New Jersey – Washington 0:1 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 7:4 (kon.) | St. Louis – Vancouver 4:0 (kon.)
Buffalo – Winnipeg 3:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 2:7 (kon.) | Colorado – Minnesota 0:4 (kon.)
San Jose – Dallas 2:4 (kon.)
HC Frýdek-Místek
2:1 (1:0, 1:0, 0:1) Stav série: 3:2
VHK ROBE Vsetín
Sobota 26.03.2016, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek (kapacita: 2 456 míst) • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále

59:49
    Vsetín v plném počtu vydržel jen deset sekund a závěr utkání psychicky nezvládá. Michal Nedbálek (VSE) je vyloučen na dvě minuty za hrubost proti Chmielewskému.

57:39
    Ondřej Slováček (VSE) se vrátil na ledovou plochu a za pár sekund znovu fauloval, čímž možná definitivně pohřbil naděje Vsetína. Slováček si odsedí dvě minuty za krosček.

55:23
    Vsetín se připravuje o možný tlak zbytečnými fauly, a to po celý zápas. Ondřej Slováček (VSE) srazil ostrým zákrokem k ledu Christova a odsedí si dvě minuty za podražení. Následná potyčka už další tresty nepřinesla.

50:23
    Lukáš Vrba (VSE) to u mantinelu přehnal s důrazem a je vyloučen na dvě minuty za krosček. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

49:54
    A pozor. Frýdek-Místek jde po faulu Radka Meidla (FRM) do čtyř. Frýdecko-místecký útočník si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

34:52
    Vsetín si zahraje přesilovou hru. Potrestána je střídačka Frýdku-Místku za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tomáš Franek (FRM).

30:42
    Nyní si přesilovou hru zahraje pro změnu Frýdek-Místek. Michal Žák (VSE) podrazil v obranné třetině Luku a odsedí si dvouminutový trest.

27:41
    Ohlušující pískot se snáší z tribun. Frýdek-Místek musí do tří na dvacet sekund. Jan Dresler (FRM) si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

26:01
    Vávra vyjel z trestné lavice, puk mu přistál na holi, a tak hned útočil. Aron Chmielewski (FRM) ho fauloval kolenem a musí na dvě minuty na trestnou lavici.

23:52
    Tomáš Vávra (VSE) naprosto zbytečně fauloval u mantinelu, zrovna když měl Vsetín docela značný tlak. Vávra je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

19:49
    Chmielewského nahození Hromada udržel. Za následnou strkanici jsou vyloučeni Jakub Řezáč (VSE) a Tadeáš Jaroš (FRM) na dvě minuty za hrubost.

19:14
    František Zúbek (VSE) v útočném pásmu zbytečně fauloval jednoho z domácích a oslabuje své mužstvo. Je potrestán dvěma minutami za podražení.

15:49
    Vsetín si zahraje ve čtyřech proti třem. David Klimša (FRM) si jede odsedět dvě minuty za vražení Zúbka na hrazení.

14:53
    Po střele Chmielewského se strhla potyčka a výměna názorů mezi Tomášem Káňou (FRM) a Michalem Žákem (VSE). Oba jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

11:41
    Petr Hruška (VSE) fauloval Klimšu a odsedí si dvě minuty za podražení. Valaši v pěti dlouho nevydrželi a znovu se musí bránit.

09:39
    Frýdek-Místek si také vyzkouší hru v početní převaze. Radim Tesařík (VSE) byl potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

00:20
    Už po dvaceti sekundách si Vsetín zahraje první přesilovku. Pavel Kowalczyk (FRM) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Ondřej Zoubek

Branky a nahrávky: 14. Klimša (Piecha, Luka), 33. Klimša (Piecha, Franek) – 49. Finsterle (Kajaba)

HC Frýdek-Místek: Daneček (Šimboch) – Dresler, Krutil, Foltýn, Kowalczyk (C), Fišera, Matyáš, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Klimša (A), Samiec, Chmielewski, Schwarz, Káňa, Cienciala, Meidl, Luka (A), Jaroš, Christov. Trenéři: Jiří Juřík a Marek Malík.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Vrba, Ambruz (A), Ostrčil, Žák, Hryciow, Řezáč, Nedbálek – Vaněk (C), Hruška, Vávra, Zúbek, Kolařík (A), Slováček, Kajaba, Finsterle, Hrazdira, Dvořák, Vítek, Daněk. Trenér: Luboš Jenáček.

Rozhodčí: Jan Schmejkal, René Trombík – Lukáš Barteček, Karel Lukš

Diváci: 2 456 (vyprodáno)