New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.) | Toronto – Nashville 2:3 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – Arizona 2:1 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 1:4 (kon.)
Winnipeg – Dallas 3:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:4 (kon.) | Los Angeles – Calgary 2:1 (kon.)

Islanders právě vstřelili branku!
    O osudu utkání je rozhodnuto! FRANS NIELSEN dokázal z vlastního pásma trefit opuštěnou branku. Bez asistence.
    42:42 John TAVARES - 1:3

42:42
    Islanders nabídnutou přesilovou hru využívají a znovu svému soupeři odskakují na rozdíl dvou gólů. Střela z levé strany propadla za Dubnyka a tu do branky dorazil JOHN TAVARES. Asistence: Anders Lee, Kyle Okposo.
    39:34 Chris PORTER - 1:2

39:34
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Minnesota se v poslední minutě druhé třetiny doopravdy dočkala kontaktního gólu. CHRIS PORTER byl ve správný čas na správném místě a pohodlně uklidil kotouč z předbrankového prostoru do sítě. Asistence: Mikael Granlund, Marco Scandella.
    12:15 Frans NIELSEN - 0:2

12:15
    Ostrované se radují ze druhé vstřelené branky. FRANS NIELSEN dostal pas na levý kruh, který přesně nasměroval k pravé tyčce. Dubnyk nedokázal zasáhnout. Asistence: John Tavares, Anders Lee.
    01:36 Matt MARTIN - 0:1

01:36
    Islanders se na ledě Minnesoty dostávají brzo do vedení. MATT MARTIN se po chybě hostující obrany dostal k jednoduché dorážce a prostřelil Dubnyka. Asistence: Steve Bernier, Casey Cizikas.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 40. Porter (Granlund, Scandella) – 2. Martin (Bernier, Cizikas), 13. Nielsen (Tavares, Lee), 43. Tavares (Lee, Okposo), 58. Nielsen

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Dumba, Scandella, Folin, Reilly – Coyle, Koivu, Parise – Vanek, Granlund, Porter – Pominville, Haula, Niederreiter – Fontaine, Stoll, Carter
    New York Islanders: Halák (Greiss) – Boychuk, Leddy, Strait, Hamonic, Židlický, Hickey – Strome, Tavares, Bailey – Okposo, Nielsen, Kuljomin – Clutterbuck, Nelson, Lee – Bernier, Cizikas, Martin

Rozhodčí: Dwyer, Charron – Cameron, McElman

Diváci: 19 085