Zlín – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Příbram – Bohemians 1905 | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Teplice – Liberec | 0:3 (kon.) | | | Jablonec – Brno | 3:0 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 0:1 (kon.) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (kon.) | | | Stoke – Aston Villa | 2:1 (kon.) | | | Watford – Bournemouth | 0:0 (kon.) |
Southampton – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Leicester – Norwich | 1:0 (kon.) | | | West Brom – Crystal Palace | 3:2 (kon.) |
Real Madrid – Atlético | 0:1 (kon.) | | | Getafe – Celta Vigo | 0:1 (kon.) | | | Gijón – Espanyol | 2:4 (kon.) |
Real Betis – Rayo Vallecano | 2:2 (kon.) | | | Real Sociedad – Malaga | 1:1 (kon.) |
Wolfsburg – Bayern | 0:2 (kon.) | | | Hamburg – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | Stuttgart – Hannover | 1:2 (kon.) |
W. Brémy – Darmstadt | 2:2 (kon.) |
Empoli – AS Řím | 1:3 (kon.) | | | AC Milán – Turín | 1:0 (kon.) |
Montpellier – Lille | 3:0 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 2:2 (kon.) | | | Troyes – Lorient | 0:1 (kon.) |
Remeš – Bordeaux | 4:1 (kon.) | | | Toulouse – Rennes | 1:2 (kon.) |
Trenčín – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 0:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 1:0 (kon.) |
Zlaté Moravce – Ružomberok | 0:2 (kon.) |
Plzeň – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Teplice | 6:1 (kon.) |
Příbram – Liberec | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Brno | 2:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jablonec | 4:1 (kon.) |
Pardubice – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Ostrava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slovácko | 0:1 (kon.) |
Twente – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Zwolle | 1:0 (kon.) | | | Eindhoven – Den Haag | 2:0 (kon.) |
Arnhem – Willem II | 0:1 (kon.) |
Leuven – Oostende | 4:1 (kon.) | | | Mechelen – Kortrijk | 0:2 (kon.) | | | Westerlo – Mouscron | 2:2 (kon.) |
Sint-Truiden – Waregem | 1:2 (kon.) |
Boavista – Rio Ave | 1:2 (kon.) | | | Arouca – Braga | 0:0 (kon.) | | | Estoril – Setúbal | 3:0 (kon.) |
Ried – Sturm Graz | 0:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira | 1:2 (kon.) | | | Mattersburg – Wolfsberger | 1:1 (kon.) |
Górnik Ł. – Korona | 3:2 (kon.) | | | Gdańsk – Piast Gliwice | 3:1 (kon.) | | | Wisla Krakov – Podbeskidzie | 1:2 (kon.) |
Pardubice – Kolín | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Vítkovice | 4:3 (kon.) | | | Olomouc B – Třinec | 3:2 (kon.) |
Frýdek-Místek – Prostějov | 5:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Vlašim | 1:2 (kon.) | | | Poprad – FC Košice | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Převýšov | 3:1 (kon.) |
konec
EA Guingamp
2:2
(1:1)
Angers SCO
82
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Grégory Bourillon.
|
|
75
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Arnold Bouka Moutou.
|
|
71
|
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Marcus Regis Coco.
|
|
35
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Mohamed Yattara.
|
Branky:
39. Privat (Blas), 66. Giresse (pen.) – 30. Capelle, 78. Ketkeophomphone (pen.)
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 38. Sankharé (GUG), 68. Giresse (GUG) – 37. Saïss (AGR), 87. Ketkeophomphone (AGR) 42. Angoula (AGR)
Neproměněná penalta:
EA Guingamp:
Lössl – Martins Pereira, Angoua, Kerbrat, Jacobsen – Salibur, Blas (71. Regis Coco), Sankharé, Giresse (C) – Briand, Privat.
Náhradníci: Guivarch – Baca, Cardy, Regis Coco, Dos Santos, Erdinç, Lemaître.
Trenér:
Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Saïss, Mangani (75. Bouka Moutou), Sunu (82. Bourillon) – Ketkeophomphone, Capelle (35. Yattara).
Náhradníci: Petrić – Angoula, Bouka Moutou, Bourillon, Karanovic, Diers, Yattara.
Trenér:
Náhradníci: Guivarch – Baca, Cardy, Regis Coco, Dos Santos, Erdinç, Lemaître.
Trenér:
Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Saïss, Mangani (75. Bouka Moutou), Sunu (82. Bourillon) – Ketkeophomphone, Capelle (35. Yattara).
Náhradníci: Petrić – Angoula, Bouka Moutou, Bourillon, Karanovic, Diers, Yattara.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Martin Doležal