CSKA Moskva – HC Slovan 3:2 (po pr.) | Jaroslavl – Petrohrad 2:3 (kon.) | Soči – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Jokerit – N.Novgorod 4:3 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0) Stav série: 2:0
HC Slovan Bratislava
Úterý 23.02.2016, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • Play-off KHL

Hráči Slovanu jsou jistě velmi smutní, ale s poraženeckou náladou rozhodně z Moskvy odjíždět nemusejí. Pokud totiž zopakují podobný výkon, jako dnes, i v domácích zápasech, bez šance rozhodně nejsou. Já se s Vámi pro dnešek loučím. Napočtenou! (17:59:41)

Česká stopa:

Tomáš Kundrátek (SBA) 0+0
    Václav Nedorost (SBA) 1+0
    Lukáš Kašpar (SBA) 0+1

Prodloužení nabralo poměrně rychlý konec. V čase 62:31 rozhodl Antti Pihlström a CSKA tak pocestuje do Bratislavy s vedením 2:0 na zápasy. Pro Slovan je to krutá porážka. Hosté totiž vedli po dvou třetinách 0:2, ovšem nadějný náskok neudrželi a nakonec v prodloužení padli.

Střely na branku v prodloužení – 3:1, celkem – 33:31.

62:31 Antti PIHLSTRÖM - 3:2

62:31
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Po pravé straně pláchl obraně Slovanu Sergej Andronov. Jeho bekhendové zakončení prošlo Brustovi mezi betony a zastavilo se před brankovištěm. U volného kotouče byl jako první ANTTI PIHLSTRÖM, který ho dorazil do prázdné svatyně Belasích. CSKA tak vítězí i ve druhém utkání série. Asistence: Sergej Andronov.

62:08
    Dalekonosná střela Surového skončila vedle tyčky.

60:43
    Blažjevskij zkusil překvapit Brusta téměř z rohu kluziště a málem se mu to povedlo. Hostující brankář s problémy vyráží.

60:01

Připomeňme si, že v play-off KHL se prodlužuje do rozhodnutí. Každá část prodloužení trvá 20 minut.
    Tohle je střelec vyrovnávacího gólu. Utkání poslal do prodloužení Stephane Da Costa.

Prodloužení začne přibližně v 17:44.

Ve třetí třetině nedokázali hosté udržet nadějné dvoubrankové vedení a tak se bude prodlužovat. CSKA vrátil do hry Kirill Petrov, jenž po objetí branky šťastně propasíroval kotouč za brankovou čáru. Vyrovnání přišlo v čase 51:53, kdy po obrovském závaru doklepl puk do sítě Stephane Da Costa.

Střely na branku ve 3. třetině – 10:10, celkem – 30:30.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Ještě chyba Sersena, po které se řítil na Brusta jeden z domácích hráčů. Višňovský ho stačil vytlačit z ideální pozice a o zbytek se postaral Brust.

59:46
    Posledních 15 sekund, bojuje se v rohu za brankou Slovanu.

58:54
    Belasí jsou kompletní, vypadá to na prodloužení!

58:52
    Rozhodčí nařídili buly ve středním pásmu, kotouč zřejmě tečoval domácí hráč.

58:52
    Puk skončil v hledišti. Byl tečovaný, takže se vylučovat nebude.

58:30
    Zajcevovi puk utekl do středního pásma!

57:36
    Hosté odolali prvnímu náporu a vyhodili.
    Jak daleko se může Jokerit v play-off dostat?

Jokerit Helsinky se dostal i v tomto ročníku do play-off KHL! Finský celek narazí na Novgorod, a do tohoto souboje půjde i se zkušeným brankářem Henrikem Karlssonem. Jak daleko se Jokerit dokáže probojovat? :-)

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 21. únor 2016

56:50
    Panin i Skalický dostávají pětiminutové tresty za bitku. Hostující hráč navíc obdržel trest za hrubost a domácí tak budou hrát dvouminutovou přesilovku. To je pro ně velká šance rozhodnout!

56:50
    Oba hokejisté jsou vykázáni rovnou do šaten! Panin má na obličeji dokonce krvavé šrámy. Uvidíme, jak rozhodčí přesně rozdělí tresty. Ano, tohle je play-off!

56:50
    Nyní se nám to pere! Panin vystartoval na Skalického!

56:28
    Platt se vymanil z obležení Surového a připravil tutovku Kirillu Petrovovi. Ten však špatně trefil kotouč a Brust si mohl oddechnout!

56:10
    Hosté se vymanili a puk je u branky CSKA.

55:40
    Dělovka Da Costy skončila na zadním mantinelu, domácí si vytvořili tlak.

54:52
    Nahození Barkera vypadlo Sorokinovi z lapačky, ovšem hráči v bílomodrém před brankovištěm scházeli.

54:24
    Od mantinelu pálil Nagy, Sorokin puk vyrazil za svou branku.

54:01
    Poskakující kotouč musel krotit Sorokin. Slovan získal buly v útočném pásmu.

53:44
    Dopředu se vydal Šťastný, daleko ho obrana soupeře nepustila. Protiútok domácích pak skončil ofsajdem.

53:03
    Hodně nepříjemná střela Višňovského, Sorokin ale nakonec svou klec uhájil. Hosté reklamují faul na Jegliče, hraje se však dál.

52:12
    Slovan čeká ještě velmi složitých osm minut. Armějci jsou teď na koni.

51:26
    Miloš Říha si ještě vyžádal kontrolu videozáznamu, ale gól platí!
    51:23 Stephane Da Costa - 2:2

51:23
    Tohle byl neskutečný tlak CSKA, který musel skončit gólem! Radulov procpal puk do brankoviště, čímž rozpoutal obrovský závar. Tělegin ještě trefil položený beton Brusta, ovšem STEPHANE DA COSTA už uklidil kotouč do odkryté poloviny klece. Je vyrovnáno. Asistence: Ivan Tělegin a Alexander Radulov.

50:48
    Na druhé straně měl příležitost Petrov, jeho projektil minul branku.

50:29
    Tak teď byl Slovan blízko! Andrej Štastný se na levém kruhu opřel do kotouče a ten končí na břevně!

49:51
    Jan Muršak neprojel až do útočného pásma, u puku Slovan.

49:17
    Zakázané uvolnění Slovanu. Miloš Říha o něčem diskutuje s rozhodčími a dává tak svým hráčům čas na oddech.

48:38
    Kiselevičovo nahození propadlo k Da Costovi, jenž zakončoval z otočky. Brust stačil vytrčit pravý beton!

48:03
    Petrov připravil šanci pro Ljubimova, ten netrefil branku.

47:55
    Domácí okupují své útočné pásmo, hráči Slovanu to budou mít ještě hodně těžké.

47:20
    Bartovičovu střelu z levé strany zachytil Sorokin do lapačky a hned rozehrál.

46:46
    Sersen nahodil ze středního pásma puk na Sorokina, ten ho odráží na své spoluhráče.

46:38
    Také nahození Denisova se odrazilo mimo hřiště, další přerušení hry.

46:23
    Prudké nahození Radulova tečoval před brankou Svetlakov. Puk končí v ochranné síti.

45:03
    Diváci v hale ožili, nyní ženou CSKA za vyrovnáním.
    44:08 Kirill PETROV - 1:2

44:08
    Domácí se vracejí do hry dosti šťastným gólem! Po buly si vzal puk KIRILL PETROV, jenž s ním objel branku a poslal ho do brankoviště, kde černá pryž podjela bod betonem Brusta až za brankovou čáru. Důležitou práci odvedl také Geoff Platt, jenž brankáře Slovanu při zákroku obtěžoval – 1:2. Bez asistence.

43:50
    Domácím byl odpískán icing. Slovan tak získal buly v útočné třetině.

43:10
    Dobrou práci odvedl Kašpar, jenž objel domácí branku a pokusil se najít Nedorosta. Ten už na puk nedosáhl.

42:57
    Hosté vyhodili na icing, hra se vrací do jejich obranného pásma.

42:28
    Rána jednoho z domácích hráčů přerazila hokejku obránce Višňovského. Rozhodčí teď loví puk v ochranné síti.

41:35
    Domácí agresivně forčekují a snaží se dostat soupeře pod tlak. CSKA už samozřejmě nemá na co čekat.

40:33
    Tělegin se prezentoval prudkou, ale také nepřesnou střelou. Puk jen zaduněl o mantinel.

40:11
    Kundrátek poslal rozehrávku přímo na Brusta. Ten byl však pozorný a zapojil se do hostující kombinace.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 16:47.

Belasí hrají na CSKA výborný zápas a po druhé třetině vedou už 0:2. První polovina periody patřila jednoznačně hostům, kteří neproměnili několik velkých šancí. Armějci poté přidali, soupeři zatápěli zejména v přesilovkách, ovšem vynikající brankář Barry Brust Slovan drží nad vodou. 27 sekund před druhou přestávkou navíc Surový vyhrál buly na Tomáše Starostu a ten propálil Sorokina podruhé.

Střely na branku ve 2. třetině – 11:9, celkem – 20:20.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00
    39:33 Tomáš STAROSTA - 0:2

39:33
    Slovan právě vstřelil branku!
    V sektoru fanoušků Slovanu je zase veseleji! Tomáš Surový vyhrál buly na TOMÁŠE STAROSTU, který se z první trefil k bližší tyčce Sorokinovy branky a hosté vedou o dva góly. Klasická branka do šatny – 0:2. Asistence: Tomáš Surový.

39:31
    Oboustranné vyloučení, na straně hosté potrestán Rok Tičar, za CSKA jde na trestnou Michail Naumenkov.

39:02
    Je tu už poslední minuta druhé třetiny.

38:54
    Dobrou šanci měl Da Costa, naštěstí pro hosty z pravého kruhu netrefil branku.

38:39
    Viedenský neměl v útočném pásmu dostatečnou podporu a o puk nakonec přišel.

38:18
    Brust přidržel v lapačce dalekonosnou střelu Žarkova.

38:02
    Viedenský byl v útočném pásmu moc brzo, postavení mimo hru.

37:21

37:17
    Po střele Radulova se puk od zadního mantinelu odrazil zpět do brankoviště, kde ho stačil přikrýt Brust. Ten dnes hosty drží.

36:58
    Hosté opět vyhazují a mohou vystřídat.

36:28
    Brust vyrazil ránu Zajceva a Mihálik následně vyhodil.

36:11
    Na Plattův prudký pas před brankou nedosáhl Zajcev.

35:51
    Radulov – Platt a... Barry Brust. Brankář Slovanu je dnes stoprocentní a všechny kotouče končí u něho.

35:20
    Tomášovi Kundrátkovi se puk postavil na hranu a hostující bek ho poslal do hlediště. Jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.
    Lokomotiv Jaroslavl patřila v základní části k nejlepším týmům soutěže. Velkou zásluhu na tom má také brankář Igor Murygin, který předváděl skvělé výkony! Hned v úvodním kole play-off se Jaroslavl utkání se silným Petrohradem.

35:04
    Lušňák zabojoval za brankou CSKA a ještě se pokusil najít Nedorosta. Ten byl ale obsazen domácí obranou.

34:28
    Další zajímavá akce CSKA. Mamin přenechal kotouč Pihlströmovi, jenž ho okamžitě nahodil na branku, kam si už najížděl právě Mamin. Brust však puk přikryl lapačkou. Reklamní přestávka.

33:29
    Sersen vyhodil tak, že z toho není icing. Každopádně Slovan je teď velmi pasivní.

32:45
    Hosty teď alespoň na chvíli osvobodila dvojice Tičar – Štastný.

31:50
    Petrov předkládal puk před branku Pihlströmovi. Brust sáhl do přihrávky holí a srazil ji mimo svou branku.

31:02
    Hosté v plném počtu. Oslabení tak přestáli.

30:55
    Radulov připravil další příležitost Plattovi, ten z pravého kruhu vypálil do Brusta.

30:39
    Sersen poslal kotouč až za branku Sorokina. Tohle hosté potřebovali.

30:15
    Muršak pálil z pravé strany a kotouč se odrazil do ochranné sítě po odrazu od břevna! Hosté prožívají těžké chvíle.

29:47
    Z ostrého úhlu střílel Tělegin, Brust vyráží.

29:36
    Da Costa se dostal s pukem až před Brusta. Zkusil vypálit mezi nohy, ovšem Brust betony zaklapl včas.

29:25
    Přihrávku Radulova zblokoval Barker. Domácí ale zůstávají v útočném pásmu.

29:02
    Ivan Švarný si přidržel Petrova a je vyloučen. Přesilová hra pro moskevský tým.

28:40
    Domácí přidávají pod kotel a motají soupeře v jeho obranném pásmu.

27:51
    Další příležitost pro Geoffa Platta, na kterého protlačil puk Ljubimov. Brust hosty podržel výborným zákrokem.

27:18
    Z nebezpečné pozice dorážel Platt, naštěstí pro hosty netrefil klec.

27:13
    Mihálik nyní zahrál na zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Brusta.

26:30
    Slovan je teď lepším týmem, domácí budou muset hodně přidat, pokud nechtějí dopustit překvapení.

25:58
    Ilja Sorokin drží CSKA! Šikula Lukáš Kašpar našel nádhernou přihrávkou napříč pásmem Tomáše Kundrátka. Sorokin se bleskově přesunul a českého obránce vychytal!

25:15
    Belasí hrají s favoritem naprosto vyrovnanou partii, hráči CSKA jsou možná i zaskočeni.

24:11
    Tohle byla obrovská šance Slovanu! Tičar řešil přečíslení 2 na 1 střelou, kterou Sorokin vyrazil. Volný puk však dojel z druhé vlny Žiga Jeglič, jenž se ho snažil zasunout za záda mladého gólmana Armějců, ovšem Sorokin domácí zachránil!

23:36
    Blažjevskij mezi kruhy nedosáhl na Radulovovu nahrávku a domácí musejí vyklidit útočné pásmo.

22:58
    Puk končí na střídačce CSKA. Hra musí být přerušena.

22:55
    Rozhodčí ještě řeší nějakou rýhu v ledu. Hráči Slovanu, kteří musejí zůstat na hrací ploše, tak mohou trochu vydechnout.

22:55
    Zakázané uvolnění Slovanu.

22:03
    Skryté nahození Miklíka Sorokin vyrazil. Dojíždějící Surový se už ke kotouči nedostal.

21:39
    Šťastný vystihl špatnou rozehrávku Kutuzova a nahrál doprava Surovému, který puk z úhlu nastřelil na Sorokina. Brankář CSKA kotouč vyrazil. Slovan začal třetinu velmi energicky.

20:49
    Teď už ano. Tičarovo nahození mu ale moc práce nenadělalo.

20:42
    Starosta rozjel dobrým pasem Jegliče. Ten si ale rovnal puk na střelu moc dlouho a Sorokin tak nemusel zasahovat.

20:01

Další třetina začne přibližně v 15:54.

Po první třetině to vypadá pro Slovan nadějně! Slovenský tým totiž vede na ledě nejlepšího týmu základní části 0:1. Hosté v úvodu Bratislavští přestáli obrovský tlak Rudoarmějců a ve 14. minutě v přesilovce udeřili, když Barkerovo nahození dorazil za Sorokinova záda Václav Nedorost. Inkasovaný gól pak nápor domácích utlumil a zbytek periody už Belasí odehráli velmi dobře takticky.

Střely na branku v 1. třetině – 9:11.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00
    Slovan Bratislava narazí hned v úvodním kole vyřazovací části na nejsilnějšího možného protivníka - CSKA! Věříte slovenskému celku?

Best seat in the arena?

Fotka zveřejněná uživatelem HC SLOVAN Bratislava (@hcslovan),

19:52
    Tičar s pukem v útočné třetině, zdá se, že Slovan do přestávky vedení udrží.

18:57
    Mezi kruhy se dostal ke kotouči Ľubomír Višňovský. Jeho střela však trefila obránce, od kterého se puk odrazil do rohu. Bek Slovanu ví, že tohle mohl zakončit lépe.

18:32
    Stoljarov se tlačil před branku Slovanu, ale Brust včas přikryl puk.

18:12
    Surového spíše propagační pokus zachytil Sorokin, který hned rozehrál.

17:29
    Z nepříjemné střely Panina Brust vůbec nic neviděl a tak netušil, kam se kotouč odrazil. Pro hosty to dobře dopadlo!

16:57
    Hosté v dalším postavení mimo hru.

16:28
    Inkasovaný gól nápor armádního klubu rozhodně přibrzdil. Hosté soupeře nepouštějí na dostřel Brusta.

15:24
    V postavení mimo hru také hráči CSKA. Vhazování ve středním pásmu.

15:15
    Šťastný se ocitl v útočném pásmu dříve než kotouč. Ofsajd Slovanu.

14:52
    Kotouč se dotkl střídačky Slovanu, hra přerušena.
    13:20 Václav NEDOROST - 0:1

13:20
    Vše bylo v pořádku! Důrazný VÁCLAV NEDOROST tak dorážkou do odkryté branky otevírá skóre. Asistence: Lukáš Kašpar a Cam Barker.

13:20
    Hosté vstřelili gól! Po nahození Barkera se kotouč odrazil na hůl Václava Nedorosta, který ho doklepl do odkryté klece. Sudí si ale ještě jeli celou situaci prohlédnout na video!

13:05
    Lukáš Kašpar jel na Sorokina z levé strany, domácí brankář situaci výborně ustál!

12:21
    Domácí jsou ve čtyřech.

12:11
    V závěru přesilovky 5 na 3 to opět zkoušel Višňovský. Jeho tečovaný pokus skončil vedle.

11:47
    Od modré čáry pálil Višňovský, Sorokin tentokrát přimáčkl kotouč na své tělo.

11:35
    Střelu Nagyho od modré Sorokin vyrazil a hosté měli možnost dorážet. Sudí se však upískl a hned se Belasím omlouvá.

11:20
    Panin odpálil puk z vlastního obranného pásma až do ochranné sítě za brankou Slovanu a je vyloučen za zdržování hry. Minutová přesilovka Slovanu 5 na 3!

11:09
    Nyní přišla střela Kundrátka z pravé strany útočného pásma. Sorokin má puk ve výstroji.

11:00
    Hosté drží puk v rohu, hráči CSKA je dobře vytlačují.

10:20
    Hosté konečně zahrozili. Nepříjemné nahození od modré vyrazil Sorokin před sebe a dojíždějícího Šťastného musel zahákovat Andrej Svetlakov, jenž tak odchází na trestnou lavici.

09:38
    Opět Da Costa, který od mantinelu napálil puk směrem na Brusta. Ten si pro něj sáhl lapačkou.

09:16
    Da Costa hledal od zadního mantinelu Petrova. Toho uhlídal Viedenský.

08:40
    Armějci hrají s velkým úsilím, Belasí se pouze brání.

08:02
    Andronovova střela z vrcholu kruhu donutila k zákroku Brusta, jenž puk odrazil do rohu.

07:42
    Domácí brankář Sorokin ještě nemá na kontě jediný zákrok. To Barry Brust už zasahoval čtyřikrát.

07:36
    Rozehrávka Miklíka byla hodně riskantní. Pro hosty to nakonec dobře dopadlo, Radulov se k zakončení nedostal.

06:58
    Dopředu se vydal Rok Tičar. Slovinský útočník však nedokázal obejít Kutuzova.

06:43

06:23
    Domácí se nyní vyhodili z útočného pásma přihrávkou, která zamířila přesně mezi oba beky, kteří byli připraveni na modré.

05:55
    Naumenkov je zpět ve hře, což je pro domácí rozhodně dobrá zpráva.

05:03
    Domácí pokračují v tlaku, hosté nyní alespoň vyhodili puk do středního pásma.

04:29
    Tohle byl velký nápor CSKA. Po střele Pihlströma už Brust přerušil hru.

04:18
    Obrovský závar před brankou Slovanu. Puk nedostal zblízka za Brusta ani Petrov!

03:46
    Obránce Kutuzov dostal přihrávku na osu hřiště, ale vystřelit nedokázal. Kotouč mu totiž vypíchl zkušený Višňovský.

03:16
    Pokus Andronova byl sražen až do ochranné sítě, buly před Brustem.

02:19
    Naumenkov vlétl kolenem do otevřených dvířek na střídačce. To muselo hodně bolet a domácí bek je také ošetřován!

02:07
    Oba týmy jsou v plném počtu.

01:38
    Ve hře 4 na 4 se hraje vyrovnaný hokej, ani jedno z mužstev si nevytvořilo šanci.

00:44
    Ránu Andronova srazil do ochranné sítě jeden z bránících hráčů.

00:06
    Hned po buly se dostali do potyčky Alexander Radulov a Václav Nedorost a oba hráči míří na trestnou lavici.

00:01

Hymny jsou za námi. Nyní už se vše chystá k úvodnímu buly. V hledišti je i početná a hlučná skupina fanoušků Slovanu.

Zazní národní hymny obou zemí, tedy Slovenska a Ruska.

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Zajcev (A), Kiselevič, Denisov (C), Naumenkov, Kutuzov, Blažjevskij, Panin – Platt, Radulov (A), Svetlakov – Muršak, Ljubimov, Tělegin – Petrov, Da Costa, Pihlström – Mamin, Andronov, Žarkov – Stoljarov.

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Barker, Kundrátek, Višňovský, Starosta, Sersen (A), Mihálik, Švarný, Šiška – Viedenský, Nedorost, Kašpar – Jeglič, Tičar, Šťastný – Surový (C), Miklík, Bartovič – Skalický, Lušňák, Nagy (A).

Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Kučava, Novikov.
    Takto vypadají hotelové pokoje, na kterých hráči Slovanu přespávají během pobytu v Moskvě.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

První utkání:

CSKA Moskva – Slovan Bratislava 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
    Slovenský celek držel s favorizovaným celkem krok do poloviny utkání. Od té doby začali mít navrch hokejisté CSKA, kteří dvěma góly ve druhé polovině druhé třetiny prakticky rozhodli o své výhře. Ve třetí třetině Rudoarmějci kontrolovali hru a soupeře nepustili do vážnější šance. Zároveň ve třetí části bylo k vidění několik potyček, z čehož můžeme usuzovat, že tato série ještě může být hodně vyostřená.

Branky a nahrávky: 32. Petrov (Stoljarov), 35. Platt (Da Costa, Radulov)
    Hokejisté Slovanu v pondělí potrénovali, aby se co nejlépe nachystali na druhý zápas série.

Medzi zápasmi playoff

Zveřejnil(a) HC SLOVAN Bratislava dne 22. únor 2016

CSKA Moskva:
    CSKA letos hraje vynikající hokej. V základní části nasbírali Armějci 127 bodů a stali se nejlepší mužstvem celé ligy. Nevadilo ani, že závěr dlouhodobé části už viditelně vypouštěli a šetřili se na play-off, vždyť v posledních třech zápasech neuhráli ani bod. Hokejisté CSKA byli v posledních letech vždy silní v ofenzivě, ale kouč Dmitrij Kvartalnov dokázal zapracovat také na bránění. Výsledkem toho je nejlepší defenziva v KHL, která propustila jen 87 gólů.

Velkou zásluhu na počtu obdržených branek má brankář Ilja Sorokin, jenž má fantastická čísla včetně neskutečného průměru 1,06 obdržených gólů na zápas. Hluboko pod dvě inkasované branky se vejdou i další dva gólmani – Viktor Fasth a Stanislav Galimov. V útoku pak hraje tradičně prim hvězdný forvard Alexander Radulov – 65b (23+42).

HC Slovan Bratislava:
    Slovenský celek postoupil do play-off KHL podruhé v historii, což je v Bratislavě bráno jako velký úspěch. V 60 zápasech základní části Belasí nasbírali 89 bodů a v tabulce Západní konference obsadili osmé místo. Tento výsledek jim přiřkl vůbec nejtěžšího možného soupeře – nejlepší tým celé KHL, CSKA Moskva.

Největší hvězdou Slovanu je obránce Ľubomír Višňovský. 39letý hráč s 883 starty v NHL už nedostal v nejlepší soutěži světa smlouvu a tak se na závěr tohoto ročníku vrátil do svého mateřského oddílu. Za ten stačil v základní části odehrát 9 zápasů s bilancí 10 bodů (2+8). Višňovský samozřejmě nastoupil i do prvního duelu play-off proti CSKA. Mezi další opory celku, jenž koučuje český trenér Miloš Říha, patří brankář Barry Brust, zadák Cam Barker nebo útočník Lukáš Kašpar, jenž byl nejproduktivnějším hráčem mužstva po základní části – 47b (16+31).

Vítám tu všechny hokejové fanoušky! Play-off KHL se rozjíždí na plné obrátky a já Vám přiblížím druhé utkání čtvrtfinálové série Západní konference mezi nejlepším týmem základní části CSKA Moskva a Slovanem Bratislava. V prvním zápase potvrdil armádní klub roli favorita, když Belasé zdolal 2:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 45. Petrov, 52. Da Costa (Tělegin, Radulov), 63. Pihlström (Andronov) – 14. Nedorost (Kašpar, Barker), 40. Starosta (Surový)

Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Kučava, Novikov