NY Islanders – Tampa 5:2 (kon.) | Columbus – NY Rangers 2:4 (kon.) | Toronto – Florida 3:4 (kon.)
St. Louis – Arizona 5:2 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 3:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:4 (0:0, 0:3, 3:1)
Florida Panthers
Úterý 05.04.2016, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto (kapacita 20270 míst) • NHL
    Luongo seděl při narozeninách pouze na střídačce.

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:39:31)

Největší čas na ledě: Rielly 26:35 – Barkov 25:12

Branky a nahrávky: 46. Greening (Nylander, Rielly), 49. Brennan (Clune, Boyes), 52. Greening (Bozak, Parenteau) – 22. Bjugstad (Ekblad, Smith), 31. Grimaldi (Hudler, Purcell), 34. Grimaldi (Smith), 50. Barkov (Huberdeau, Ekblad). Rozhodčí: Luxmore, Charron – Cherrey, Shewchyk. Diváci: 18846.

To byl zápas! Po zcela nezáživné první třetině jsme nakonec sledovali neuvěřitelnou hokejovou podívanou, která nejdříve vypadala jednoznačně ve prospěch Floridy, následně se ale strhla v obrovskou hokejovou bitvu.

Skóre utkání otevřel v 22. minutě dorážející Nick Bjugstad, na nějž ještě v prostřední části hry navázal dvěma góly Rocco Grimaldi a vše nasvědčovala jednoznačnému a hladkému vítězství Panthers.

Maple Leafs ale vstoupili do třetí třetiny s neuvěřitelným hladem. Nejdříve ve 46. minutě snížil Colin Greening, o pár minut později se prosadil také málo typický střelec T. J. Brennan. Jen o pár vteřin na to ale skóroval na druhé straně také Aleksander Barkov.

Hráči Toronta se ale ještě nevzdali a v 52. minutě to bylo opět o jednu branku, trefil se znovu Colin Greening. Více už toho ale Leafs i přes velký tlak v závěru nestihli a s Floridou tak prohráli 3:4.

59:41
    Domácí hráči se sami vyhnali z útočné třetiny a následně se puk odrazil na tribunu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:13
    William Nylander se dostal ke střele v předbrankovém prostoru, jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

58:30
    Jonathan Bernier mizí na střídačku, domácí to tedy zkusí v šesti hráčích v poli!

58:12
    Hosté ušetřili několik cenných vteřin s pukem v útočném pásmu a trochu tak přerušili soustavný tlak Toronta.

57:37
    Bernier už mířil na střídačku, domácí se ale při přechodu útočné modré čáry dopustili ofsajdu, a tak se zase vrací mezi tři tyče.

57:06
    Colin Greening je při chuti, tentokrát se ale podél levého hrazení přes Gudbransona neprosadil.

56:37
    Jaomír Jágr je už sice několik vteřin na ledě, tlak Maple Leafs ale nadále pokračuje.

56:10
    Nakonec se ale v závěru početní výhody musel činit také Jonathan Bernier, který kryl střelu Aarona Ekblada.

55:51
    Maple Leafs hrají ve třetí třetině opravdu výborně, jejich tlak právě graduje v přesilové hře.

55:19
    Tyler Bozak byl zcela sám před Montoyou, o malý kousek ale hostující branku minul!

54:50
    Al Montoya zlikvidoval ránu Kasperiho Kapanena z vrcholu levého kruhu, předtím ale hosté nevěděli, kde jim hlava stojí.

54:13
    Toronto si navíc zahraje přesilovou hru! Za držení protihráče míří na trestnou lavici Jaromír Jágr.

53:51
    Morgan Rielly se ocitl ve slušné střelecké pozici, střílel na vzdálenější šibenici, kterou minul jen o kousek!

53:27
    Quinton Howden se dostal ke kotouči v útočném pásmu a střelou z úhlu málem překvapil nekoncentrovaného Berniera.

52:40
    Reilly Smith na druhé straně střílel z pravého kruhu, Bernier jeho pokus vyrazil.
    Colin GREENING - 3:4

51:53
    Toronto právě vstřelilo branku!
    To je třetí třetina, domácí opět snižují na rozdíl jediné branky! Jake Gardiner nabil na střelu Parenteauovi, jehož pokus Montoya jen vyrazil před sebe a duchapřítomný Tyler Bozak vyšperkoval celou akci přihrávkou do prázdné branky pro COLINA GREENINGA! Asistence: Tyler Bozak a P. A. Parenteau.

51:30
    Tyler Bozaz vybídl ke střele P. A. Parenteaua, jehož střelu zastavil Al Montoya.

50:49
    Jonathan Bernier vyrazil dalekonosnou střelu Stevena Kampfera vysoko do ochranné sítě, vhazovat se bude před jeho brankou.

50:08
    Hostující hokejisté nachytáni v postavení mimo hru, po reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
    Aleksander BARKOV - 2:4

49:30
    Florida právě vstřelila branku!
    Hosté si ale berou velmi rychle dvoubrankové vedení zpět! Jen 36 vteřin po Brennanově brance se na druhé straně prosazuje ALEKSANDER BARKOV, který dorazil střelu Aarona Ekblada! Před Bernierem byla rovněž pořádná mela, k žádnému nedovolenému bránění ale tentokrát nedošlo! Asistence: Jonathan Huberdeau a Aaron Ekblad.

48:54
    Tentokrát Gallant s trenérskou výzvou neuspěl a branka platí! Toronto tak snižuje na rozdíl jediné branky a závěr zápasu tak bude ještě hodně dramatický.

48:54
    Ale máme tu další trenérskou výzvu v podání Gerarda Gallanta, opět kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
    T. J. Brennan - 2:3

48:54
    Domácí snižují na rozdíl jediné branky! Po střele Brada Boyese bojovali na brankovišti Rich Clune a Byron Froese, kteří opět skolili Montoyu, jenž měl ztíženou pozici, ke gólové dorážce se nakonec dostal až obránce T. J. BRENNAN! Asistence: Rich Clune a Brad Boyes.

48:35
    Frank Corrado vypálil z ničeho nic a jeho rána skončila na konstrukci branky! Al Montoya se jen otočil!

48:09
    Jake Gardiner se vydal na útočný výlet, až do zakončení svůj výpad ale nedotáhl.

47:20
    Jonathan Bernier se musel opět činit proti bekhendové střele Jussiho Jokinena a následné dorážce!

46:34
    Jonathan Bernier přerušuje hru úspěšným zákrokem proti tvrdé střele Erika Gudbransona od modré čáry.
    Colin GREENING - 1:3

45:50
    Domácí přesilovou hru využívají a snižují tak na rozdíl dvou branek! William Nylander výborně počkal s přihrávkou na ideální moment, kterým uvolnil COLINA GREENINGA, který si za svou dnešní aktivitu rozhodně branku zasloužil! Asistence: William Nylander a Morgan Rielly.

45:27
    Také hostům se zatím daří v oslabení výborně, Derek MacKenzie teď dokonce mohl i zaútočit.

44:50
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají domácí, za nedovolené bránění je vyloučen obránce hostů Erik Gudbranson.

44:23
    Rich Clune se vrací z trestné lavice, Maple Leafs hrají v plném počtu.

43:52
    Aaron Ekblad musí opět spěchat až k vlastní brance pro puk, domácím se totiž povedlo znovu vyhodit.

43:00
    Hostům se zatím v přesilové hře nedaří usadit v útočném pásmu, dnes se Panterům početní výhody moc nedaří.

42:23
    Po brance navíc Rich Clune vyprovokoval šarvátku, po níž je jako jediný vyloučen na dvě minuty za hrubost.
    Neuznaná branka Byrona Froese

42:23
    Byron Froese vstřelil po nešťastně teči Grimaldiho branku na 1:3, která byla ovšem po trenérské výzvě hostujícího trenéra Gallanta odvolána kvůli postavení hráče v brankovišti!

42:00
    Al Montoya následně v klidu zlikvidoval nahození Jaka Gardinera od modré čáry.

41:39
    Steven Kampfer předvedl úchvatný hit u mantinelu proti Corradovi, kterého doslova obrátil přes hlavu.

40:56
    Frederik Gauthier zpoza branky hledal své spoluhráče před Montoyou, puku se ale zmocnili hostující hráči.

40:20
    Po Smithově střele se z ledu těžce zvedal domácí obránce Andrew Campbell, nakonec ale za potlesku diváků sám vstal a odjel na střídačku.

Největší čas na ledě: Marinčin 19:06 – Barkov 16:26

Druhá třetina byla zcela jednoznačně v režii hostů z Floridy, kteří si zahráli hned tři přesilové hry a ačkoliv ani jednu nedokázali využít, tak Panthers vstřelili v prostřední části hry po obrovské střelecké potenci tři branky.

Zkraje třetiny se z dorážky prosadil Nick Bjugstad, v polovině střetnutí se pak po rychlé akci a Hudlerově přihrávce trefil parádně Rocco Grimaldi. A stejný hráč o chvíli později vstřelil ještě jeden gól, tentokrát po zaváhání domácí obrany.

Florida tak po čtyřiceti minutách hry vede na ledě Toronta 3:0 a je na velmi dobré cestě k zisku dalších dvou bodů a upevnění si 1. místa v Atlantické divizi.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:47
    Jonathan Bernier si ještě v samotném závěru druhého dějství připisuje úspěšný zákrok proti pokusu Quintona Howdena.

39:20
    Do další šance Toronta se po levé straně prohnal Lindberg, jeho střela na zadní tyč ale skončila mimo tři tyče.

38:53
    Největší šance Toronta v dosavadním průběhu utkání! Kasperi Kapanen se dostal k dorážce z bezprostřední blízkosti, Montoya ale vytáhl vynikající zákrok!

38:28
    Tyler Bozak je zpátky na ledě, Maple Leafs přežili i čtvrté oslabení bez újmy na skóre.

37:55
    Druhá polovina přesilové hry se Panterům vůbec nedaří, nyní hosté dokonce poslali kotouč na icing.

37:24
    Byron Froese se při vlastním oslabení dostal ke střele bekhendem, Al Montoya v absolutním klidu vyrazil do rohu.

36:41
    Brian Campbell vypálil od modré čáry velmi dobře, Jonathan Bernier ale vytasil ještě lepší zákrok lapačkou.

36:28
    Další přesilová hra pro Floridu, na trestnou lavici za hákování míří Tyler Bozak.

35:54
    William Nylander povozil na svých zádech Gudbransona, nakonec ale nedokázal svou akci ani zakončit, ani přihrát spoluhráči.

35:07
    Byron Froese střílel z levého kruhu jen do připraveného Ala Montoyi, který ve druhé třetině opravdu nemá moc práce.

34:39
    Další útok Floridy zastaven kvůli postavení mimo hru, v přerušené hře se pak do menší rozepře dostali Rich Clune a Derek MacKenzie.

34:17
    Panthers nemohou pokračovat do dalšího útoku, jelikož se dostali do postavení mimo hru.
    Rocco GRIMALDI - 0:3

33:11
    A další puk se třepetá v domácí brance! Po zaváhání obrany Maple Leafs, a to konkrétně Jaka Gardinera se k pku u pravého hrazení dostal Reilly Smith, který rychlou přihrávkou vybídl na druhé straně útočného pásma ROCCA GRIMALDIHO, který se prezentoval další výbornou střelou pod horní tyčku! Asistence: Reilly Smith.

32:32
    Opět Colin Greening! Tentokrát zakončoval rychlý útok domácích, Montoya jeho ránu zlikvidoval!

31:09
    Colin Greening je dnes hodně aktivní, jeho další útočný výpad se ale zase nesetkal s úspěchem, Montoya jeho bekhendový blafák zastavil.
    Rocco GRIMALDI - 0:2

30:31
    Hosté přidávají druhou branku po výborné práci celého třetího útoku! Teddy Purcell vybojoval puk ve vlastní třetině a rozjel útočnou akci, v které pokračoval Jiří Hudler, ten přihrávkou našel na levé straně rozjetého ROCCA GRIMALDIHO, jenž svou rychlost přetavil v krásnou střelu do šibenice! Asistence: Jiří Hudler a Teddy Purcell.

29:33
    Puk sražen do prostoru střídaček, po reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.

29:10
    Jako bych to zakřikl a po obkroužení branky střílel Colin Greening, Montoya vyrazil střelu betonem.

28:41
    Maple Leafs i kvůli sérii oslabení zcela vypadli ze hry, Al Montoya si ve druhé třetině ještě moc nesáhl na kotouč.

28:08
    Domácí trenér Mike Babcock si musel vybrat oddechový čas, aby dal svým svěřencům alespoň trochu odpočinku.

28:08
    Domácí se ubránili obrovskému tlaku soupeře jen za cenu vyhození na zakázané uvolnění.

27:40
    Nadále to ale vypadá na přesilovou hru Floridy, Jiří Hudler v další slušné pozici zamířil opět jen do Berniera.

27:08
    Frank Corrado je zpátky na ledě, Maple Leafs hrají v plném počtu.

26:51
    Jiří Hudler se dostal k dorážce Campbellovy střely od modré čáry, český útočník dorážel téměř do prázdné branky, Bernier se ale skvěle natáhl!

26:18
    Jussi Jokinen střílenou přihrávkou našel před brankou hokejku Reillyho Smithe, který puk nasměroval na Berniera a ten musel zasahovat svým betonem.

25:45
    Barkov hledal před brankou Huberdeaua, celou situaci ale přečetl Martin Marinčin, který následně vyhodil přes všechny čáry.

25:08
    Další přesilová hra pro Panthers! Za hákování míří na trestnou lavici obránce Frank Corrado.

24:46
    Přechod Toronta do útoku zastavila píšťalka čárového rozhodčího kvůli postavení mimo hru.

24:17
    Lindberg se sice protáhl podél mantinelu přes Gudbransona, následně ale ztratil vládu nad kotoučem.

23:55
    Kasperi Kapanen je zpátky na ledě, Maple Leafs hrají v plném počtu.

23:31
    Jonathan Bernier zlikvidoval tvrdou ránu Briana Campbella od modré čáry, Florida se v přesilové hře rozehrála a druhá minuta početní výhody je mnohem lepší.

23:01
    Aleksander Barkov si výborně nabruslil s pukem před branku, Berniera ale nedokázal překonat a následně Teddy Purcell z dorážky nastřelil spoluhráče Ekblada ležícího u branky!

22:38
    Stejně jako v početní výhodě v první části hry se ani nyní zatím Panterům v přesilové hře příliš nedaří.

21:55
    Panthers navíc budou pokračovat v přesilové hře, za držení protihráče je vyloučen Kasperi Kapanen.
    Nick BJUGSTAD - 0:1

21:34
    Hosté se ujímají vedení! Reilly Smith chvíli podržel puk u pravého hrazení, poté jej předal na modrou čáru Aaronu Ekbladovi, jehož nahození Jonathan Bernier dokázal jen vyrazit před sebe, kde se nadvakrát prosadil NICK BJUGSTAD! Asistence: Aaron Ekblad a Reilly Smith.

20:59
    Série nepřesností pokračuje i ve druhé třetině, především domácí hokejisté hodně chybují, a to i ve snadných situacích.

20:26
    Al Montoya si připisuje první úspěšný zákrok ve druhé třetině, z levé strany se před branku probíjel Frederik Gauthier.

Největší čas na ledě: Marinčin 8:06 – Ekblad 8:07

Je za námi dosti nezáživná první třetina zápasu mezi Torontem a Floridou, která nenabídla moc střeleckých pokusů. Pár větších šancí by jsme ale přeci jen našli, na domácí straně byl hodně aktivní Michael Grabner, ale stejně jako na začátku utkání Jussi Jokinen se skóre nijak nepohnul. Maple Leafs tak hrají s Panthers po první třetině bez branek.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:45
    T. J. Brennan je zpátky na ledové ploše, Toronto hraje v plném počtu.

19:18
    Jonathan Huberdeau se individuálně uvolnil ke střele, z mezikruží ovšem zamířil nad branku.

18:54
    Floridě se zatím při početní výhodě vůbec nedaří, stále se nemohou usadit v útočném pásmu, navíc sami málem inkasovali.

18:22
    Michael Grabner se dostal při vlastním oslabení do samostatného úniku, na Montoyu si se svým blafákem do forhendu ale nepřišel!

17:45
    Uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápase, za držení protihráče míří na trestnou lavici domácí obránce T. J. Brennan.

17:27
    Nick Bjugstad se probíjel z pravé strany před branku a při svém úniku byl faulován, hostům je poskytnuta výhoda.

16:52
    Frederik Gauthier chtěl vysunout dopředu rychlonohého Michaela Grabnera, který si v tísni nedokázal zpracovat kotouč.

16:20
    Čtvrtý útok Panthers si dokázal vytvořit dobrý tlak v útočné třetině, po slušných šancích Wilsona pak tvrdě pálil MacKenzie, Bernier ale obstál proti všem pokusům.

15:45
    Icing tentokrát na straně Maple Leafs, hra se tak stěhuje zpátky před Bernierovu branku.

15:28
    Další zakázané uvolnění na straně Panthers, úvodní dějství opravdu nabízí řadu nepřesností na obou stranách.

14:56
    Florida v postavení mimo hru, po reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.

14:24
    Tempo hry postupem času trochu stouplo, po šancích Floridy se v posledních minutách ukázali také domácí.

13:55
    Po Jágrově špatné přihrávce nakonec vyjeli domácí hráči do přečíslení dva na jednoho, které Michael Grabner nevyřešil ideálně. Rakouský útočník zvolil střelu, se kterou neměl Montoya moc problémů!

13:25
    Na druhé straně už v útočném pásmu opět krouží první útočná formace Panthers.

12:50
    Frederik Gauthier se ocitl v obrovské příležitosti, sám před brankou ale jakoby se zalekl možnosti na první gól v NHL!

12:01
    Al Montoya zastavil tvrdou ránu Brada Boyese, vhazovat se bude po levé ruce brankáře Panthers.

11:17
    T. J. Brennan předvedl obětavý zákrok proti střele Rocca Grimaldiho.

10:45
    Odpískána hra vysokou holí v podání Floridy, po další komerční přestávce se bude vhazovat před Montoyovou brankou.

10:10
    Jakub Kindl se dostal do problémů ve vlastním obranném pásmu a domácí hráči se jeho zaváhání hned snažili využít.

09:36
    Zatím se nehraje zrovna pohledný hokej, k vidění je hodně přerušení, jako nyní po zakázaném uvolnění Panthers.

09:17
    Derek MacKenzie se tlačil do zakončení, po otočce nahrnul puk jen na Jonathana Berniera.

08:56
    Maple Leafs se dostali do menšího tlaku v útočném pásmu, po kterém se Montoya jen ohlédl za sraženým kotoučem, který skončil v ochranné síti.

08:17
    Montoya si tentokrát shrábl kotouč do své lapačky, po reklamní přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Floridy.

07:55
    Jake Gardiner naservíroval puk před branku, kde operovali hned dva jeho spoluhráči, ani jednoho z nich ale přihrávka nenašla.

07:23
    Al Montoya v absolutním klidu sráží snadnou střelu Colina Greeninga z levé strany.

06:46
    Pěkná kombinace elitní formace Panthers! Přes Jágra a Barkova se puk dostal až ke Campbellovi, který z levého kruhu namířil jen do připraveného Berniera.

06:12
    Čárový rozhodčí sice odpískal zakázané uvolnění Toronta, nakonec se ale omluvil a vhazovat se bude ve středovém kruhu.

05:31
    Al Montoya si připisuje další úspěšný zákrok proti slabému nahození Lindberga od levého mantinelu.

04:51
    Další zakázané uvolnění v podání Floridy, vhazovat se bude po levé ruce Ala Montoyi.

04:30
    T. J. Brennan dobře potáhl puk na levé straně, jeho svižná střela minula floridskou branku.

03:52
    Michael Grabner se dostal k puku v předbrankovém prostoru, místo zakončení zvolil ale ještě přihrávku, která mu vůbec nevyšla.

03:11
    Jonathan Huberdeau se sice natlačil s pukem do útočného pásma, kde ovšem nenašel žádného volného spoluhráče a kotouč přišel.

02:28
    Rich Clune nahazoval na Montoyu od levého hrazení, brankář hostů bez problémů zasáhl.

01:50
    Kasperi Kapanen se snažil najít své spoluhráče přihrávkou po otočce, to se mu ale nepovedlo.

01:03
    První velká šance dnešního zápasu! Jussi Jokinen dostal přihrávku zpoza branky a ve vynikající střelecké pozici nastřelil jen Berniera!

00:47
    Jágrova formace se při svém prvním střídání v dnešním zápase neprosadila a na led pouští druhou formaci.

00:25
    Začátek zápasu se hodně kouskuje, po ofsajdu domácích následuje během prvních pár vteřin zakázané uvolnění Panthers.

00:01

Hymny obou zemí už jsou za námi, nyní tak už nic nebrání úvodnímu vhazování dnešního klání.

Oba týmy už nastupují na ledovou plochu, za malou chvíli zazní státní hymny Kanady a USA.

Utkání začne, jak je u NHL už tradičním zvykem, s několikaminutovým zpožděním oproti plánovanému začátku.

Toronto Maple Leafs: Bernier (Sparks) – Rielly, Marinčin, Gardiner, Corrado, Campbell, Brennan – Lindberg, Bozak, Kapanen – Greening, Nylander, Parenteau – Clune, Froese, Boyes – Laich, Gauthier, Grabner. Trenér: Mike Babcock.

Florida Panthers: Montoya (Luongo) – Campbell, Ekblad, Kulikov, Gudbranson, Kindl, Kampfer – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Bjugstad, Smith – Hudler, Grimaldi, Purcell – Wilson, MacKenzie, Howden. Trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Luxmore, Charron – Cherrey, Shewchyk.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

Milan MICHÁLEK (TOR) – 45 zápasů, 16 bodů (7+9)
    Martin MARINČIN (TOR) – 61 zápasů, 6 bodů (1+5)

Jaromír JÁGR (FLA) – 75 zápasů, 62 bodů (26+36)
    Jiří HUDLER (FLA) – 68 zápasů, 42 bodů (15+27)
    Jakub KINDL (FLA) – 40 zápasů, 7 bodů (2+5)

FLORIDA PANTHERS

Florida to dokázala! Po několika bídných sezonách si Panthers zahrají v letošní sezoně play off. S 97 body vede tým okolo Jaromíra Jágra Atlantickou divizi, druhá Tampa Bay ztrácí dva body a Florida je tak na dobré cestě k vítězství v divizi.

Panteři mají Torontu co vracet. Minulý týden totiž Maple Leafs vyhráli na ledě BB&T Center vysoko 5:2. Jinak ale Florida vyhrála čtyři z posledních pěti zápasů, v tom posledním proti Montrealu otočila ze stavu 0:3 na konečných 4:3. Do vyřazovacích bojů poslala Pantery nedělní prohra Bostonu na ledě Chicaga.

Nejproduktivnější hráč: Jaromír Jágr – 62 bodů (26+36)
    Nejlepší střelec: Jaromír Jágr a Aleksander Barkov – 26 gólů

Poslední tři zápasy:
    Florida – Montreal 4:3
    Florida – New Jersey 3:2
    Florida – Toronto 2:5

TORONTO MAPLE LEAFS

Torontu zatím nepomohla ani letní výměna trenéra a generálního manažera, Mike Babcock s Lou Lamoriellem ještě nedokázali slavnému klubu vnést vítěznou touhu. Maple Leafs jsou nejhorším týmem NHL, s 67 body uzavírají tabulku Východní konference, na Západě je na tom podobně Edmonton.

Javorové listy v posledních zápasech dávají možnost zahrát si mladým nadějím organizace, kteří pomalu nakukují do NHL a v dalších sezonách by se měli stát hvězdami týmu. Hodně se očekává například od Williama Nylandera. Leafs prohráli čtyři z posledních pěti zápasů.

Nejproduktivnější hráč: Nazem Kadri – 45 bodů (17+28)
    Nejlepší střelec: P. A. Parenteau a Leo Komarov – 19 gólů

Toronto – Detroit 2:3
    Buffalo – Toronto 4:1

Zdravím všechny fanynky a fanoušky nejlepšího ledního hokeje na zeměkouli! Základní část sezony NHL se kvapem blíží ke svému konci, noc z pondělí na úterý nabídne pět utkání, v tomto podrobném online přenosu budeme sledovat zápas mezi Toronto Maple Leafs a Florida Panthers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.