Pittsburgh – Detroit 6:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Toronto – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 4:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 6:5 (2:1 po s.n.) | Florida – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Boston 2:0 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.)
Arizona – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 2:5 (kon.)
St. Louis Blues
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Los Angeles Kings
Pátek 19.02.2016, 02:10 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

50:54
    Zatímco se na led vrátil Schenn, tak do samostatného úniku se dostal Jeff Carter, který sice neprostřelil Elliotta, ale Kevin Shattenkirk si soupeře nedovoleně přidržel a jde na dvě minuty na trestnou lavici!

48:53
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Muzzin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

48:47
    Až nyní je hra zastavena a na trestnou lavici odchází Luke Schenn za hákování.

43:03
    Vylučuje se na straně domácích, na trestnou lavici odchází Joel Edmundson za napadení, když na modré nedovoleně zastavil Nolana.

36:07
    Přesilová hra pro Los Angeles. Na trestnou lavici odchází Robert Bortuzzo, za něhož si dvouminutový trest odpyká Robby Fabbri. Bortuzzo totiž navíc dostává pět minut za bitku s Cliffordem.

33:43
    Přichází další vyloučení. Přesilovou hru budou hrát hosté, když na dvě minuty za podražení odchází vychladnout Paul Stastny.

32:13
    Elliott musel předvést hodně těžký zákrok, při němž ho navíc tísnil Milan Lucic, který do Elliottových betonů navíc hodně zbytečně sekl a odnesl si za to několik ran od Backese. Oba kohouti jdou navíc na trestnou lavici.

30:40
    A je po přesilovce. Za, rovněž zbytečný, faul jde na dvě minuty na trestnou lavici Alexander Steen.

29:49
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nolan – 2 min., krosček).

27:21
    A bude se dnes poprvé vylučovat na straně domácích. Na trestnou lavici odchází Backes za napadení.

16:49
    A bude se zase vylučovat na straně Los Angeles! Andy Andreoff podrazil v souboji za brankou Kevina Shattenkirka a nabízí ke konci první třetiny další příležitost domácím.

13:19
    A znovu se vylučuje na straně hostí, tentokrát za hru vysokou holí si jde odpočinou Dwight King.

09:42
    Do velké šance se dostal Upshall, který však před zakončením byl podražen brankářem Quickem, jenž dostává dvě minuty. Na trestnou lavici odchází Jordan Nolan odpykat trest za svého brankáře.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 12. Fabbri (Lehtera, Parayko), 62. Schwartz – 44. Toffoli (Carter, Doughty)

St. Louis Blues: Elliott (Copley) – Shattenkirk, Bouwmeester, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo, Edmundson – Backey, Steen, Berglund – Tarasenko, Lehtera, Schwartz – Brouwer, Stastny, Fabbri – Reaves, Brodziak, Upshall.
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Martinez, Muzzin, Schenn, McBain – Brown, Kopitar, Lucic – Toffoli, Carter, King – Lewis, Lecavalier, Pearson – Nolan, Andreoff, Clifford.

Rozhodčí: Francis Charron, Dean Morton – Tony Sericolo, Vaughan Rody