NY Islanders – Florida 3:2 (kon.) | Chicago – Los Angeles 0:5 (kon.) | Calgary – St. Louis 7:4 (kon.)
Edmonton – Nashville 2:3 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:5 (kon.) | Anaheim – New Jersey 7:1 (kon.)
Mountfield HK
3:4 (0:2, 1:0, 2:1 - 0:1) Stav série: 1:1
BK Mladá Boleslav
Úterý 15.03.2016, 17:20 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

38:52
    Trončinský vysekl Dejovi hokejku a z tribun se nese jediný požadavek – vyrovnat!

31:38
    Odměněni jsou Jakub Klepiš na 2+2 za hrubost a Karel Pilař – 2 minuty hrubost. Východočeši hrají přesilovku 5 na 4.

27:02
    Pabiška dostává trest na 2 minuty za vysokou hůl, kterou udeřil do obličeje Jaroslava Kudrnu. Šance pro Mountfield korigovat skóre!

23:29
    Zdeněk Čáp dostává dvě minuty za hákování. Sudí si dnes sympatie domácích fanoušků získat nechce.

19:16
    Vantuch je potrestán za své prohřešky trestem na 2 minuty za sekání, 2 +2 minuty za hrubost + 10 minut osobní trest. Lenc obdržel pouze trest na 2 + 2 minuty za hrubost + 10 minut osobní trest. Bruslaři budou hrát přesilovku 5 na 4.

16:41
    Po dlouhé poradě tu máme výrok. Tresty vyfasovali na jedné straně Trončinský – dvě minuty za hrubost a Bárta – dvě minuty za hrubost, na druhé Kukumberg – dvě minuty za hrubost. Lvi hrají přesilovku 5 na 4!

08:14
    Klimentu, který se dostal do úniku, přidržel Peter Frühauf a je vyloučen na dvě minuty za držení.

03:33
    První vyloučení dnešního zápasu! Hyka je vyloučen za držení, kterým zastavil pronikajícího Čápa. Dočkáme se vyrovnání?

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 33. Ihnačák (Courchaine, Červený), 41. Pláněk (Šimánek, Kukumberg), 58. Dej (Dietz, Bednář) – 1. Klepiš (Pacovský, Voráček), 11. Jarůšek (Pacovský), 43. Pacovský (Rýgl, Klimenta), 62. Trončinský (Lenc)

Mountfield HK: Kacetl (Svoboda) – Pláněk, Vydarený "C", K. Pilař, Plášil, Čáp, Frühauf, Dietz – Bednář, Mertl, Dej – Honejsek, Ihnačák, Červený – Kudrna, Kukumberg, Šimánek – Miškář, Vantuch, Courchaine. Trenér: Vladimír Kýhos.
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Cikánek) – Voráček, Robar, Holub, Trončinský, Kučný, Ovčačík, Rýgl – Pacovský, Klepiš, Klimenta "C" – Lenc, Musil, Hyka – Pabiška, Bárta, Jarůšek – Kubica, Hruška, Ďurač. Trenér: František Výborný.

Rozhodčí: Fraňo, Pavlovič – Bláha, Špůr