Táborsko akademie – Dobrovice 1:1 (5:4 po pen.) | Žižkov – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Převýšov – Písek 2:3 (kon.)
Most – Domažlice 1:4 (kon.) | Kolín – Jirny 0:1 (kon.) | Brozany – Štěchovice 0:0 (4:3 po pen.)
Benešov – Zápy 1:2 (kon.)
FK Benešov
1:2 (0:0)
SK Zápy
Neděle 03.04.2016, 16:30 • Stadion SK Benešov • Česká fotbalová liga • 23. kolo

Z dnešního zápasu je to vše, díky za pozornost a na shledanou. (18:24:54)

Máme za sebou druhý poločas, který nakonec přinesl branky. Nejdříve se trefil Kalivoda a poslal hosty do vedení. Domácím se však podařilo vyrovnat zásluhou Rejhona. V 77. minutě však Zápy znovu skórovaly díky krásné trefě Pavlíka. A odvážejí si tak tři body.

90+2

90
    Pavlík dostává žlutou kartu.

90
    Rohový kop Zápy.

88
    Taktické střídání hostů. Odešel Kalaš, přišel Doležal.

87
    Dvojité střídání domácích. Odešel Kučaba a Šumský, přišel Svoboda a Večera.

86
    Střídání Záp. Odešel Kalivoda, přišel Zámečník.

83
    Žlutou kartu dostal také benešovský Kučaba.

83
    Střídání na obou stranách. Za hosty odešel Kovařík a přišel Jíra. Benešov vystřídal Čapka, kterého nahradil Vopat.

80
    Žlutou kartu dostal domácí Martin Štancl.
    79. Penalta

79
    David Kalivoda se postavil k exekuci pokutového kopu, ale selhal. Stareček jeho pokus vyrazil a následná dorážka šla nad bránu.

78
    Byla nařízena penalta pro Zápy.
    77. Petr PAVLÍK - 1:2

77
    Zápy právě vstřelily branku! Krásný gól. PETR PAVLÍK dostal přihrávku do vápna a krásnou technickou střelou posílá svůj tým znovu do vedení.

76
    Dnešní utkání sleduje 210 diváků.

73
    V obrovské šanci se objevil Putz, který dokázal přelobovat gólmana, ale jeho lob skončil těsně vedle brány!

70
    Zákostelský hlavičkoval po centru, ale mířil vysoko nad.

69
    Trestný kop pro Benešov.

65
    Žlutou kartu vidí Jan Zákostelský.

65
    Střídání SK Zápy. Odešel Novák, přišel Putz.

65
    Střídání domácích. Odešel Žák, přišel Skopec.
    62. Dominik REJHON - 1:1

62
    Benešov právě vstřelil branku!
    Velice podobná akce té, kteří předvedli hosté a i tato končí gólem. Kučaba tentokrát centroval z pravé strany a našel ve vápně DOMINIKA REJHONA, který si míč zpracoval a trefil se přesně.

60
    Další centr Záp byl příliš dlouhý a domácí budou odkopávat od branky.

58
    Další šanci hostů přerušil ofsajd.
    55. David KALIVODA - 0:1

55
    Zápy právě vstřelily branku!
    Tak to byla nádhera! Svoboda potáhl míč po levé straně, přešel přes jednoho obránce a naservíroval výbornou přihrávku na DAVIDA KALIVODU, který už neměl problém trefit téměř prázdnou branku.

51
    Pávek se teď ve vápně zničehonic dostal do šance, ale míč neprotlačil mezi tři tyče.

50
    Rohový kop pro Zápy.

48
    Kalivoda centroval do vápna, kam si na míč doskočil v pohodě Stareček a rozehrál.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:30.

První poločas nabídl poměrně zajímavou podívanou, šance se střídali na obou stranách a nedá se tak určit, který tým měl navrch. Stav je zatím 0:0, ale druhý poločas může ještě všechno změnit.

45

44
    Kučaba se ocitnul v dobré pozici ve vápně, ale jeho střela z voleje letěla nad.

43
    Centr nikoho nenašel a domácí můžou jít dopředu.

42
    Po faulu na Pávka bude přímý kop zahrávat Kalivoda.

40
    Vzápětí ještě střílel Hakl, ale ten střílel pro změnu vedle benešovské branky.

38
    Kalivoda teď připravil šanci pro Kalaše, jeho střela byla však zblokovaná.

35
    Čapek ve velké šanci! Po jeho individuální akci se dostal až před brankáře, nicméně v zakončení katastrofálně selhal.

33
    Vzápětí se zkoušel z úhlu prosadit Čapek, ale mířil vedle.

32
    Benešov se však ubránil a mohl jít dopředu, avšak Šumský byl takticky faulován na středu hřiště.

30
    Hosté vybojovali další rohový kop.

27
    Centr z rohu obrana Benešova odvrátila, ale Zápy zůstávají u balónu.

26
    Pávek pěkně vypálil, ale Stareček předvedl neméně dobrý zákrok a míč vyrazil na rohový kop.

24
    Centr za obranu hledal Rejhona, ale Straka byl včas z brány a míč sebral před nabíhajícím hráčem.

21
    O střelu se pokusil Pavlík, ale branku netrefil.

19
    Po dalším přetaženém centru domácích, budou Zápy rozehrávat.

17
    Braný pokazil centr z pravé strany, hosté budou odkopávat od brány.

15
    Po střele Preislera se míč odrazil k Žákovi, který byl však v momentě střely v ofsajdu.

13
    Domácí Rejhon prokázal svoji rychlost a vyrazil dopředu, avšak v poslední chvíli si míč příliš předkopl a ztratil ho.

11
    Právě Kalivoda střílel, ale trefil pouze zeď.

11
    A nyní mají po dalším faulu možnost přímého kopu.

10
    Na zemi se ocitnul David Kalivoda. Hosté budou rozehrávat.

8
    A znovu aktivní Čapek, tentokrát však přistižen v ofsajdu.

6
    Pěknou samostatnou akci předvedl Čapek, avšak jeho finální přihrávka na Kučabu byla příliš dlouhá.