Detroit – Minnesota 3:2 (kon.) | St. Louis – Boston 5:6 (kon.) | Winnipeg – Chicago 4:5 (po pr.)
Colorado – Washington 2:4 (kon.) | Anaheim – Vancouver 2:3 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Philadelphia – Ottawa 3:2 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:3 (kon.)
Winnipeg Jets
4:5 (1:2, 1:1, 2:1 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 02.04.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

43:27
    Ale bylo to za cenu faulu! Chicago bude hrát přesilovku 5 na 3! Dustin Byfuglien totiž dostává dvě minuty za hákování!

42:05
    Bude se vylučovat! Přesilovou hru si tentokrát zahraje Chicago! Dvě minuty za hákování dostává Nic Petan!

33:42
    A pro Winnipeg to vypadá ještě lépe! Domácí si totiž zahrají přesilovou hru! Dvě minuty za vyhození kotouče mimo kluziště dostává Brent Seabrook!

19:46
    Na závěr první třetiny se ještě dočkáme přesilové hry! Van Riemsdyk si totiž musí odpykat dvě minuty za hákování!

13:48
    Ale také Chicago si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za držení vyfasoval Adam Lowry!

04:54
    Ale nyní už se vylučuje! Winnipeg si zahraje první přesilovou hru v dnešním utkání! Svedberg vyfasoval dvě minuty za podražení.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 9. Petan (Armia, Copp), 33. Wheeler (Ehlers, Byfuglien), 46. Byfuglien (Wheeler, Scheifele), 52. Wheeler (Byfuglien, Scheifele) – 15. Panarin (Kane, Anisimov), 17. Mashinter (Teravainen, Gustafsson), 38. Kane (Panarin, Gustafsson), 56. Panarin (Kruger, Seabrook), 62. Seabrook (Panarin, Toews)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien, Chiarot, Trouba, Stuart, Postma, Melchiori – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Stafford, Burmistrov, Daňo – Armia, Copp, Petan – Halischuk, Lowry, Thorburn
    Chicago Blackhawks: Darling (Leighton) – Svedberg, Seabrook, Hjalmarsson, van Riemsdyk, Gustafsson, Rozsvíval – Fleischmann, Toews, Ladd – Kane, Anisimov, Panarin – Weise, Teravainen, Mashinter – Shaw, Kruger, Desjardins

Rozhodčí: Rehman, St. Pierre – Cameron, Gawryletz

Diváci: 15 294