Buffalo – Montreal 2:3 (po pr.) | Chicago – Philadelphia 2:3 (kon.) | Edmonton – St. Louis 6:4 (kon.)
Vancouver – Colorado 1:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:1 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 1:2 (kon.)
HC Sparta Praha
0:4 (0:0, 0:3, 0:1) Stav série: 1:1
Berani Zlín
Čtvrtek 17.03.2016, 18:20 • O2 arena • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

53:03
    Rozhodčí viděl další faul Sparty. Forman dostává dvě minuty za hrubost a už ani neprotestuje a rezignovaně odjíždí na trestnou lavici.

47:48
    A na tresntou lavici půjde znovu sparťan. Ačkoli rozhodčí celý zápas hru celkem pouštěl, nyní je tomu jinak. Dvě minuty pro Čajkovského za krosček.

46:20
    Jeden ze soubojů teď rozhodčí posoudili jako faul. A kostka nad ledem jasně ukázala, že chybně. Dvě minuty za držení pro Pöpperleho. Není zcela jasné, jak se brankář s holí a lapačkou dopustil tohoto faulu.

45:01
    Hosté se po delší době objevili před Pöpperlem a hned si vynutili faul. Švrček dostává dvě minuty za sekání.

40:42
    Sparta si zahraje přesilovou hru. Okál fauloval ve vlastním obranném pásmu a jde na dvě minuty ze hry. Provinil se napadením.

36:52
    Spartě se vůbec nedaří, v přesilovce nevymyslela nic. Teď ale bude moci hrát 22 vteřin přesiovku 5 na 3. Vyloučen je Ondráček za vysokou hůl.

35:14
    Tomáš Žižka fauluje a dostává dvě minuty za podražení. Přesilová hra Sparty.

27:04
    Sparta se bude bránit. Dvě minuty pro kapitána Hlinku za nedovolené bránění.

12:46
    Čech mohl před Taylorem dorážet vyražený puk, ale skrz brusle domácích se k němu nemohl dostat. Nicméně Zlín bude hrát přesiovku. A to hned čtyřminutovou. Lukáš Pech dostává 2+2 minuty za vysokou hůl.

10:00
    Zlínský Maruna dostává dvě minuty za podražení. První přesilovka zápasu.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 28. Bukarts (Žižka, Holík), 34. Říčka (Bukarts, Holík), 35. Čachotský (Čech), 50. Okál (Žižka, Matějíček)

HC Sparta Praha: Taylor (od 35. Pöpperle) – Eminger, Polášek, Čajkovský, Švrček, Hrbas, Mikuš, Kalina – Přibyl, Hlinka (C), Buchtele – Hamilton, Cingel, Sabolič – Forman, Pech, Kumstát (A) – Netík (A), Dragoun, Hlaváč – Černoch.
    Berani Zlín: Kašík – Kotvan, Marušák (A), Žižka (A), Matějíček, Řezníček, Horák – Bukarts, Holík, Říčka – Okál, Vlach, Veselý (C) – Čachotský, Šťastný, Čech – Ondráček, Fořt, Maruna.

Rozhodčí: Hrubý, Šír – Frodl, Zavřel