Zlín – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Příbram – Bohemians 1905 | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Teplice – Liberec | 0:3 (kon.) | | | Jablonec – Brno | 3:0 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 0:1 (kon.) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (kon.) | | | Stoke – Aston Villa | 2:1 (kon.) | | | Watford – Bournemouth | 0:0 (kon.) |
Southampton – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Leicester – Norwich | 1:0 (kon.) | | | West Brom – Crystal Palace | 3:2 (kon.) |
Real Madrid – Atlético | 0:1 (kon.) | | | Getafe – Celta Vigo | 0:1 (kon.) | | | Gijón – Espanyol | 2:4 (kon.) |
Real Betis – Rayo Vallecano | 2:2 (kon.) | | | Real Sociedad – Malaga | 1:1 (kon.) |
Wolfsburg – Bayern | 0:2 (kon.) | | | Hamburg – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | Stuttgart – Hannover | 1:2 (kon.) |
W. Brémy – Darmstadt | 2:2 (kon.) |
Empoli – AS Řím | 1:3 (kon.) | | | AC Milán – Turín | 1:0 (kon.) |
Montpellier – Lille | 3:0 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 2:2 (kon.) | | | Troyes – Lorient | 0:1 (kon.) |
Remeš – Bordeaux | 4:1 (kon.) | | | Toulouse – Rennes | 1:2 (kon.) |
Trenčín – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 0:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 1:0 (kon.) |
Zlaté Moravce – Ružomberok | 0:2 (kon.) |
Plzeň – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 2:2 (kon.) | | | Zlín – Teplice | 6:1 (kon.) |
Příbram – Liberec | 1:0 (kon.) | | | Olomouc – Brno | 2:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jablonec | 4:1 (kon.) |
Pardubice – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Ostrava – Hr. Králové | 2:1 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slovácko | 0:1 (kon.) |
Twente – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Zwolle | 1:0 (kon.) | | | Eindhoven – Den Haag | 2:0 (kon.) |
Arnhem – Willem II | 0:1 (kon.) |
Leuven – Oostende | 4:1 (kon.) | | | Mechelen – Kortrijk | 0:2 (kon.) | | | Westerlo – Mouscron | 2:2 (kon.) |
Sint-Truiden – Waregem | 1:2 (kon.) |
Boavista – Rio Ave | 1:2 (kon.) | | | Arouca – Braga | 0:0 (kon.) | | | Estoril – Setúbal | 3:0 (kon.) |
Ried – Sturm Graz | 0:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira | 1:2 (kon.) | | | Mattersburg – Wolfsberger | 1:1 (kon.) |
Górnik Ł. – Korona | 3:2 (kon.) | | | Gdańsk – Piast Gliwice | 3:1 (kon.) | | | Wisla Krakov – Podbeskidzie | 1:2 (kon.) |
Pardubice – Kolín | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Vítkovice | 4:3 (kon.) | | | Olomouc B – Třinec | 3:2 (kon.) |
Frýdek-Místek – Prostějov | 5:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Vlašim | 1:2 (kon.) | | | Poprad – FC Košice | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Převýšov | 3:1 (kon.) |
konec
ESTAC Troyes
0:1
(0:1)
FC Lorient
80
|
Poslední změnu udělali i domácí Babacara Gueyeho nahradil Brayan Perea.
|
|
80
|
Hosté naposledy vystřídali, Benjamin Jeannot je už na lavičce, poslední minuty si zahraje Vincent Le Goff.
|
|
73
|
Střídají i hosté, za potlesku fanoušků končí Jimmy Cabot, čerstvé síly přinesl na trávník Rémi Mulumba.
|
|
71
|
Domácí vystřídali, skončil Chaouki Ben Saada, místo něj jde hrát Yoann Court.
|
|
66
|
Hosté střídají, dolů zamířil Maxime Barthelme, zahraje si Romain Philippoteaux.
|
|
57
|
Domácí vystřídali, dohrál Karim Azamoum, na trávníku se objevil Corentin Jean.
|
Branky:
3. Waris (Cabot)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:10. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 6:8.
Rozhodčí: Saïd Ennjimi – Cyril Saint-Cricq Lompre, Ludovic Leducq
Diváci:
Karty: 50. Ngongca (TRY), 90+3. Court (TRY) – 70. Philippoteaux (LOR) 90. Camus (TRY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:10. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 6:8.
ESTAC Troyes:
Dreyer – Karaboué, Ngongca, Veškovac, Dabo – Azamoum (57. Jean), Darbion (C), Pi, Camus – Ben Saada (71. Court) – Gueye (80. Perea).
Náhradníci: Grandel – Court, Xavier, Othom, Confais, Perea, Jean.
Trenér:
FC Lorient: Lecomte (C) – Abdou Paye, Z. Touré, Rose, Guerreiro – Cabot (73. Mulumba), Bellugou, Mesloub, Barthelme (66. Philippoteaux) – Waris, Jeannot (80. Le Goff).
Náhradníci: Chaigneau – Le Goff, Gakpa, A. Traoré, Philippoteaux, Mulumba.
Trenér:
Náhradníci: Grandel – Court, Xavier, Othom, Confais, Perea, Jean.
Trenér:
FC Lorient: Lecomte (C) – Abdou Paye, Z. Touré, Rose, Guerreiro – Cabot (73. Mulumba), Bellugou, Mesloub, Barthelme (66. Philippoteaux) – Waris, Jeannot (80. Le Goff).
Náhradníci: Chaigneau – Le Goff, Gakpa, A. Traoré, Philippoteaux, Mulumba.
Trenér:
Rozhodčí: Saïd Ennjimi – Cyril Saint-Cricq Lompre, Ludovic Leducq
Diváci:
Aleš Pur
@PurAles