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Toronto – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 4:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 6:5 (2:1 po s.n.) | Florida – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Boston 2:0 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.)
Arizona – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 2:5 (kon.)
St. Louis Blues
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Los Angeles Kings
Pátek 19.02.2016, 02:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.
    Staňte se fanoušky stránky NHL.cz.

Máte rádi NHL? Tak pak nesmíte chybět na této stránce! (y) :-)

Zveřejnil(a) Hokej dne 17. únor 2016

Duel mezi St. Louis Blues a Los Angeles Kings okoření poměrně bohatý program noci ze čtvrtka na pátek, kdy se v kanadsko-americké NHL pomalu, ale jistě, blíží závěrečná čtvrtina základní části.

Oba výběry se spolu utkaly doposud dvakrát v této sezoně a v obou případech se radoval tým, který hrál na ledě soupeře.

10. 01. 2016 Los Angeles Kings – St. Louis Blues 1:2s
    04. 11. 2015 St. Louis Blues - Los Angeles Kings 0:3

Domácí St. Louis však bude v utkání přeci jen mírně favorizováno. V zádech má sérii tří výher v řadě po výhrách na Floridě, v Tampě a doma s Dallasem. Naopak Los Angeles prohrálo tři z posledních čtyř zápasů a forma Králů není tedy nikterak ohromující.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

St. Louis Blues: Elliot (Copley) – Shattenkirk, Bouwmeester, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo, Edmundson – Backey, Steen, Berglund – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Brouwer, Stastny, Fabbri – Reaves, Brodziak, Upshall.

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Martinez, Muzzin, Schenn, McBain – Brown, Kopitar, Lucic – Toffoli, Carter, King – Lewis, Lecavalier, Pearson – Nolan, Andreoff, Clifford.

Rozhodčí: Francis Charron, Dean Morton – Tony Sericolo, Vaughan Rody.

Oba týmy se již chystají na úvodní buly zápasu!

00:01

00:11
    St. Louis bylo úspěšnější, ale krátce po přechodu modré čáry o puk přichází.

00:26
    První zákrok Elliota v brance Bluesmanů! Prudkou střelou ho prověřil Dustin Brown.

00:55
    Závar před Quickem, který musel na led, ale oba pokusy domácích byly zablokovány obranou.

01:35
    Quick secvaknul betony a zastavil jedovatý pokus Edmundsona zpoza mezikruží.

02:10
    Brodziak zkusil překvapit Quicka střelou z úhlu, ale brankář Kings kotouč vyráží.

03:01
    Shattenkirk houževnatě bojoval v pravém rohu kluziště, ale vyhození Kings do střední třetiny nezabránil.

03:40
    Los Angeles je pod tlakem, Tarasenko stál v mezikruží, ale puk mu na poslední chvíli sjel z hokejky.

04:12
    Až nyní se Kings daří osvobodit a usadit se v útočném pásmu.

04:17
    Nolan to vymyslel kulišácky, nahodil puk na Elliota, který ho musel přidržet ve výstroji.

04:40
    Ovšem dál je to bez střelby a puk St. Louis v poklidu vyváží do středního pásma.

05:09
    Kombinaci hráčů hostí před brankou Elliota chybělo jen zakončení! přihrávku přes brankoviště zastavil Shattenkirk.

05:52
    St. Louis drží dlouho útočné pásmo, ale puk se vozí hlavně po mantinelech a chybí přihrávka do prostoru. Dobrá obrana Kings úřaduje.

06:13
    Tak to se jen tak nevidí! Quick zajel za branku, kde mezi dvěma svými spoluhráči zastavil letící puk, jenže než se hráči hostí dohodli, kdo bude rozehrávat, probojoval se ke kotouči Brouwer, který jim ho doslova vyfoukl pod nosem a přihrál před bránu na Stastnyho, s jehož střelou zápěstí měl Quick velké problémy!

06:26
    Quick schovává kotouč do lapačky po střele Gunnarsona. Komerční přestávka.

07:05
    Quick opět v permanenci, brankář LA si rozhodně nemůže na začátku zápasu stěžovat na nedostatek práce.

07:27
    Fabbri pronikl s pukem rychle do útočné třetiny a přinutil Quicka zadržet puk. Vhazovat se bude po jeho levici.

07:43
    Jeden z mála výpadů Kings končí Brownovou střelou mimo.

08:22
    Elliot se vydal za branku, kde sebral nahozený puk od soupeře, ale dostal se do sevření dvou hráčů LA, se kterými si však poradil skvěle zpětnou přihrávkou za záda na Bortuzza.

09:07
    Zakázané uvolnění Los Angeles.

09:26
    Nolan po překročení modré čáry okamžitě střílel, ale Elliotovu klec minul.

09:42
    Do velké šance se dostal Upshall, který však před zakončením byl podražen brankářem Quickem, jenž dostává dvě minuty. Na trestnou lavici odchází Jordan Nolan odpykat trest za svého brankáře.

10:00
    Steenova střela od modré míří jen těsně mimo!

10:35
    Los Angeles se podruhé v krátkém sledu osvobozuje.

11:08
    Dobře rozestavený přesilovkový deštník je zborcen po střele Fabbriho, kterou Quick srazil na jednu z hokejek svých obránců, kteří dostávají puk do středního pásma.

11:32
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí však přeci jen využívají přesilovku, když se puk dostal za branku na Joriho Lehteru, kterému se podařilo přihrát vedle branky na ROBBYHO FABBRIHO, jenž prostřelil bezmocného Quicka! Asistence: Jori Lehtera, Colton Parayko.
    11:32 Robby FABBRI - 1:0

11:50
    Dva střelecké pokusy Lecavaliera dokázal Brian Elliott pokrýt a podržet vedení St. Louis.

12:11
    Komerční přestávka.

12:32
    Nahozený kotouč podržel Elliott ve své lapačce.

13:01
    Backes se zjevil před Quickem zcela osamocen a brankář Los Angeles se štěstím nadvakrát jeho pokus o navýšení vedení vychytal. Akce byla zastavena ve chvíli, kdy útočník Bluesmanů vletěl po hlavě do klece za Quickova záda!

13:19
    A znovu se vylučuje na straně hostí, tentokrát za hru vysokou holí si jde odpočinou Dwight King.

13:35
    Kings se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

13:54
    Puk opět letí mimo obrannou třetinu oslabeného mužstva.

14:19
    Martinez dokonává snahu o vyhození bránících se Králů. St. Louis se prozatím marně snaží usadit v útoku.

14:45
    Už to vypadá pro domácí dobře, drží se v útočné třetině a rozehrávají kombinaci.

15:05
    Bouwmeester vyslal od modré čáry dělovku, která se zastavila na Quickových betonech. Halou to jen zadunělo!

15:19

15:25
    Tarasenkovu střelu letící vzduchem dokázal Quick zastavit pohotovým vymrštěním lapačky! Komerční přestávka.

15:58
    Blues se dlouho snažili vydolovat puk z rohů útočného pásma, až se k němu dostal u modré čáry Backes, který protáhl Quicka!

16:41
    Elliott na druhé straně musel do rozkleku a přikrýt kotouč lapačkou. Andreoff si na něho s vyjetím zpoza brány nepřišel.

16:49
    A bude se zase vylučovat na straně Los Angeles! Andy Andreoff podrazil v souboji za brankou Kevina Shattenkirka a nabízí ke konci první třetiny další příležitost domácím.

17:08
    Pearson vyvezl puk až k modré čáře St. Louis a rychle nabral směr zpět před Quicka.

17:37
    Kings se i přes oslabení snažili nyní o forčeking ve dvou v obranné třetíně Blues. Hodně odvážná akce bránících hokejistů!

18:09
    St. Louis se usadilo v útočném pásmu, ale Shattenkirkova střela byla sražena.

18:35
    Další střela Shattenkirka od modré a Steen se před brankou snažil o dorážku za Quickova záda, ale brankář Kings si pohlídal prostor u pravé tyčky, i následnou druhou střelu Steena, která proletěla vedle.

18:49

18:59
    Andreoff se okamžitě zapojil do přečíslení, ale Brown to vzal nakonec na sebe a Elliott ho pokryl.

19:37
    Upshall zkusit překvapivou střelou nachytat Quicka, ale brankář hostí byl připraven.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První třetina přinesla velmi zajímavou podívanou a fanoušci ofenzivního hokeje se určitě nenudili. Jonathan Quick v brance Kings musel čelit hned 16 projektilům z hokejek domácích, z čehož za svá záda propustil jednu střelu při oslabení, kterou na něho vyslal Fabbri. Brian Elliott pokryl všech osm střel hostí.

20:01

20:08
    Elliott sbírá nahozený kotouč, který se odrazil od zadního mantinelu k jeho levé tyčce.

20:39
    Doughty nabruslil s kotoučem až k brankovišti Elliotta a střílel ve velkém úhlu. Brankář domácích ramenem puk srazil za branku.

21:26
    Útok St. Louis šanci nepřinesl, držení útočného pásma se omezilo pouze na oblast u levého mantinelu, kde nakonec silnější byli obránci LA.

22:01
    Zajímavý nahozený puk za branku Los Angeles, kde byl sice Bouwmeester rychleji než obránci soupeře, ale nikdo nešel do útočného pásma s ním. Spoluhráči odešli na střídačku.

22:46
    Hraje se dlouho bez přerušení. Nolanovu střelu blokuje Tarasenko.

23:49
    Oba týmy se marně snaží získat dobré postavení v útočném pásmu, veškeré útočné výpady končí buď na modré čáře nebo za brankou soupeře.

24:18
    Hra je přerušena po sražené střele do ochranné sítě.

24:30
    Hra se po roztržce před brankou Elliotta přerušuje, vypadá to ale, že se vše obejde bez vyloučení.

24:45
    Berglund si nabruslil až do levého kruhu pro vhazování, jeho střelu však ležící soupeř odráží mimo branku.

24:58
    Steen už byl mnohem nebezpečnější, ale Quick byl připraven.

25:46
    Lecavalierova střela se Elliottovi odrazila před brankoviště, ale brankář domácích měl dostatek času a prostoru k tomu, aby zjistil, kde mu puk leží a schoval ho pod lapačku.

26:12
    Komerční přestávka po zákroku Elliotta, který je ve druhé třetině rozhodně mnohem více vytížen.

26:22
    Muzzin se při obranné snaze dostal až do kontaktu s Quickem a zajel i s ním do vlastní klece. Hra je přerušena.

26:39
    Kings opět v útoku, Brown minul svůj cíl.

27:21
    A bude se dnes poprvé vylučovat na straně domácích. Na trestnou lavici odchází Backes za napadení.

27:32
    Los Angeles mohlo využít přesilovku hned na úvod, ale Elliott byl dvěma povedenými zákroky proti.

27:59
    Blues se nedaří vyhodit puk a střelecké pokusy na Elliotta se množí. Toffoli s Doughtym sice mířili mimo, ale proti Lucicově střele musel brankář St. Louis vytasit těžký zákrok lapačkou.

28:02
    McBain hned po vyhraném vhazování propálil vše, co mu stálo v cestě, kromě bránkáře Elliotta.

28:33
    St. Louis se daří podruhé za sebou vyhodit puk do bezpečí.

29:01
    Lehtera se natáhl hokejkou do rozehrávky hostí a vypíchl puk do středního pásma. Skvělý obranný zákrok tohoto útočníka!

29:21

29:49
    Tak to byla obrovská šance v přečíslení tři na dva, která i skončila brankou, ale ta není uznána po odpískaném faulu Nolana, který před brankou St. Louis nepochopitelně krosčekoval bránícího Bouwmeestera a okradl své spoluhráče o gól!

29:49
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nolan – 2 min., krosček).

30:22
    Stastny bojoval před Quickovou brankou o dorážku, ale nedostal k ní příležitost.

30:40
    A je po přesilovce. Za, rovněž zbytečný, faul jde na dvě minuty na trestnou lavici Alexander Steen.

30:48

31:22
    Muzzin na modré čáře dlouho odkládal svou střelu, ke které se připravoval, až nakonec už příležitost prováhal.

31:39
    Pearsonovu střelu z pravého křídla blokuje Shattenkirk.

31:49
    Hosté v plném počtu. Začíná zkrácená přesilovka Los Angeles.

32:13
    Elliott musel předvést hodně těžký zákrok, při němž ho navíc tísnil Milan Lucic, který do Elliottových betonů navíc hodně zbytečně sekl a odnesl si za to několik ran od Backese. Oba kohouti jdou navíc na trestnou lavici.

32:27
    Pokračuje přesilovka Kings 5 na 4, ale St. Louis se zdárně brání.

32:40

33:30
    Usadit se v útočné třetině se nyní nedaří ani jednomu z týmů.

33:43
    Přichází další vyloučení. Přesilovou hru budou hrát hosté, když na dvě minuty za podražení odchází vychladnout Paul Stastny.

33:50
    Toffoliho ránu z první srazil Elliot do rohu.

34:18
    St. Louis se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

34:35
    Další vyhození po nepovedeném průniku LA do útočné třetiny.

34:52
    A třetí vyhození. Kings se nedokáží dostat do útočného pásma tak, aby se v něm dokázali udržet.

35:02
    Při dalším výpadu je zastavuje postavení mimo hru.

35:20
    Schennovi ujíždí puk do středního pásma.

35:44

35:46
    Ke konci přesilovky měli hosté obrovskou šanci, ale závar před Elliottem vyzněl naprázdno!

36:04
    A další velká šance tentokrát na druhé straně ledu! Stastny trefuje tyčku!

36:07
    Přesilová hra pro Los Angeles. Na trestnou lavici odchází Robert Bortuzzo, za něhož si dvouminutový trest odpyká Robby Fabbri. Bortuzzo totiž navíc dostává pět minut za bitku s Cliffordem.

36:59
    Přesilovka zatím Los Angeles vůbec nevychází, St. Louis podruhé vyhazuje.

38:07

38:36
    Neuvěřitelné, co nyní spálil Tarasenko, který mohl vybruslit zpoza brány, která byla zcela prázdná, jelikož Quick při předchozím zákroku vyjel příliš do boku a nestihl se vrátit! Ale Tarasenko, ani nikdo jiný, toho nevyužili!

38:59
    A další dvě střely Tarasenka, který má velmi silné střídání! Quick byl tentokrát připraven, ale byl ve velkých problémech a se štěstím pokryl oba pokusy mladého Rusa!

39:10
    Hra je přerušena, což je pro Los Angeles určitě osvobozující.

39:40
    Carter vystřelil, ale netrefil Elliottovu klec.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Po celou druhou třetinu se dalo hovořit o převaze Los Angeles, které v této dvacetiminutovce doslova přestřílelo své soupeře, ale samotný závěr přinesl obrovské šance pro St. Louis, únik Fabbriho po návratu z trestné lavice a následné střelecké pokusy Tarasenka. St. Louis se však nedokázalo postarat o navýšení náskoku a do třetí třetiny, která začne přibližně v 04:02, jdou oba týmy za stavu 1:0.

40:01

40:19
    Oba týmy si vyměnily průniky do útočných třetin, puk končí v lapačce Elliotta.

40:41
    Postavení mimo hru zastavuje útočnou snahu St. Louis.

41:03
    Doughty nahodil kotouč na Elliotta už od středové čáry a přinutil brankáře domácích k jeho podržení.

41:24
    Z vhazování před domácím gólmanem vytěžil Lewis střelu z levého křídla, kterou musel Elliott vyrážet ramenem.

41:51
    Blues se podařilo dostat puk, dle rozhodčích, do středního pásma a jeho návrat tak pískají jako postavení mimo hru.

42:17
    Upshall se na druhé straně kluziště dostal do šance, ale jeho střelu dokázal Quick vyrazit ramenem!

42:45
    Elliott opět pozastavuje hru.

43:03
    Vylučuje se na straně domácích, na trestnou lavici odchází Joel Edmundson za napadení, když na modré nedovoleně zastavil Nolana.

43:25
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hosté poměrně rychle využívají svou početní výhodu! Carter nabruslil do útočného pásma a šikovnou přihrávkou ke středu našel TYLERA TOFFOLIHO, jenž střelou po ledě trefil mezírku mezi tyčkou a betonem Elliotta! Asistence: Jeff Carter, Drew Doughty.
    43:25 Tyler TOFFOLI - 1:1

44:06
    St. Louis se chce rychle vrátit do vedení a vyvíjí velký tlak na obranu hostí. Největší šanci měl od modré Parayko, jehož tečovaná střela jen těsně minula pravou tyčku Quickovy branky.

44:31
    Hra je ve třetí třetině poměrně hodně kouskovaná. Postavení mimo hru domácích.

44:44
    Backes v přečíslení přihrál na pravé křídlo Berglundovi, jehož střelu odrazil Quick za pomoci lapačky.

45:39
    St. Louis se snaží usadit v útočném pásmu, Los Angeles se nyní spokojuje jen s vyvážením kotouče do bezpečí.

46:15
    Nolanovo nahození na Elliotta brankář St. Louis raději před blížícími se protihráči schovává v lapačce. Komerční přestávka.

46:28
    Elliott se musel vytasit s dalším zákrokem, bokem srazil puk do rohu.

46:44
    Quick drží puk a bude se vhazovat před jeho brankou.

47:15
    Pěknou přihrávkou ve středním pásmu vyzval Schwartz k útoku svého spoluhráče, ale jeho střela byla sražena mimo kluziště.

47:56
    V pravém kruhu pro vhazování se puk dostal ke Stastnemu, jehož střela zápěstím sice nadělala Quickovi menší problémy, ale ne takové, se kterými by si neporadil.

48:19
    Bude se vylučovat na straně Los Angeles, St. Louis hraje ve výhodě!

48:47
    Až nyní je hra zastavena a na trestnou lavici odchází Luke Schenn za hákování.

48:53
    Tak to je obrovská hrubice hostí! Muzzinovo vyhození končí za plexisklem bez teče a bude to téměř dvě minuty 5 na 3!

48:53
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Muzzin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

49:13
    Kings se i ve třech houževnatě brání a dvakrát se jim podařilo vyhodit.

49:27
    Nyní jsou však hráči St. Louis již rozestavěni v útoku!

49:47
    Dlouhá kombinace je zakončena nepřesnou střelou. Chybí střelba, která by ohrozila Quickovu branku.

50:16
    Shattenkirkova pumelice zpoza levého kruhu končí ve výstroji Quicka. St. Louis nyní vcelku prohospodařilo hodně času z dvojnásobné přesilovky.

Oddechový čas pro domácí.

50:16
    Zbývá něco málo přes půl minuty dvojnásobné přesilovky.

50:30
    Přenesení hry skrz obrannou trojici Kings se nevyplatilo a Tarasenkova přihrávka je sražena mimo ledovou plochu.

50:42
    Shattenkirkova pumelice šla vedle.

50:54
    Zatímco se na led vrátil Schenn, tak do samostatného úniku se dostal Jeff Carter, který sice neprostřelil Elliotta, ale Kevin Shattenkirk si soupeře nedovoleně přidržel a jde na dvě minuty na trestnou lavici!

50:55

51:08
    St. Louis se daří vyhodit kotouč do bezpečí.

51:29
    Po boji na mantinelu u modré čáry se Blues opět osvobozují.

52:06
    Dlouho se hraje v levém rohu, obrana St. Louis je na oslabení velmi dobře připravena.

52:18
    A puk letí přes všechny čáry až za branku Kings.

52:55

53:12
    St. Louis pouze vyváží puk do střední čáry a nahazuje kotouč za účelem odchodu na střídačku.

53:28
    To už je poněkolikáté, co hráči Los Angeles zaspali při rozehrávce a domácí toho málem využili! Lehtera rychlostí blesku nabruslil do útočné třetiny, sebral puk rozehrávajícímu soupeři a rozehrál rychlou kombinaci, kterou zachránil Lucic blokem proti Tarasenkovi.

53:55
    A na druhé straně před Elliottem se také nyní dějí věci! Toffoliho bekhend Elliott vyrazil jen k Muzzinovi, jehož rána zápěstím pořádně protáhla brankáře domácích!

54:06
    Co nyní spálil Clifford, proti němuž Elliott zasahoval snad bruslí! Beton do směru jeho střely určitě nedostal!

54:20
    Hra se přesunula zase před Quicka a Berglund byl blízko vstřelení gólu, ale proti byl brankář Los Angeles!

54:50
    Backes míjí svůj cíl, když před ním byl pořádný kus prázdné klece, ale v rychlosti to Backesovi nevyšlo!

55:30
    Reaves vypálil prudce na Quicka, brankář Kings se ohnal lapačkou a nakonec ramenem vyráží puk mimo!

55:49
    Carter dostal příležitost ke dvěma střelám, ale obě rány prosvištěla jen okolo Elliottovy klece!

56:30
    Elliott nakonec zastavuje tuto hodně divokou pasáž hry, kdy akce střídala akci na obou stranách kluziště. Komerční přestávka.

57:00
    Lecavalier zkusil překvapit Elliotta, ale netrefil branku.

57:39
    Lehtera posunul kotouč na Bouwmeestera na modrou čáru, ale střela tohoto beka minula svůj cíl.

58:06
    Elliott kryje kotouč ve chvíli, kdy do konce normální hrací doby zbývají méně než dvě minuty.

58:44
    Steen sice zavezl puk do útočného pásma, ale tak dlouho otálel s přihrávkou, až o útočnou třetinu přišel.

59:28
    Hrálo se dlouho jen ve středním pásmu, ani jeden tým nechce udělat chybu.

59:57
    A už ani neudělá, puk sice zkoušly oba týmy nahodit, ale nějaký zběsilý hon na něho neuspořádaly.

60:00

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:01

60:22
    St. Louis příliš překombinovalo svůj první útok a bylo vytlačeno z útočného pásma.

60:52
    Tarasenko se dokázal dostat až před Quicka, ale bekhendové zakončení dokázal brankář hostí pokrýt.

61:10
    Neskutečný zákrok Briana Elliotta, který čelil přečíslení, ale Carterovo přenesení hry na Lucice dokázal domácí brankář polapit lapačkou, když předtím předvedl efektivní provaz!

61:40
    Los Angeles pokazilo útočnou akci, Lecavalier se následně dostal do bruslařského souboje s JADENEM SCHWARTZEM, který však svému soupeři ujel a v samostatném nájezdu, ač tísněn Lecavalierem, dokázal překonat bezmocného Quicka, který šel pouze do rozkleku! Bez asistence.
    61:40 Jaden SCHWARTZ - 2:1

Jaden Schwartz toho v této sezoně ještě sice příliš nenahrál, ale svůj čuch na góly rozhodně nezapomněl a potvrdil to i dnes, kdy rozhodl prodloužení zápasu s Los Angeles Kings po úniku, do kterého se dostal po nevydařeném útoku hostí, když se puk odrazil ze skrumáže těl před Elliottem před Schwartze. Mladý křídelník se po zásluze stává druhou hvězdou zápasu!

St. Louis Blues – Los Angeles Kings 2:1 po prodl.
    Branky a nahrávky:
    12. Fabbri (Lehtera, Parayko), 62. Schwartz – 44. Toffoli (Carter, Doughty). Střely na branku: 32-35. Zblokované střely: 14-12. Bodyčeky: 30-42. Přesilové hry: 6-6. Využití: 1-1. Vhazování: 52%-48%.

Tři hvězdy zápasu:
    1. Brian Elliott (STL) – 34 zásahů z 35 střel, 97.1%
    2. Jaden Schwartz (STL) – 1 gól, 4 střely, čas na ledě 16:34
    3. Jonathan Quick (LAK) – 30 zásahů z 32 střel, 93.8%

Ode mě je to z dnešního utkání vše, díky za pozornost a přeji krásný vstup do nového dne. (04:58:10)

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 12. Fabbri (Lehtera, Parayko), 62. Schwartz – 44. Toffoli (Carter, Doughty)

St. Louis Blues: Elliott (Copley) – Shattenkirk, Bouwmeester, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo, Edmundson – Backey, Steen, Berglund – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Brouwer, Stastny, Fabbri – Reaves, Brodziak, Upshall.

Rozhodčí: Francis Charron, Dean Morton – Tony Sericolo, Vaughan Rody