Táborsko akademie – Dobrovice 1:1 (5:4 po pen.) | Žižkov – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Převýšov – Písek 2:3 (kon.)
Most – Domažlice 1:4 (kon.) | Kolín – Jirny 0:1 (kon.) | Brozany – Štěchovice 0:0 (4:3 po pen.)
Benešov – Zápy 1:2 (kon.)
po penal. (5:4)
FC Táborsko akademie
1:1 (0:0)
FK Dobrovice
Neděle 03.04.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 23. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

V dnešním zápase přivítají domácí na svém hřišti tým FK Dobrovice. Počasí nám již dovoluje odehrát dnešní utkání na přírodním povrchu na stadionu Svépomoc.

FC MAS Táborsko B
    Domácí se v minulém zápase střetli s týmem Domažlic a tento zápas pro ně nedopadl šťastně protože prohráli 5:1 a dnes budou chtít porážku odčinit.

Dnešní soupeř domácích hráčů bude tým FK Dobrovice.
    Hosté v minulém zápase dokázali porazit na svém hřišti tým Brozan 1:0 a na tuto výhru se pokusí navázat i v dnešním zápase.

FC MAS Táborsko B: Brych – Valenta, Peterka, Froněk, Surmaj, Nohava, Turek, Ciferský, Dordič, J. Rabiňák, Smetana (C)
    Náhradníci: Blažek, M. Rabiňák, Stoszek, Škarda, Vavřina, Bouška

FK Dobrovice: Bartoš – Novák, Soběslav, Lukáš, Váňa – Rudolf, Březina, Krystan (C), Just, Osvald – Volf
    Náhradníci: Drápela, Vajgl, Sodoma, Boček, Kalíšek

Rozhodčí: Štěrba Václav – Štěrba Martin, Nehasil Lukáš. Delegát: Rauch Pavel.

1

10
    V úvodní desetiminutovce se o něco aktivnějším dojmem jevilo domácí Táborsko, které si dokázalo vypracovat i slušnou příležitost. Brankář Bartoš však zůstal nepřekonán.

12
    Také celek Dobrovice vyslal na branku úvodní střelecký pokus, ani brankář Brych však první rychlou změnu stavu nepovolil.

15
    Hosté se v posledních minutách usadili na polovině svého soupeře a za svoji aktivitu byli oceněni úvodním rohovým kopem dnešního střetnutí.

16
    Centr od rohového praporku si rezerva druholigového týmu pohlídala a odklidila balon do bezpečné vzdálenosti od vlastní klece.

20
    Domácí fotbalisté si žádali od rozhodčího možnost kopat pokutový kop za pád jednoho z forvardů ve vápně, sudí ale pouze zakroutil hlavou a penaltu neodpískal.

26
    Táborsko bylo v prvním polovině úvodního poločasu více na balonu, jejich akce ale k výraznějšímu ohrožení soupeřovy branky nevedou.

28
    Hostující kombinace je zastavena pro ofsajd.

31
    Na rohové kopy v současné době vede Dobrovice 2:1, obrana Táborska však stále působí velmi jistým dojmem.

36
    Domácí dostali k dispozici v rychlém sledu dva rohové kopy, díky kterým pořádně zavařili hostující obraně. Závar v pokutovém území nakonec pro Dobrovici dopadl dobře.

38
    Hostující Tomáš Osvald obdržel od rozhodčího žlutou kartu.

45+1

Úvodní poločas v souboji Táborska s Dobrovicí žádné velké šance nepřinesl, sledujeme poměrně vyrovnané střetnutí, ve kterém zatím na brankové momenty čekáme.

46

56
    Táborsko připravilo po deseti minutách druhého poločasu první střídání, Surmaje nahradí na hrací ploše Stoszek.

59
    Domácí vzápětí dostali k dispozici volný přímý kop těsně za vápnem, střela Froňka následně skončila těsně mimo Bartošovu branku!

67
    Stále čekáme na úvodní trefu v dnešním zápase, Táborsko je v současné době aktivnější a snaží se dostat do nitra pokutového území soupeře.

81
    Rázem zde přichází důležitý moment dnešního střetnutí! Dordič byl faulovaný ve vápně, Táborsko bude kopat pokutový kop!

82
    Táborsko B právě vstřelilo branku!
    JAN STOSZEK nabídnutou šanci se štěstím využívá, poslal míč po zemi k pravé tyči a měl velké štěstí, že brankář Bartoš míč nevyrazil mimo! Domácí se necelých deset minut před koncem ujímají vedení – 1:0!

85
    Za ostrý faul je žlutou kartou potrestán domácí kapitán Smetana.

85
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Dordič, přichází Bouška.
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Just, přichází Sodoma.

90+1
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    Tak to je rána pro domácí fotbalisty! Střídající JIŘÍ SODOMA v nastavení střílí vyrovnávací branku a posílá utkání do penaltového rozstřelu – 1:1!