NY Islanders – Ottawa 3:1 (kon.) | NY Rangers – Boston 5:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:6 (0:5, 2:0, 0:1) Stav série: 2:2
HC Frýdek-Místek
Čtvrtek 24.03.2016, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále
    54:24 PIECHA - 2:6

54:24
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Definitivní pojistku srovnání stavu série obstarává MARTIN PIECHA, když zužizkoval přesnou přihrávku od Klimši. Asistence: David Klimša.
    50:40

50:40
    Vaněk nyní namazal před branku Finsterlemu, Šimboch však byl včas na místě a kotouč vyrazil!

48:53
    Dnešnímu utkání přihlíží 5400 diváků! Vsetínský Lapač je poprvé ve druholigové historii vyprodán!

41:44
    Frýdek-Místek se bude v úvodu třetí třetiny bránit, dvě minuty za krosček pro Chmielewskeho.
    36:55 OSTRČIL - 2:5

36:55
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Jako blesk z čistého nebe nyní udeřil RADIM OSTRČIL, když kotouč od modré z první poslal přesně k levé tyči a rozjásal zaplněný Lapač. Asistence: David Hrazdira.

29:11
    Další příležitost pro Vsetín, dvě minuty za nedovolené bránění fasuje brankář Šimboch, když zabránil v průjezdu vsetínskému Vaňkovi.
    25:26 ŽÁK - 1:5

25:26
    Valaši se konečně dočkali branky! Ve signalizované výhodě napřáhl na modré čáře MICHAL ŽÁK a pod horní tyč snižuje. Asistence: Radim Ostrčil.
    23:29

23:29
    Meidl vyslal do samostatného úniku Franka, ten už zvedal ruce nad hlavu, ale trefil pouze horní tyč Plškovy brány!

20:26
    Vsetín si znovu zahraje ve dvojnásobné početní výhodě, dvě minuty za podražení pro Jana Dreslera.

20:01
    Vsetín střídá brankáře, na místo Hromady nastupuje Lukáš Plšek.

19:57
    Vyloučení za Vsetín: Lukáš Vrba, dvě minuty hrubost, Lukáš Finsterle, dvě minuty hrubost. Za Frýdek-Místek: dvě minuty za hrubost pro Chmielewskeho, dvě+dvě minuty za hrubost Krutil. Dvě minuty přesilové hry pro Vsetín.
    19:42 LUKA - 0:5

19:42
    Frýdek-Místek naprosto zdecimoval Lapač během první třetiny a znovu se tak stalo v přesilové hře. Odražený kotouč do branky doklepl VLADIMÍR LUKA. Asistence: Aron Chmielewski.

18:08
    Vsetín se znovu bude bránit, dvě minuty za hru vysokou holí pro Kolaříka.

12:09
    Kotouč se dostal ke Klimšovi, jenž naskakoval z trestné lavice, byl faulován Tesaříkem a počet hráčů na ledě se srovná. Vsetínský obránce navíc nafasoval dvě+dvě minuty.

11:31
    Vsetín tlačí, ale Šimboch je zatím stoprocentní. Nicméně hosté nabízejí Valachům další dvojnásobnou početní výhodu. Může za ní Polák, když se dopustil sekání.

09:57
    Poslední naděje pro Vsetín, dvě minuty za podražení fasuje Klimša, Valaši budou hrát pětapadesát vteřin ve výhodě pěti proti třem.
    09:52 MEIDL - 0:4

09:52
    Marnost domácího týmu stvrzuje Frýdek-Místek i ve vlastním oslabení. Ihned po buly se z první prosadil RADEK MEIDL. Asistence: David Cienciala.

08:52
    Možnost pro Vsetín napravit hrůzstrašný start, dvě minuty za nedovolené bránění pro Káňu.
    07:20 KLIMŠA - 0:3

07:20
    Hosté přijeli na Lapač srovnat sérii a potvrzují to ledovou sprchou, kterou domácím obstarávají. Chybu domácí obrany využil DAVID KLIMŠA a povedeným blafákem překonal Hromadu potřetí. Asistence: Martin Piecha.
    06:58 CHMIELEWSKI - 0:2

06:58
    Mimořádná efektivita Frýdku-Místku v přesilových hrách! Hosté se prosazují podruhé v početní výhodě, když kombinaci Rysů zakončil mezi Hromadovy betony ARON CHMIELEWSKI. Asistence: David Cienciala, Tomáš Káňa.

06:19
    Na ledě se bude už potřetí vylučovat a podruhé to bude na straně domácího týmu, dvě minuty za podražení pro Františka Zúbka.
    01:54 FRANEK - 0:1

01:54
    Hosté se bleskově dostávají do vedení! Kowalczyk se na modré čáře neukvapil se střelou, přihrál do mezikruží TOMÁŠI FRANKOVI a ten prostřelil Hromadu. Asistence: Pavel Kowalczyk.

01:28
    Máme zde první vyloučení v dnešním utkání a přesilovou hru si zahraje tým hostů. Dvě minuty za hákování dostává Tesařík.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 26. Žák (Ostrčil), 37. Ostrčil (Hrazdira) – 2. Franek (Kowalczyk), 7. Chmielewski (Cienciala, Káňa), 8. Klimša (Piecha), 10. Meidl (Cienciala), 20. Luka (Chmielewski), 55. Piecha (Klimša)

VHK ROBE Vsetín: Hromada, Plšek 20. – Tesařík, Vrba, Ambruz, Ostrčil, Žák, Hryciow, Řezáč, Nedbálek – Vaněk, Vávra, Zúbek, Kolařík, Slováček, Kajaba, Finsterle, Hrazdira, Dvořák, Vítek, Daněk.
    HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – Dresler, Krutil, Foltyn, Kowalczyk, Fišera, Matyáš ,Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Klimša, Samiec, Chmielewski, Schwarz, Káňa, Cienciala, Meidl, Luka, Jaroš, Christov.

Rozhodčí: Dědek, Čech – Skopal, Reich

Diváci: 5400 (vyprodáno)