Mountfield HK – Vítkovice 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 5:1 (kon.) | Pardubice – Zlín 0:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 5:2 (kon.)
HC Motor České Budějovice
5:1 (2:1, 1:0, 2:0) Stav série: 1:1
HC Sparta Praha
Pátek 18.03.2016, 16:30 • Budvar aréna • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu • Semifinále sk. A

Za hlasitých ovací fanoušků Motor srovnává stav série a zajistil si výlet do Prahy na rozhodující utkání. Z Budvar arény Vám přeji příjemný zbytek dne. (18:39:05)

59:20
    Motor ani v závěru nepolevuje a spěje k vítězství.

56:20
    Sparta už vypadá dosti odevzdaně, Svoboda se moc nezapotil a kotel už provolává hesla o cestě do Prahy k rozhodujícímu zápasu.

53:31
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Pátá právě odbila! Ondřej Svoboda nabil JIŘÍMU EGERTOVI a ten už si našel skulinu. Asistence: Svoboda O.

51:48
    Beránek se dostal do brejku a vyslal střelu na střed Jonesovo branky, ten jenom máchnul lapačkou.

50:25

49:55
    Ačkoliv je stále ještě oslabení, Motor se dostal k několika střelám.

48:18
    Vojtěch Krcho (CEB) – 2 minuty – vražení na hrazení 4/5

47:43
    Martin Beránek trefil pouze lapačku Jonese.

44:00
    Vojtěch Krcho se dostal do samostatného úniku, ale nepodařilo se mu řádně zpracovat puk a ten mu ujel pod lapačku Jonese.

43:50

42:44
    Vojtěch Kropáček se dostal ke střele a už to vypadalo, že zvládne i dorážku, puk se k němu ale nedostal.

41:49
    Matěj Fríd (CEB) – 2 minuty – vysoká hůl 4/5

40:26
    Motor přidává čtvrtý gól! Kapitán MICHAL SILNÝ našel odkrytou branku a zvyšuje náskok.
    Asistence: Novák, Beránek

40:01

Druhých dvacet minut přineslo upevnění náskoku Motoru zásluhou teče Doktora a do třetí třetiny vstoupí domácí v přesilovce, ze které druhá třetina ukrojila pouze sekundu.

40:00

39:59
    Ondřej Pšenička (SPA) – 2 minuty – hákování 5/4

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 2. Houdek (Toman, Krcho), 18. Doktor (Novák, Silný), 32. Doktor (Novák), 41. Silný (Novák, Beránek), 54. Egert (Svoboda) – 4. Pšenička (Prymula, Čížek)

HC Motor České Budějovice: Svoboda D. (Prušák) – Kubíček, Procházka, Janoušek, Škola, Doktor, Štěcha, Novák – Silný, Beránek, Krcho, Čížek J., Houdek, Egert, Toman, Fríd, Svoboda O.
    HC Sparta Praha: Škorpík (Jones) – Bureš, Haš, Tůma, Hadamczik, Havlín, Kozák, Kumpošt – Pšenička, Prymula, Čermák, Pika, Gluzman, Vorobjev, Kropáček, Rubeš, Vitouch, Arnošt, Čížek M., Čech

Rozhodčí: Poskočil – Jindra, Šperl