Trnava B – Nitra 1:2 (kon.) | Dunajská Lužná – Nové Mesto n/V 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Sereď 1:0 (kon.)
Pohronie – Borčice 0:1 (kon.) | Šaľa – Senec 2:0 (kon.) | Lok. Košice – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – R. Sobota 2:1 (kon.) | Teplička n. Váhom – Bardejov 0:1 (kon.) | Haniska – MFK Zvolen 1:2 (kon.)

Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
    MICHAL ŽIVČIC strieľa v rozpätí dvoch minút aj svoj druhý presný zásah, čím sa postaral o dokonalý obrat Nového Mesta!

58
    Je vyrovnané a duel sa začína v podstate od začiatku! Presadil sa hosťujúci MICHAL ŽIVČIC.

34
    Dunajská Lužná dala gól!

Domáci futbalisti sa v druhej polovici prvého polčasu ujímajú vedenia! Postaral sa o to FILIP CHROMÝ.